BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 8 miesiąc temu #1049924 przez stOkrOtka91
Martuska a przypomnij mi ktory to cykl starań i czy pierwsza ciąża? :)
Nowa też mam w środę wizytę :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049925 przez GoNia79
Nowa tak w środe na 16.20 wizyta sa nerwy ale tez i radosc że już za dwa dni zobaczę nasze maleństwo.
Mial pòjść ze mna D ale przez te święta i Sylwester pozmieniali mu trasy i ide sama chyba że moj starszy synek sie zdecyduje pojsc podejrzeć swoje rodzeństwo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049927 przez kristi*
Karolincia hej, witaj ponownie

Do lekarza się umówię, kupiłam testy owu żeby sprawdzić czy na pewno mam owulacje - no i się zobaczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049928 przez nati.olsztyn
nowa Dziś o 15:) Od rana nie mogę sobie znaleźć miejsca. Wszyscy chcemy zobaczyć ten pulsujący punkcik na monitorze usg, więc chyba pójdziemy całą rodzinką;) U mnie dziś 7t3d.

gonia Dobrze, że już jesteś:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049929 przez mar-tuska
Ja mam teraz 8 cykl sie zaczal
Mam juz synka 6,5 roku ma...
A w sumie wam nie pisalam bo tez jestem po 3 opr.. piersi... wiec ciaza chyba tez bedzie troche inna jesli bedzie.. bo juz bez mozliwosci KP... :(
Co myslicie o wizycie lekarskiej?

To widze i syokrotka i gonia i nowa wszystkie macie wizyty w srode... super czekamy na raport. :p
No i na nati dzis.... :)

A jak tam ziaa i martyna?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049930 przez GoNia79
Nati i ja sie cieszę że jestem znów z Wami.. i trzymam kciuki za twoja wizyte dziś.... czekamy na raport :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049933 przez Nowa...
NATi- na pewno zobaczycie serduszko:) ale super:) To między nami jest 2 tyg :) trzymam kciuki:) Stokrotka ale nam się złożyło:) Ja dopiero mam w środę o 17.30,ale zawsze są kolejki. Mi to raz lepiej raz gorzej, ale piersi non stop bolą. Martuska- na wizytę warto iść spojrzy lekarz co i jak a może i też jakieś badania przepisze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049937 przez stOkrOtka91
Martuska tak jak Nowa mówi lepiej sobie pójść, bo jak co poobserwują cykl, badania porobią, a niektóre badania sie robi w danym dniu cyklu, więc, że tak powiem czas ucieka, a jak Ci zależy na dzidziusiu to trzeba działać,anuż może to być jakaś drobnostka do podregulowania :)
Trzymam za Was kciuki dziewczęta, skoro mi się udało to i Wam się uda :)
Ja wizytę w środę na 13:40 mam nadzieję, że nie będzie za dużego poślizgu, lekarka przyjmuje od 13, więc dopuszczam maks 30 minut opóźnienia ;p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049943 przez Eses
martuska chyba masz racje , troche fiskusemy ale tak jest jak sie czegos bardzo chce :)
Cieszę sie razem z dziewczynami wizytującymi w środę z maluszkami w brzuszku :)
Całe szczęście dziś juz dobrze sie czuje bo ostatnie dwa dni ciagle wymiotować mi sie chciało. Jestem ciekawa czy sie udało czy nie, objawy które mam miałam w poprzednim cyklu tez czyli pewnie poszło coś nie tak. Na 17 umówiłam juz sobie wizytę u lekarza zeby skontrolował cykl, moze jakieś badania. Nie wiem sama byłam na początku listopada i było wszystko dobrze.
Cały czas mnie kusi zeby podjechać na bhcg , nie wiem czy uda mi sie znaleźć teraz czas :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049944 przez magmus88
Dziewczyny, same niby wiecie, zeby nie fiksować a co chwile same się nakręcacie.... wyszło, nie wyszło - przyjdzie pora to się okazę :) Jak nie musicie nie róbcie wcześniej bety - po co :) ma przyjść @, nie będzie jej dzień, dwa zróbcie wtedy :) Serio, wiem co mówię :)

Za wizytujące dziewczyny trzymam kciuki :) czemu na piękne zdjęcia :)

NatB, Joanna, Puma, Milunia, Sandra, Brown co u Was? No i u reszt dziewczyn oczywiście tez :)

No i liczę na zdjęcia brzuszków. Niech sie mnożą na forum :)
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049946 przez Eses
Magmus88 jestem tu od niedawna wiec nje wiem czy jesteś oczekująca czy nie, ale zazdroszczę spokoju. Ja uwielbiam miec wszystko poukładane i za każdym razem czekam z utesknieniem na te dwie kreski. Zupełnie inaczej wyczekuje sie pierwszego dziecka niż drugiego. Pierwsze było założenie ze tak chcemy dziecko i w następnym miesiącu juz byłam w ciąży, a teraz zależy mi na jak najmniejszej różnicy miedzy dziećmi , moze to dla niektórych głupie ale chciałabym tak i juz. W końcu jestem gotowa na drugie dziecko bo pierwsze daje mi niezłe popalić , musiałam troche poczekać i w końcu jestem gotowa a tu nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049948 przez magmus88
Eses. Mam jednego maluszka. Tez nie było łatwo - inaczej myślę bym nie trafiła na to forum. Ale starałam się nie fiksować... bo wiedziałam, ze to nic dobrego nie przyniesie. Nigdy nie zrobiłam testu przed @... a tym bardziej powinnam bo moje okresy były tak rozjechane, ze szkoda gadać.... Nie doszukiwałam się objawów. Wolałam myśleć - moze to też źle - w ten sposób, ze np. a teraz jest zima - fajnie by było dowiedzieć się o ciąży na urodziny (a mam w maju). Nie zakładałam, ze to musi być już! Tak samo zeszyt na wklejanie testów owu zrobiłam sobie z datą ważności . Był ważny do czerwca 2016. A w lipcu 2016 urodziłam. Wolałam się pozytywnie zaskoczyć niż niemile rozczarować....
Ogólnie jestem po udraznianiu jajników. Nie myslalam ze z tego coś wyjdzie - w sensie tak smao od siebie. Mielismy z lekarzem taki plan, ze po 3 cyklach wprowadzimy zatrzyk z pregnulu. I tego się trzymałam, to trzymało mnie przy nadziei, ze wtedy będę miała większe szanse! Ale niestety... (STETY!) wcześniej zaszłam w ciąże. A już od dwóch lekarzy słyszałam, żeby pomyśleć o zapłodnieniu pozaustrojowym.
Musisz poznać Ziajkę - to jest mistrz pozytywnego myślenia na tym forum :) nic, tylko brać z niej przykład :)

Własnie Ziajka.... co tam? :D
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049949 przez Nowa...
Dziewczyny właśnie starajcie się nie nakręcać :) u mnie w cyklu w którym się udało nie było żadnej różnicy w samopoczuciu niż w innych cyklach. A dosłownie 3 dni przed @ bardzo brzuch mnie bolał i to mnie skłoniło do zrobienia testu a i tak był to dla mnie szok. Taki pozytywny szok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049951 przez Pinezka
Nati, to chyba szybko owu mialas, bo pamietam, ze test ci z tydzien szybciej niz mi pozytywny wyszedl, a u mnie dzis wg kalendarza 7 tydz + 4. Skorygowany wiek ciazy u mnie pewnie z 5 dni mniej, bo owu ok. 18 dc mialam. Jutro o 17 wizyta i tez chce juz zobaczyc serduszko ;)

Objawow mam zero, a w pierwszej ciazy jeszcze przed pozytywnym testem mialam caly wachlarz dolegliwosci, wiec troche sie martwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1049952 przez magmus88
Pinezka, nic się nie martw :) każda ciążą inna... ja oprócz braku @ i bolących sutków to do porodu nic nie miałam :P hehe
Jeżeli objawów brak to rozumiem, ze czujesz się dobrze? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl