BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1053587 przez stOkrOtka91
Dzieki, ze o mnie pamietalas :)
Wydaje mi się ze gin powinien o tym napomknąć, albo w rejestracji, bo skąd niby mamy takie rzeczy wiedzieć... :/
Tez myślałam, ze dopiero po porodzie...
Koleżanka ma namiar na bardzo fajna tylko z innego miasta i musze zapytać czy będzie dojeżdżać :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053589 przez Miluniaa
Gonia ja jeszcze nie zglosilam poloznej ;p zamierzam zglosic po 30 tyg moze 33 albo 35 :laugh: chodze do 2 lekarzy i jakos nie na reke mi wizyty domowe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053616 przez GoNia79
Dziewczyny gdyby nie.moja znajoma która jest 28 tc tez bym nie wiedziala ze trzeba to zrobic.. ale co tam juz mam z glowy dzwonilam do niej i popoludniu bedzie dzwonic do mnie by spisac dane i umowic sie na dokladny termin odwiedzin w domku.. juz sie nie moge doczekac bo z tego co slyszalam to rowna kobieta i swietna polozna..
Choc cos mam zalatwione..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053618 przez Magdalenas
Odebrałam wyniki beta- hcg, bo @ nie ma, a ja od dwóch dni po śniadaniu łazienke odwiedzam i wynik 0,100. siedze i rycze jak głupia :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053622 przez GoNia79

Magdalenas napisał: Odebrałam wyniki beta- hcg, bo @ nie ma, a ja od dwóch dni po śniadaniu łazienke odwiedzam i wynik 0,100. siedze i rycze jak głupia :blush:


Kochana nie.placz i sie nie stresuj ja przed ciaza przechodzilam to samo okresu nie bylo 2-7 dni beta negatywna objawy ciazy niby byly a ciazy brak..
Kolejny cykl przed toba zaraz po @ i napewno będziesz sie pozytywnym testem cieszyc..
Nie doluj sie bo to nic nie daje glowa do gory czekaj na @ albo zglos sie do gina by sprawdzil co sie dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053627 przez niagara
Cześć Dziewczynyki :laugh:

Honka Dodi życzę Wam szczęśliwych i lekkich porodów :kiss: To już tak niedługo :blink: Zazdroszczę tego pierwszego spotkania z maluszkiem, to najpiękniejsza chwila w życiu :)

Dziewczynki testujące dobra rada od podwójnej mamusi, wyłączcie myślenie :laugh: Nakręcanie się, doszukiwanie się objawów nie pomaga, mało tego, blokuje zajście w ciąże. Wiem, że łatwo się mówi, ale sama przez to przechodziłam. Za każdym razem udało się dopiero wtedy, gdy odpuściłam :P

Co do położnej do mnie przychodziła tylko po porodzie, celowo w tej i poprzedniej ciąży zgłosiłam się tuż przed rozwiązaniem, żeby nie musiała mnie odwiedzać :P

Kurcze chyba muszę stąd uciekać :P Tak czytam o Waszych staraniach, ciążach, testach, że aż samej mi się zachciało :laugh: I tak mi trochę smutno, że już nie będzie mi dane tego doświadczyć.. ;)
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053629 przez niagara

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053633 przez nati.olsztyn
Niagara Przepiękne zdjęcia! :-) Zarazaj się, zarażaj:) będzie wesoło! ;-)

Magdalena Kolejny cykl przed Tobą! Głowa do góry! :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053641 przez Nietoperek
Magdalena wierzę że zaraz się uda.. ja jestem przed a najchętniej już bym robiła testy i chciała wiedzieć, ale w tym miesiącu powiedziałam dość- cierpliwie czekam i zobaczymy- najgorsze to to że ja w ogóle nie należę do osób cierpliwych :/
Codziennie dowiaduje się o kolejnych brzuszkach i tym bardziej nie mogę się doczekać swojego..

Niagara piękne zdjęcia:)
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053665 przez magmus88
AAaaaa Niagara!!!!!!!!!1 Jakie śliczniochy :) króliczek mnie urzekł :)
i nic się nie zapieraj :P trzeci maluch to wesoła gromadka :)

Magdalena - nie doszukuj się objawów. Mówię Ci.. ciąża Cie weźmie z zaskoczenia, bez objawowo :) szczególnie w pierwszych dniach.

Nati - ciesze się, ze u Was wszystko ok. I nie stresuj się na zapas, sciskam!
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053671 przez Miluniaa
magmuus ciekawe komu oddamy nasza miejscowke :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053673 przez kristi*
Ooo Nietoperek jak u mnie @ nie pojawi się do niedzieli to testujemy razem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053674 przez Nietoperek

kristi* napisał: Ooo Nietoperek jak u mnie @ nie pojawi się do niedzieli to testujemy razem :silly:


Okej :) u mnie zazwyczaj jak w zegarku więc do niedzieli włącznie czekam.. jejq to chyba jest po to żeby co niektóre z nas już wcześniej uczyć cierpliwości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053675 przez magmus88
Oj tak dziewczyny.... uczcie się cierpliwości :)

Haha Milunia :D racjaaaa! :D ej, a imię już wybrane? Stanełam chyba na tym, ze był dylemat między Kubą a Dawidem :)

Mila... gdybym nie musiała się martwić o pracę... to chyba bym zawalczyła o NASZĄ miejscówkę hahaha :) ale powiedz to... fajna jest, nie? :D

Ziajka kochana co tam słychować?

Która kopnie Aggi w dup.sko i przywoła do porządku? :D niech się chociaż pokaże tutaj! Bo widzę, ze na fb buszuje :PP

Brown, Joanna co tam u Was?

Sandra - jak tam Miley?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053704 przez Anabelle
GoNia79
a ta położna jest sprawdzona, w sensie na czasie z pielegnacją, opieką?
bo mi się przy pierwszym dziecku trafiła taka położna z epoki kamienia łupanego, że sama więcej wiedziałam i przy drugim dziecku całkiem zrezygnowałam


Magdalenas :* przykro mi, te objawy czasami płatają figle, bo człowiek się doszukuje.


nati.olsztyn - to już dorodny groszek :* cieszę się, że wszystko w porządku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl