BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1043103 przez magmus88
hej :)

My dziś byliśmy na pierwszej, instruktażowej wizycie w poradni rehabilitacyjnej. Pani pokazała nam jak podnosić, odkładać, ubierać, nosić małego :) Było ciekawie.
Jutro czeka nas szczepienie o ile nic nie wyskoczy nieoczekiwanego.

Honka! Gratulacje! Mała drużyna piłkarska Ci rośnie ;)) Pokaż brzusio!!

Stokrotka - dobry lekarz to podwstawa ;)

Puma - ale słodziak :) jaki już duży!! :) Czas tak szybko leci :( masakra....

Co do badań naszych mężczyzn.... wiadomo - faceci i lekarze ehhee. Mojego na szczęście nie musiałam długo namawiać. Rozumiał powagę sytuacji, ze się tak wyrażę. Ja starając się o dzidziusia poddałam się zabiegowi operacyjnemu więc w jego wykonaniu badanie to pikuś.

Czy u Was dziś też depresyjna pogoda?? Tragediaaa :(

Mimo wszystko pozdrawiamy z uśmiechem na twarzy :)'


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ach no i małemu zapchał się kanalik łzowy... :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043108 przez GoNia79
witajcie dziewczynki .. przepraszam że sie nie odzywam ale was podczytuje jestem na bieżąco..przeziębienie przeszło ale teraz czuje sie masakrycznie słaba i mam mdłości straszne bez wymiotów.. śpie i nic nie robie bo nie mam siły w pierwszej ciązy prócz bolących piersi nie miałam żadnych objawów..
Teraz wszystko mi śmierdzi na nic nie mam apetytu jedyne co jem to chleb lub bułke z masłem i żółtym serem popijam maślankom... nic innego nie wchodzi tak jak na początku gdy dowiedziałam sie o ciaży jadłabym dużo i wszystko tak teraz nic mi nie podchodzi.. od wczoraj głowa pęka.. i mam problem bo ja mam migrenowe bóle głowy i nie wiem co mam poradzic na nie a do lekarza idę dopiero w pt i juz nie moge się doczekać kiedy zobaczę mojego GROSZKA UPRAGNIONEGO :woohoo: :woohoo:

Stokrotka ja wierze w to że będzie ok... i że sie uda.. działacie ładnie mi tam niech ta noc będzie owocna

magmus przecudowny twój synek jest ma boski usmiech i śliczne oczka.. niech rośnie a forumowe "koleżanki" będą sie sznurkiem do niego ustawiać

honka gratulacje!!! ja po cichu licze wraz z moimi piłkarzami na córeczke
aggi nati joanna ziaa annie?? co u Was??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043109 przez stOkrOtka91
Gonia mam nadzieję, że tak będzie :) normalnie ta wizyta tak mnie podniosła na duchu, że łohoho :) a stwierdziłam, że daje sobie spokój z testami chociaż rano mnie pobolewał brzuch, ale nie sądziłam, że owu tak szybko nadejdzie,a tu czarno na białym :) od razu dostałam progesteron, więc nie pozostało mi nic tylko czekać :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043125 przez aggi
Dzień dobry! Ale szarówka za oknem!

honka cudne wieści :-) gratuluję trzeciego rozrabiaka :-)

nati no dobra, niech Ci jest ;) to jak uszyjesz to daj znać,przeleje kasę i dam adres :-)

stokrotka powodzenia! Na spokojnie do tego podejdz bo nakrecanie się nie pomaga :-)

magmus bartek jest przesłodki :-) u mnie też pogoda tragedia ..

gonia mdłości w końcu przejdą :-) nooo to na wizycie serduszko już napewno zobaczysz :-) a u mnie nic :p dzień za dniem ucieka. Czekam na @ ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043127 przez Ktosktos
Hej

My zaraz do pediatry bo Antek coś kaszle :/
Fajnie że udaje sie wam zajść... Jak sie dowiedzialam że jestem w ciąży to nie wierzyłam. Jak usyszalam serduszko to wylam jak głupek hihi a jak się dowiedziałam ze chłopiec to już zalkiem peklam tag nie dało się dokończyć RADOSC !!!!
Śmieszna historia jak starałam się o Antka pomyliłam test ciążowy z owulacyjnym już tak happy ze się udało patrzę a to test owulacyjny..... Później i tak Wiśniowski ze jednak ciąża Ale to rozczarowanie....

TERAZ czekam na owulacje a mąż do mnie ze chyba będzie miał wyjazd służbowy do Francji :ooo
Już mu zapowiedziala ze ma się wymigac.... Oczywiście to takie tylko moje gadanie bo jak bedzie musiał to pojedzie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043129 przez ziaa
Cześć cudaki! B)

A u mnie piękne, jesienne słońce - kto zasłużył ten ma ;)
Honka! Ale będziesz rozpieszczana przez chłopaków, nonono! Gratuluję! :)
Aggi u mnie chyba lipa będzie bo jakoś tak, ehem dobrze się czuje ;p owszem piersi coś tam bolą, podbrzusze też ale jakoś tak, hm sama nie wiem... Czekałam na plamienie implantacyjne czy coś co będzie znakiem i się niedoczekałam ;p Jutro badanie. Jak będzie negatyw to wszystko jasne, a jak pozytyw to muszę powtórzyć w piątek, bo wynik może być fałszywie dodatni po pregnylu. Jak urośnie to będzie można się cieszyć. :silly:
Nati to wizyta juz jutro :) Mam nadzieje, ze ginek powie coś wiecej :)
Magmus śliczny synek! :) Jaki słdoziak optymistyczny :)
Gonia szybko zleci do piątku! :) warto spokojnie poczekać :)

Tymczasem wracam do roboty bo w niej tonę :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043135 przez honka_18
Dziękuję dziewczyny, będę miała ochronę :cheer: i programy sportowe ciągle włączone ;)

Magnu Uroczy Śmieszek :laugh: mój Adam też miał zatkany kanalik, masarze zdziałały cuda ;)
brzuchala wstawię, jak się trochę podleczę bo przez przeziębienie mi się nic nie chce

Ziajka kciuki nadal zaciskam
Za pozostałe dziewczyny również

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043136 przez nati.olsztyn
ziaa To jutro nasz dzień! Oby same pozytywne wieści! :) A z tą implantacja to widzisz ja myslalam że mam w 20dc a potem i tak @przyszła.
Powiem szczerze, że mam stracha przed tą wizytą. :whistle: Muszę zrobić listę pytań.

Dziewczyny testujące testami owu oświećcie mnie bo juz zgłupiałam. UWAGA! Głupie pytanie: Ile czasu trzymacie zanurzony test w moczu? Moglabym.się nazwac testową weteranką a mnie to zastanawia. Do tej pory spotkalam się z instrukcjami gdzie bylo: kilka, 10 lub 15sekund, a w ostatniej 3 sekundy :woohoo: Wszystkie testy wyglądają tak samo.


magmus Myślałam ze Ci wczoraj odpisalam.
Ślicznego masz Synusia! :-) Robisz mu masaż kanalika łzowego?To często pomaga!


Aaałaaaa!!!!! Właśnie poczułam koszmarne kłucie w prawym podbrzuszu, jakby mi ktos wbił szpile i przekręcił. Uff... puscilo, a teraz czuje jakbym miała tam ranę. Dobrze, że już jutro ten lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043138 przez aggi
ziaa kciuki zaciskam! Mi cyce mają odpasc z bólu :( ale wiem że mam tak nie 1wszy raz.... i to mnie wkurza :( termin @ chyba 8.10. Już sama nie wiem bo testu owu nie robiłam ;)

nati ja trzymam tylko chwilę żeby test zaciągnął mocz, później wyciagam i odkladam ;) i czekam na wynik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043139 przez GoNia79
Hej dziewczynki hej dziewoje..
ja dzis zaliczyłam obejmowanie kibelka.. Groszek daje się we znaki nie ludzko... nie mam wg apetytu bo co wezme do ust to mi się dźwiga..
ziaa ja nie miałam żadnego plamienia implantacyjnego żadnych objawów że niby coś sie zadziało tylko straszne nerwy jak przed okresem.. a test zróbułam nie wierząc w to że cokolwiek bedzię..

Nati za nim się tytaj pojawiłam na forum pisałam o takiej same sytuaccji jaka była u ciebie w dniu spodziewanej plamienie a po tygodniu ponad przyszła @..a po miesiącu prosze bardzo jest ciąża.. także ten tego czekam na wasze pozytywy moje kochane..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043140 przez aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Laluś się wita z Wami :p dawno go nie było tutaj ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043141 przez GoNia79

aggi napisał:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Laluś się wita z Wami :p dawno go nie było tutaj ;)


hoohohohohohoh... :whistle: witamy przystojniaka..
ciocia GoNia całuje :P
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043143 przez GoNia79
[quote=gonia mdłości w końcu przejdą :-) nooo to na wizycie serduszko już napewno zobaczysz :-) a u mnie nic :p dzień za dniem ucieka. Czekam na @ ;)[/quote]


kochana miejmy nadzieje bo jak narazie objawy sie mega nasilają.. mężus mówił że jego zmarła żonka też strasznie poczatki przechodziła ciąży z Krystiankiem..
ja mam nadzieje aggi ze bede mogła wam sie pochwalic serduszkiem juz w pt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043144 przez GoNia79
NATI priv :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043151 przez nati.olsztyn
gonia Napisałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl