BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1049987 przez kristi*
A do lekarzy na NFZ chodźcie czy prywatnie?
Ja muszę się przenieść do przychodni bliżej domu - może tu coś się uda szybciej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049995 przez stOkrOtka91
Ja chodzę prywatnie, do dobrego lekarza na Nfz są spore terminy :/

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049996 przez Karolincia
Ja chodzę na nfz do mojego ginekologa, ale u mnie z powodu wysokiego poziomu prolaktyny dal mi karteczkę, aby panie w rejestracji zapisaly mnie na styczeń.
Normalnie czeka sie dwa miesiące....
Jak będę w ciąży to nie wiem ....bede muiala zrobić rozeznanie, gdzie sa szybsze zapisy...
Z drugiej zaś strony ten obecny lekarz dobrze mnie prowadzi jest b.sympatyczny i dziewczyny ciężarne spotkane przeze mnie na korytarzu chwalą go sobie ...ponoc w ciąży co miesiąc ma sie wizyty - inaczej zapisują itp ...
Nie wiem jeszcze jak to będzie .... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049999 przez nati.olsztyn
kristi Ja teraz chodzę na NFZ, tyle że tu gdzie teraz mieszkamy na wizytę czeka się góra kilka dni. Jak się w lutym przeprowadzimy do innego miasta to raczej zmienię lekarza i albo poszukam kogos innego na fundusz albo wrócę do "prywatnego" lekarza, który prowadził moją poprzednią ciążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050000 przez Eses
Ja chodzę prywatnie do lekarza, czasami wydaje mi sie ze są bardziej dokładni ale na to nje ma reguły.
Jeszcze dwa dni oczekiwania do @ :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050001 przez GoNia79
Kristi ja rowniez chodze prywatnie do super lekarza wizyta nie.kosztuje duzo moim zdaniem bo 130 zl i za kazdym razem usg i na zyczenie.zdjecia i filmiki..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1050002 przez GoNia79
Nati grtuluje bijacego serduszka u fasolki i pieknego w koncu suwaczka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050010 przez magmus88
Hej!

Joanna - nadstaw 4 litery! NIe ma poddawania się! No co Ty! :) Jak masz jakieś wątpliwości to od razu tu wbijaj to sprowadzimy Cię do pionu!!!

Nati! prosimy się pochwalić pięnymi fotkami :)

Ja będąc w ciąży chodziłam i prywatnie i na NFz.... a to dlatego, ze lekarz z NFZ pokierował mnie do tego prywatnego na zabieg sprawdzania drożności.... i po tym zabiegu na monitoringi chodziłam tam prywatnie... a jak udało mis ię zajść to nie chciałam za wsyztsko płacić więc chodziłam na NFZ ale chciałam, zeby miał mnie pod kontrolą też ten drugi lekarz no i chciałam rodzić u niego w prywatnym szpitalu. U tego prywatnego wizyty miałam nie częściej niż co miesiąć a nawet rzadziej. Ale wiedział, ze chodzę też na NFZ. No i zawsze mogłam zadzwonić :)

Poza tym.... po 5 miesiącach od porodu powróciła do mnie @.... Z jednej strony się cieszę, że JEST bo wiaodmo jak to było u mnie... a zdrugiej... trochę za szybko ehehhe aż tak za nią nie tęskniłam :) Jedyne dobre jest to.... że jakiś czas temu czułam się jakbym miała owulacje :D co mi się nigdy nie zdarzyło... i chyba faktycznie tak było. Jedyny plus tego wszystkiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050011 przez Nowa...
Ja chodzę prywatnie . Na NFZ to bym nie zaryzykowala chodzić, bo wiem jacy są tu lekarze. U mnie jak jutro będzie dobrze to wstawiam suwaczek:) ale już dziś w nocy spać nie mogłam z tego stresu a najgorsze, że ciężko mi nad tym zapanować. Zbliża się u mnie 10t wielkimi krokami, a po tym tyg znacząco spada liczba poronien. Mam nadzieję, że jutro wszystko będzie dobrze i Ja się uspokoję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050017 przez magmus88
Nowa - ja własnie miałam bardzo fajnego lekarza na NFZ.... porównując z innymi dziewczynami, które były w ciązy w podobnym czasie jak ja... to sobie go chwaliłam. Na każdej wizycie badał, robił USG - co prawda nie jakimś WOW sprzetem a le robił. Na samo USG umawiałam się do niego osobno bo miał w innym gabinecie.... ale bardzo byłam nim miło zaskoczona. Na koniec to co tydzięń chodziłam. Chociaż wiem, ze nirktórym to przeszkadzało, ze za każdymr azem bada i, że często każe przychodzić. jedna moja znajoma przepisała się do innego lekarza.... mi to osobiście nie przeszkadzało. Nawet się cieszyłam, ze tak o nas dba :) i przynajmniej wiem na bieżąco że wsyztsko jest ok :) Wiecie... co człowiek to opinia :)

I jescze mam takie pytanie organizacyjne :D wiecie jak usunąć powiadomienia na maila, zeby nie przychodziły po każdej nowej wiaodmości na forum??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050022 przez stOkrOtka91
Możesz w ostawieniach usunuąć subskrypcję, ale jak zauważysz przy pisaniu odpowiedzi z automatu masz zaznaczoną opcję Subskrypuj jak zapomnisz jej odhaczyć to i tak Ci powiadomienie przyjdzie ;p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050049 przez joanna1991
MAGMUS niee niee bij :D :P :P :P Teraz już nie ma poddawania, za daleko już zaszłam.. teraz oby była kwestia czasu..
Hmm mówisz, że @ u ciebie zawitała.. Moja ostatnia była tragiczna, prawie do pracy bym nie poszła.. No to twój urganizm powoli się normuje po "rewolucji" :)

NOWA to jutro razem wizyte mamy :D na którą masz?

Ja też chodzę prywatnie, nie zamieniłabym swojej pani doktor za nic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050054 przez Nowa...
Joanna- a na 17.30 mam wizytę:) dziewczyny trzymajcie jutro za mnie kciuki i za moją dzidziolke:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050056 przez joanna1991
NOWA daj znać jak tam po wizycie. Kciuki zaciśnięte :)Na pewno wszystko będzie w porządku :* ja jutro po 15 mam być, obym długo nie czekała he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050061 przez Nowa...
Dzięki Joanna:) to jutro masz zastrzyk i potem staranka tak:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl