BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 4 miesiąc temu #1049795 przez Eses
aggi testuje juz drugi cykl i zawsze 10 dni, bo owulacje mam 16/17/18 dc. Chciałam wiedzieć jak mój cykl wyglada.
Z pierwszym dzieckiem udało sie za pierwszym razem, a teraz czas pokaże

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049797 przez aggi
eses za pierwszym razem, zazdroszczę :-) najlepiej sobie testy zostawiaj aby je porównywać :-) i wklejaj nam zestawienia :-) i dzisiaj koniecznie męża dopadnij! :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049813 przez Nowa...
Wyniki z tego co rozszyfrowalam to w miarę dobrze. Natomiast TSH -2,33 NORMY- 0,27-4,20 A CO mnie martwi to progesteron bo mam 22,55 a normy dla1trym 11,22- 90 Co myślicie? Biorę od początku luteine 2x1 ta luteine 100

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049815 przez stOkrOtka91
Nowa jeśli mieścisz się w normach to nie ma się czego doszukiwać na silę:)
Ja ani razu nie miałam sprawdzanego progesteronu, może dla tego, że przez cały pierwszy trymestr brałam tak jak Ty luteine 2x dziennie :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049838 przez Eses
Ale tu dziś cisza :) jeszcze tylko napisze ze te testy są z zeszłego tyg, a dopiero teraz trafiłam na forum :) Dziewczyny Szczęśliwego Nowego Roku żeby spełniły się Wasze marzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049839 przez mar-tuska
:( :( :( ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049842 przez magmus88
Dziewczynki :) Wszystkiego najlepszego Wam życzę na przyszłe 365 dni :) Spełnienia marzeń!

Martuska co się stało?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049843 przez mar-tuska
:( :( :(
Czekalam zeby zrobic test.. a tu 4 dni przed spodziew @ bole brzucha.. takze pewnie @ zaraz bedzie
Wydawalo sie ze byl dobry cykl... byl sluz .... i co wielkie g....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049849 przez nati.olsztyn
martuska Każdy kolejny cykl przybliza Cię do upragnionego Maleństwa! A dopóki @ się nie rozkręci to jest nadzieja, ze to może być implantacja. Regularne masz cykle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049851 przez mar-tuska
Roznie mam 24,26,29....tzn mimo okresu zrobila bys test? Bo okres taki inny 4 dni wczesniej... hmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1049852 przez brown24

Najlepszego w 2017! :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1049853 przez nati.olsztyn
martuska Poczekaj jeszcze kilka dni i zobaczysz co sie będzie działo, czy się rozkręci czy może jednak nie.

brown Wzajemnie! Kradne obrazek, wydrukuje i powiesze sobie w domu w widocznym miejscu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049857 przez Eses
Martuśka ja w poprzednim cyklu miałam podobna sytuacje i @ była krótsza niż zawsze ale nie byłam w ciąży. Teraz czuje podobnie jak Ty ból brzucha, jajników i czuje ze za chwile będzie @, także kolejny cykl. Jednak nie będę się nakręcać bo @ ma być 5 . Nadal karmie synka piersią i z zajściem w ciąże może być roznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1049861 przez Anabelle

Nowa... napisał: Wyniki z tego co rozszyfrowalam to w miarę dobrze. Natomiast TSH -2,33 NORMY- 0,27-4,20 A CO mnie martwi to progesteron bo mam 22,55 a normy dla1trym 11,22- 90 Co myślicie? Biorę od początku luteine 2x1 ta luteine 100

Kochana, progesteron do konsultacji z lekarzem z uwagi na przyjmowany lek
Natomiast TSH za wysokie. Te normy co podałaś dotyczą ludzi dorosłych nie będących w ciąży. Wiem co mówię, bo w każdej ciąży byłam pod opieką endokrynologa.
Idealne TSH w ciąży i podczas starań wynosi 1. Do 1,5 jest jeszcze bardzo dobrze. Do 1,9 jest znośnie jeśli pozostałe parametry wyników hormonow są dobre. Powyżej 2 zalecane jest przyjmowanie eutyroxu. Ja przy takich wynikach dostawałam dawkę 25 czyli najniższą dawkę leku na niedoczynność tarczycy. Jest to ważne z uwagi na to, że dzieci w I trymestrze ciaży czerpią gospodarkę hormonalną z matki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049863 przez magmus88
Annabelle - cytując mojego endokrynologa "gów** prawda" :) Zawsze mi powtarzał, ze norma to norma. Nie ma lepsze lub gorszej normy. Jeżeli jest w normie to nie ma co poprawiać. Ja też jestm pod stałą opieką endo, jestem po usunięciu guzków wraz z płatem, przyjmuję autyrox... I w sumie przez całą ciążę i przy zajściu moje TSH było na poziomie i w okolicach 2,5 :) Także tyle mogę powiedzieć, ze swojego doświadczenia :)
I teraz mi się jeszcze przypomniało.... że zawsze mówił, ze obniżanie TSH - żeby zajść w ciążę to największa bzdura jaką słyszał... jest to nabijanie kasy koncernom farmaceutycznym...

Ale.... to dziwny człowiek jest :D hehehe to tak w formie ciekawostki napisałam hahaa

Kochane, jak się czujecie w tym nowym roku? :) My mamy jechać do teśćiów na obiad a później do znajomych... a jutro koniec sielanki, mąż wraca do pracy po urlopie czyli wraca szara codzienność.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl