BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1053831 przez Nowa...
Po wizycie mój szkudniczek kochany bardzo dobrze:) Oczywiście ciąża podwyzszonego ryzyka i musi być CC zanim zacznie się poród. Będę w późniejszym etapie ciąży miała częstsze kontrole, ale oby tylko dzidzia była zdrowa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053871 przez ziaa
Cześć i czołem :D
Joanna po mnie przyszła na fejbuka to się wystraszyła więc i tu jestem ;)

U mnie po prostu klapa na całej linii, więc co mam Wam tu smęcić.
Mam oczywiście nowy cykl, który tez niestety będzie stracony bo nie naprawili tego czegoś do hsg. Okazało się, ze zepsuta jest jakaś zaje*bista część za kilkadziesiąt tysięcy euro, a że rentgen już nie jest na gwarancji to szpital musiał rozpisać na to przetarg i dlatego tak sie to ciągnie. Słowem - przede mna jeszcze jeden stracony cykl, albo i dwa kiedy nie ruszymy sie z miejsca.
Mogłabym zrobić to badanie gdzieś indziej, prywatnie, ale tu to jednak u mojego doktorka, a badanie zrobi osobiście, także jakoś chcę sie jednak trzymać tego miejsca.

Nati!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Buziaki od cioci ZIAAAAAAAA :D :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053890 przez Nowa...
Ziaa- to kiepska sprawa. Ja bym chyba nie dała rady tyle czekać. Poszła bym prywatnie. Na pewno jest dużo specjalistów:) Trzymam kciuki żeby nie było to potrzebne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053891 przez Anabelle

Nowa... napisał: Po wizycie mój szkudniczek kochany bardzo dobrze:) Oczywiście ciąża podwyzszonego ryzyka i musi być CC zanim zacznie się poród. Będę w późniejszym etapie ciąży miała częstsze kontrole, ale oby tylko dzidzia była zdrowa:)

Oj, nie wiedziałam, że podwyższonego ryzyka, ale najważniejsze, że maluszek zdrowy :)

Ziaa, ja jestem niecierpliwa, zaraz bym szukala innego miejsca na badanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053902 przez Sandruska1995
Witam. Przepraszam że się nie odzywam ale mam gorsze dni.

My dzisiaj po bilansie oraz szczepieniu. Mała zdrowa, zaszczepiona i odważna chwilka płaczu tylko ;)
Waży 6800g i ma 64,5 cm - moja kruszynka <3
P. Dr. stwierdziła, że widzi ze mała nie będzie raczkowac tylko odrazu stawać na nogi ( już to robi jak się ma czego złapać) ,i że po porostu szybko będzie chodziła. Ale zobaczymy jak to będzie. Mój synek miał 6 miesięcy jak zaczął sam siadać i raczkować więc jednak każde dziecko jest inne. ;)

Dziewczyny mam wielkiego stracha. Pierwszy raz w życiu zaliczylismy wpadkę. Tydzień temu dzień przed owulacja. A dziś objawy jak z małą w ciąży. Wszystko mi śmierdzi, boli mnie głowa. Z małą robiłam test 5 dni przed @ i wyszedł pozytyw. Dziś mam 8 dni do @. Boję się.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053908 przez stOkrOtka91
Sandra nie ma co martwić sie na zapas, dużo ostatnio się u Was działo, może to przez nerwy zaczekaj do terminu @ i zobaczysz co pokaże.
Trzymam kciuki cokolwiek by tez nie wykazał, trzymaj się tam :*

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053909 przez GoNia79
Nowa super ze dzidziolek rosnie pod twoim serduszkiem bedzie zdrowy i wszystko dobrze sie skonczy..

Ziaaa nosz kurka wodna kobito brakuje tu twego szatanskiego humoru... a z ta maszyna do hsg moze tak ma wlasnie byc ma byc popsuta a wy w tym czasie ulepicie fasolka malego...hihi

Nati Ziaaa ma racje masz sobie i Groszkowi Twojemu dostarczac endorfinek a nie zmartwien ja cos wiem na ten temat chodzic z chmura burzowa nad glowa to u mnie codziennosc a nie powinno tak byc bo nasze skarby beda smutnymi bobasami..
MIEJ WYJ.BANE A BEDZIE CI DANE!!!!!

Sandruska a moze to falszywy alarm i te objawy to wcale ciazowe nie sa nie przejmuj sie na zapas prosze i nie stresuj.. poczekaj ze spokojem do terminu @ wszystko sie wyjasni i pozytywnie zakonczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053921 przez Miluniaa
Sandra masz grzeczne dzieci, wiec tylko robic :laugh: :laugh: :laugh: Milcia wcale nie dała w kość to co tam sie przejmowac :P ja to mezowi zapowiadam celibat do konca zycia tak sie boje wpadki :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053979 przez Nowa...
Jak dziewczyny które mają teraz na dniach testować:)? Kiedy czulyscie pierwsze ruchy:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053981 przez stOkrOtka91
Ja jeszcze nie czuje ;/ czasem takie przelewanie czy bulgotanie, ale nie jest to na tyle intensywne żeby odczuć to jako kopniaka :)
Łożysko na przedniej ścianie to może amortyzuje uderzenia :) no i moja waga do lekkiej nie należy :)
W poniedziałek wizyta to podejrzymy co się tam dzieje :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053984 przez honka_18
Nowa w pierwszej ciąży poczułam pod koniec 18 tc, w drugiej w koniec 16, a w tej pod koniec 12 tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053987 przez stOkrOtka91
A ja mam pytanie do dziewczyn już rodzących :p
Zdarzyło sie Wam juz żeby podczas badania, np połówkowego lekarz stwierdził, ze termin porodu sie zmieni?:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053990 przez honka_18
Stokrotka u nas termin wylicza z pierwszego usg tz 10-13 tc. Później już nie bo każde dziecko rośnie w swoim tempie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053997 przez nati.olsztyn
Nowa Ja w pierwszej ciąży poczułam koło 20tygodnia, w drugiej koło 16, a teraz w 12.

stokrotka Tak jak honka mówi najbardziej wiarygodny jest podobno termin z tego usg koło 12ego tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054000 przez GoNia79
hejooo laseczki ja dzis leniuchuje pogoda do spania..dzis mamy jechac na zakupy z D a mi sie tak nie chce a musze jakis ciuch sobie.kupic..
Ja ruchy w tej ciazy poczulam w 18 tygodniu takie juz konkretne bo wczesniej tylko bulgotanie i laskotanie i to jeszcze jak sie skupilam wieczorem przed snem..
Boziuuuu jak mi sie chce slodkiego masakra.. i wg mi nie przezzkadza to ze przed chwila ogorka kiszonego zjadlam...
Jeśli chodzi o termin porodu to mi caly czas wychodzi taki sam 29 maj..przy kazdym usg..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl