BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1049871 przez Nowa...
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi:) Wizytę mam 4 tego i zobaczymy co lekarz powie. Już zaczynam się stresować czy wszystko jest dobrze z maleństwem. Choć staram się myśleć że tak. Jeśli będzie wszystko dobrze to pewnie pod koniec stycznia będę miała badania prenatalne:) Mar_tuska jak sytuacja? No i jak u Gosi- melduj się:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049873 przez Anabelle
magmus88 przy tsh 2,5 i wyższym straciłam 3 ciąże. Jest to bardzo ważna rzecz, a norma dla kobiet jest inna niż przytoczyła Nowa.
Moja babcia zmarła na raka tarczycy, moja mama ma guzy tarczycy, ja i siostra ciągle z tarczycą pod górkę i jak tylko nie miałam monitoringu tarczycy oraz wyniku utrzymywanego poniżej 2 tsh to ciąże mi obumierały. Zanikała akcja serca. Moim zdaniem tarczycy nie wolno lekceważyć, bo wrażliwość na jej zachwiania zależy od kobiecego organizmu. Po co eksperymentowć na sobie i dziecku. Lepiej trzymać tarczycę w rydzach choć przez te kilka miesięcy niż przechodzić przez skrobankę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1049882 przez niagara
Cześć Dziewczyny :laugh: Postanowiłam zawitać do Was w tym Nowym Roku :laugh:

Witam nowe staraczki :)

Wszystkim Wam życzę dużo zdrowia i jeszcze więcej szczęścia, bo pasażerowie Titanica zdrowi byli, ale szczęścia im zabrakło :P Poza tym mamusiom radości z wychowywania naszych małych Skarbów, zafasolkowanym nudnych ciąż oraz szybkich i bezbolesnych porodów, a staraczkom wymarzonych, tłustych II na teście ciążowym :laugh: :kiss: :kiss: :kiss:

A jak Wasze postanowienia Noworoczne? Ja w tym roku postawiłam na takie, które jestem w stanie zrealizować :laugh:

KUPIĘ SOBIE COŚ ŁADNEGO :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1049886 przez Lady M
Witam wszystkich w Nowym Roku. Oczywiście ślę Wam najlepsze życzenia :kiss:

mar-tuska i Eses znam to rozczarowanie kiedy myśli się, ze tym razem chyba sie udało a później okazuje sie, ze nie. Ale ja mam postanowienie noworoczne - nie będę fiksowac, nie będę się nastawiać ale będę myśleć pozytywnie i mam nadzieje, ze to przyniesie dobre efekty. To tak w teori, a w praktyce się okaże :)
Mam nadzieje, ze Wasze obawy się nie sprawdza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049891 przez Eses
Lady M dzięki za wsparcie. Niby nie nakręcam się ale podświadomość robi swoje. Zostało pare dni i będzie wszystko jasne. Ale chyba dziś sfiksowałam trochę bo od dwóch dni strasznie mi niedobrze i nie wiem od czego wiec postanowiłam zrobić test No i wiadomo ze nic nie wyszło także troszkę sifksowalam :P :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049895 przez Lady M
Eses test ciążowy kilka dni przed @ może wyjść negatywny nawet jeśli jest ciąża. Dokładnie tak miała moja znajoma kilka miesięcy temu. Obecnie chodzi już ze sporym brzuszkiem :)
Co do mdłości to mnie często wydaje się, ze jest mi niedobrze, chyba dlatego, ze bardzo chciałabym być w ciąży i podświadomie szukam objawów. Dlatego pisałam o tym fiksowaniu, muszę się ogarnąć bo to do niczego dobrego nie prowadzi tylko potęguje ewentualne rozczarowanie.
Czy tylko ja jestem taka rypnieta? :P :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049896 przez Nowa...
Moje TSH spadło w ciąży bo miesiąc przed zajęciem było troszkę powyżej 3. A wolę nie nakręcać się, że przez to może zaniknac akcja serca. Co lekarz zdecyduje, tak będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049898 przez Anabelle

Nowa... napisał: Moje TSH spadło w ciąży bo miesiąc przed zajęciem było troszkę powyżej 3. A wolę nie nakręcać się, że przez to może zaniknac akcja serca. Co lekarz zdecyduje, tak będzie.

tsh to hormon, zmienia się w trakcie cyklu, w ciąży także jest zmienne. Musisz dla czystego sumienia pójść do endokrynologa lub ginekologa-endokrynologa oraz przedstawić wynik TSH sprzed ciąży oraz po zapłodnieniu.
Moja lekarka, a chodziłam do endokrynolog dr n med S Tabor w Krakowie - przy takich wynikach dawała mi eutyrox.
Natomiast szwagierka jak była u tej samej lekarki miesiąc temi z wynikiem jeszcze 1,9 to powiedziała jej, że na razie nie zbijamy, ma sprawdzić za jakiś czas ponownie, jeśli będzie nadal 1 z przodu to zostawia, jak wyjdzie powyżej 2 to będzie monitoring, a jeśli wyjdzie 2,5 lub wyżej to dostanie eutyrox.

Eses - organizm potrafi płatać figle ;) Czasem test wychodzi pozytywny a nie ma ciąży, czasem negatywny a jest ciąża. Czasem nie ma objawów a jest zarodek, a czasem są objawy a nic nie ma. Trzymam kciuki, żeby oczywiście było tak, jak sobie tego życzysz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049899 przez kristi*
Witajcie, wracam po dłuższej przerwie.
Oczywiście życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Jak przy pierwszych trzech ciążach udawało się za pierwszym razem, tak teraz poprzeczkę mamy o wiele za wysoko.
Zaczynamy starania o drugie baby - a sytuacja wygląda tak: od porodu (22.02.15r) okres pojawił się po 9 m-ch,(11.15r) i do tej pory jest nieregularny, średnia wychodzi mi co 40dni, ostatnio było 36dni - powoli się skraca.
Co teraz? samo się unormuje czy już trzeba do lekarza ? Coś radzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049903 przez Karolincia
Witam serdecznie ;)

Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku :)


Kiedys bylam na tym forum, a teraz wracam ponownie :)

Staramy sie z mężem o drugie dzieciątko, niestety mam problem z wysokim poziomem prolaktyny ginekolog zalecil mi branie Bromergonu 2,5 mg i go biorę od polowy grudnia.
Czy któraś z Was miała ten sam problem ?

Przy staraniach o pierwsze dzieciątko również miałam problem z brakiem owulacji udalo sie za pomocą zastrzyku z Pregnylem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1049907 przez GoNia79
Witajcie dziewczyny moje kochane po świątecznym zamieszaniu.. nie bylo mnie bo zabiegana jak to kobieta byly tez dni bez formy jak to w ciąży...no ale jestem..
Zycze wam w nowym roku kazdej z was pomyslnosci i zdrowia..tym ktore sie starają o.dzidziolka pomyslnych staran z owocnym zakończeniem a tym ktore nosza pod serduszkami owoce milosci nudnych ciazych i pomyslnego rozwiązania..
A o to moj domek dla Olinkowego dzidziolka..





Dzidziolek sie kreci nie samowicie a mamusia cala happy.. jestesmy po badaniu krwi i obciazeniu glukoza.wynik poznamy w srode na wizycie i juz nie moge sie doczekać tatus tez szaleje z niecierpliwości..nio i mamy nadzieje ze w koncu sie ujawni plec naszego skarbuska kochanego.. .
PS. Stesknilam sie.za Wami...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049910 przez stOkrOtka91
Witajcie dziewczyny :)
Życzę jakbnajbardziiej owocnych staran :)
Goniamiło Cię widziec :)
Kristi ja na Twoim miejscu poszlabym do lekarza żeby ten cykl unormowal, bobprzy takich długich cyklach ciężko "zgadnac" kiedy byla owu, a na pewno taka wizyta skróci starania :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049914 przez GoNia79
Stokrotka ja tez sie cieszę ze juz jestem z wami na spokojnie...
Dziewczyny chwalic.sie.apartamentami prosze :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049921 przez mar-tuska
Hejka

Lady m eses.....i chyba jeszcze Aggi
Niestety obawiam sie ze wszystkie mamy problemy psychiczne hahaha :( :( :( :p
Ciezko odciac glowe gdy sie czegos baaaaardzo chce ehhh
No ja w sobote dostalam dziwny @ 3 dni przed... ale prawie wogole go nie ma... ja juz nic nie rozumiem... zrobilam rano test jasne ze negatyw...
Mysle ze czas isc do lekarza.... bo juz troche to trwa... a ja w tym mies wkoncu mialam wkoncu wlasciwy sluz.. i bylam pewna ze to ten czas.. a tu co.... wiec moze czas na badania???
Co myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049922 przez Nowa...
Gonia-Cieszę się że Cie widzę :) to w środę wizyta?:) Ja też w środę, a już mam dużego stresa czy z dzidziolkiem wszystko dobrze. Super, że czujesz ruchy:) u mnie dziś 9t2d :) NATi - kiedy Twoja wizyta?:) Witam nowe dziewczyny na forum:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl