BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1044048 przez GoNia79
Hello dziewczeta moje kochane...melduje ze zyje sledze Was ale nie man sil na Nic spie leze na Nic nie man ochoty nice mall przespane wszystko mi smierdzi Nic mi nie smakuje procz serkow wiejskich..ilosc kawy ktora spozywalam przed ciaza wynosila 4 a w tej chwili 1 na dwa dni czarna slabiutka bez mleka.. Mieso blee...slodkie bleee..jablka oj tak w ilosci duzej..zaparcia zajebiste I nerwy na wierzchu..
stokrotka czyzbysmy mialy rodzic miesiac po miesiacu?? Trzymam zgrabnie kciuki za jutrzejszy wynik..bo wiesz ze zycze ci jak najlepiej...
nati.olsztynmeile nie doszly..ale jak bede po prenatalnych i wszystko bedzie ok toskladam zamowienie u ciebie..termin badan na 24.11 a jeszcze przed tym 04.11 wizyta u Gina.
Tesknie za Wami postaram sie czesciej zagkadac..
niagara trzymam kciuki za wizyte I potem za rozwiazanie..
miluniaa za twoje badania tez trzymam kciuki bardzo mocno..i pytania kiedy Te cholerne mdlosci mina?wiem jak ciebie meczyly..
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044049 przez GoNia79
:blush: Popycham

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044052 przez nati.olsztyn
gonia Cudownie że się odezwałaś:) Bidulko, nieźle Cię męczy, Le jest nadzieja, ze z koncem pierwszego trymestru to sie skończy. A powiem Ci że od dwoch dni mam podobne objawy tylko nez mdłości i gdyby nie to plamienie też bym może miała nadzieję... Trzymaj się! :-) p.s powalcze jeszcze z tymi mailami;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044053 przez GoNia79

nati.olsztyn napisał: gonia Cudownie że się odezwałaś:) Bidulko, nieźle Cię męczy, Le jest nadzieja, ze z koncem pierwszego trymestru to sie skończy. A powiem Ci że od dwoch dni mam podobne objawy tylko nez mdłości i gdyby nie to plamienie też bym może miała nadzieję... Trzymaj się! :-) p.s powalcze jeszcze z tymi mailami;)

O ja trzyma mnie nie zle ale cieszs sie ze mimo ze meczace ale Dante objawy to znaczy ze groszus rosnie..i brzusio tez..bo naprawde widac juz mimo ze to 8 tydzien dopiero..ty wiesz nati zentobie zycze tez zafasolkowania tak jak kazdej na tym watku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044061 przez Ktosktos
Stokrotka to ile dni po owu zrobiłaś betę...

Mam dziwne kłucie z prawej strony...

Boli mnie nochal mam mega otarty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044063 przez Anabelle
magmus88, mój syn nigdy nie miał butelki, od 8 msc życia pije przez słomkę, a teraz już normalnie ze szklanki :) Jak karmisz, a boisz się czym podasz picie w przyszłości, to nie ma co się martwić :) nawet niemowle potrafi pić z kubeczka np medela, później doidy. Słomkę też niektóre dzieci szybko łapią.

natB - mogę Ci podać link, ale dopiero za ok tydzień, bo w sobotę w nocy wyłączyłam sklep. Idzie do mnie kilka nowych zamowień, muszę wszystko powprowadzać, a zarówno Antoś jak i Leoś są chorzy. Starszy dwa dni gorączkował i nie dam rady teraz tego zrobić. Musiałam wyłączyć stronę. Wszystko robie sama, nie mam pracownika ani wspólnika.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044064 przez magmus88
Dziewczyny dzięi za rady. trochę mnie uspokoiłyście.

Powiedzcie mi czy, któraś z Was miała może do czynienia z przetykaniem kanalików łzowych? Możecie coś powiedzieć na ten temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044067 przez natB
Magmus mojej szwagierki córa ma zatkane kanaliki, ma już 4 miesięce... Lekarz kazał przemywac, ale to nic nie dało, a jak dawało to poprawa była chwilowa... Dostali skierowanie do okulisty i jadą 4.11 także zdam później Tobie relacje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044068 przez nati.olsztyn
magmus Ja bylam kilka razy przy przetykaniu kanalików. Maluch dostaje najpierw kropelki znieczulajace oko, potem płukanie/przetykanie kanalika. Dzieciom się to nie podoba, nasza pani doktor tłumaczy zawsze rodzicom, że to nie jest bolesne a nieprzyjemne. No i pamiętaj - dziecko świetnie odczuwa nasze uczucia, wiec im spokojniejsza mama tym spokojniejsze dziecko:)
Macie już termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044069 przez Sander
Witam dziewczyny!!!!!! czytam Was od bardzo dawna, ale że jako tako się nie starałam to się nie udzielam. Chcialam się wypowiedzieć na temat oczka. Moja córa miała od urodzenia. Na początku wiadomo, to może jeszcze przejść, a może zawialo. potem były antybiotyki, krople, maści. Skierowanie na przekłuwanie kanalika. W międzyczasie wizyty na IP bo oczko źle wyglądało. Musiało oczywiście też boleć jak ciągle było zainfekowane czymś. Na zabieg długo czekaliśmy mimo chodzenia i proszenia lekarzy. jak były podawane antybiotyki to oko na jakiś czas się uspokajalo. Zabieg wykonany dopiero jak Iza miała 14 miesięcy. Jeszcze dwa trzy miesiące wcześniej zaczęło się ogólne chorowanie i infekcje - miało to tez związek z pójściem do żłobka. Ale mój pediatra twierdził że to wszystko jest od oka bo to jest "brama dla bakterii ". Po zabiegu wszystko jak ręką odjal. Wszystkie choroby tez! do teraz oko zupełnie zdrowe, nie łzawi. Idź prosto do okulisty, bo kolejka na Zabieg może być długa. Ale żeby pocieszyć, mojej Szwagierki córka to samo, już byli umówieni na zabieg. Miesiąc przed leciała z córcia samolotem i kanalik sam się przepchal! Chyba od ciśnienia. Zabieg nie był potrzebny i mała na razie dobrze z okiem.
Pozdrawiam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044070 przez Sander
Moja córka miała zabieg pod narkoza. Dla mnie był to koszmar,, ale wiem że jej to pomogło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044082 przez aggi
Witam się! Stara poczciwa aggi wpadła Was odwiedzić ;) wybaczcie, normalnie czas ucieka mi przez palce ! Nie wyrabiam czasowo, beeez jaj jestem na pełnych obrotach ;) a jak już mam chwilę to poświęcam ją mężowi albo Maksiorowi. Ale żyję, przyszłam zameldować ;) jakby któraś na fb mnie chciała dorwać to nati albo ziajek dadzą namiar :-) tymczasem zmykam pracować! Mam wielką nadzieję, że uda mi się Was nadrobić kiedyś, kurcze brakuje mi Was :( buziaki :*
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044089 przez stOkrOtka91
Ktos ja betę robiłam 11 dni po owu :)

Gonia no ja mam nadzieję, że tak będzie ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044095 przez GoNia79

stOkrOtka91 napisał: Ktos ja betę robiłam 11 dni po owu :)

Gonia no ja mam nadzieję, że tak będzie ;)

Kochana kiedy wynik?? Bo ja cala podniecona twoja sytuacja...czekam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044097 przez stOkrOtka91
Właśnie odebrałam wynik wynosi 104,10 :)


Tak się cieszę:) oby było wszystko dobrze :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl