BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1054001 przez GoNia79
HONKA a ty tak lekko nie przesadzAsz z tym porodem ?? Hihihi..... Kurka felek przenosisz jeszcze po terminie urodzisz bo widze ze Kubuś broni sie teraz przed wyjsciem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054015 przez Nietoperek
Ja mam mieć @ lada dzień czyli jutro ale coś mam słabe przeczucia że będzie. Plamienie mam od wczoraj takie małe bo małe ale jest.. i jakoś tak dziwnie.. Chociaż wczoraj mi się śniło że robiłam test i się udało.. Ale moje nastawienie to chyba przez humor jakiś byle jaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054016 przez honka_18
Gonia bo ma charakterek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
od 20 tc chciał wyjść a ja robiłam wszystko żeby nie wyszedł to teraz ma focha i się nie przejmuje tym ze mamuśka się męczy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054018 przez joanna1991
Cześ dziewczyny! Ale naprodukowałyście tych stron że ho ho...
Nie pisałam dłuższy czas bo mamy problemy rodzinne, zajmuję się w wolnej chwili rodzeństwem...w pracy znów problemy,,,
Na dodatek moja ginka poszła na urlop i nie dostałam pregnylu, dobrze, że chociaż CLO brałam, ze 3 dni temu tak strasznie bolał mnie lewy jajnik, śluz też był a dziś sutki zaczęły byc wrażliwe, możliwe że owu tak na mnie działa. Powiem wam że w tym miesiącu są u nas przytulanki bez żadnej presji, nawet codziennie! małż ma ochotę bardzo często a jak ginka kazała to nie dawał rady. dziś mój 15 dc.. więc czekam dalej cierpliwie.
ZIAA idziemy łeb w łeb :D
Dziewczyny piękne macie brzusie! :*
Pozdrawiam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054030 przez stOkrOtka91
Nietoperek przypomniałaś mi, ze mi w pierwszej ciąży tez się snilo, ze robiłam test i wyszedł pozytywny :) wtedy @ mi się spozniala juz 2 albo 3 dni, a wcześniejszy cykl tez trwał 33dni wiec nawet nie pomyślałam, ze mogę byc w ciąży a tu wieczorem z mężem pojechaliśmy po test, bo meczylo mnie to i robiłam go od razu i pokazalo dwie kreski, jaki to byl szok :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1054040 przez Anabelle

stOkrOtka91 napisał: A ja mam pytanie do dziewczyn już rodzących :p
Zdarzyło sie Wam juz żeby podczas badania, np połówkowego lekarz stwierdził, ze termin porodu sie zmieni?:)

Tam na wydrukach z usg się zmienia, ale nie ma to znaczenia, bo dziecko rośnie w swoim tempie. Najważniejsze usg jest to początkowe, w I trymestrze, bo im młodsza ciąża tym dokładniej można ustalić termin poczęcia :)


SANDRA, to masz zagadkę na najbliższe dni ;) W sumie co ma być to będzie, bo już nic nie zrobisz ;) Trzymam kciuki, żeby było po waszej myśli :)

HONKA :D
Wiem co czujesz ;) Jak samotnie zajmowałam się 1,5 rocznym chlopcem i byłam już w donoszonej ciąży, to błagałam, żeby był koniec ;)
Niestety młodszy był twardy i wyszedł dopiero... tydzień po terminie :P w 41 tygodniu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054058 przez honka_18
Hej Kubuś zrobił nam w nocy niespodziankę i juz jest z nami. Waży 3.340 i juz się uśmiecha :laugh:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054061 przez Miluniaa
pokaz!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: gratki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054064 przez honka_18
Milunia mówisz masz ;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Podziękowania: mar-tuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054066 przez nati.olsztyn
honka Jak cudownie! :-) Brawo Mamusia! Jak się czujesz? Czekam na relację z porodu:) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054067 przez honka_18
No wiec tak o 23 odeszły mi wody i zaczęły się skurcze co 6 min, o 23:30 były już co 2-3 min. O 1 wzięli mnie na porodówkę z rozwarciem na 5 cm i o 3.09 juz tuliłam Kubusia ( nadal go tulam ). Ból jak przy porodzie na szczęście położna nie dała mi znieczulenia ( wtedy myślałam że bez niego umrę z pekniętym kręgosłupem, teraz się ciesze bo by poród by się wydłużył) wiec sobie gaz wciągałam :laugh: a i trochę pękłam, założyli mi 3 szwy. Jak lekarz zbada Kubuśka i będzie wszystko oki to dzisiaj wyjdziemy do domu :laugh:
Czuje się dobrze a nawet bardzo dobrze tylko strach iść do WC bo pęknięcie piecze :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054068 przez honka_18
Nati mój szybki poród to również Twoja zasługa :cheer: przestudiowalam zd od Ciebie i byłam świadoma co się ze mną dzieje. Pamiętałam o oddechu , przedewszystkim wiedziałam jak oddychać i co chwila sobie powtarzałam ze musze być silna dla Kubusia. To dodawał nu sił . Przy moim 1 porodzie zabrakło tej wiedzy i poród trwał prawie 27 h bo ja nie wiedziałam co i jak.

Dziękuję Tobie raz jeszcze
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054071 przez stOkrOtka91
Jakiego ja tu przystojniaka widze nono no ;)
Honka gratulacje ;) zdrowka dla Was ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054074 przez martyna_z
Honka gratulacje! Masz pięknego synka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054081 przez Smerfetka005
Witam, pojawiam sie pierwszy raz u was, z pewnym zapytaniem, wiekszosc z was pewnie ma po 2 dzieci, i chcialam zapytac jaka roznica wikowa jest u was? moja coreczka skonczyla pol roczku i jak skonczy rok, moj maz chce starac sie o 2 dziecko, jak myslicie czy to nie za szybko? czy to nie bedzie problematyczne wychowywac dziecko rok po roku? wspomozcie mnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl