BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 1 miesiąc temu #1058105 przez stOkrOtka91
No ja trzymam za Was mocno kciuki :)


Bo kto jak nie Ty? :kiss:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058118 przez magmus88
Hej hej :)

Gonia - pamiętam jak na początku pisałaś o swoim mężu, z czułością, miłością.... więc moze to hormony? Nie myślałaś o tym w ten sposób??

Nowa! Super, ze wszystko ok :) w takim razie czekamy na brzusio....

Ja się dziś wyspałam do.... 10!!!!!!!!!!!! Mąż ma na popołudniu więc chłopcy zajęli się sobą.... a ja nawet nie miałam pojęcia, ze to już ta godzina :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058119 przez GoNia79

magmus88 napisał: Hej hej :)

Gonia - pamiętam jak na początku pisałaś o swoim mężu, z czułością, miłością.... więc moze to hormony? Nie myślałaś o tym w ten sposób??

Nowa! Super, ze wszystko ok :) w takim razie czekamy na brzusio....

Ja się dziś wyspałam do.... 10!!!!!!!!!!!! Mąż ma na popołudniu więc chłopcy zajęli się sobą.... a ja nawet nie miałam pojęcia, ze to już ta godzina :)


magmus hormony swoja droga ale wydarzylo sie cos czego bym sie po nim nie spodziewała tym bardZiej ze wie doskonale co w Życiu przesZłam on tez swoje od zycia kopy w du.pe dostal a jednak go to nic nie naucZyło..
Teraz sie boi ze odejdę ze maly sie za wcześnie urodzi obwinia sie za wszystko a ja? Stresuje sie masakrycznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058120 przez GoNia79
Kwiatuszku dzieki za wiare w nas...
:kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058121 przez Miluniaa
Witajcie :) Jestem żyje mam się średnio dobrze :laugh: jestem mega zmeczona odliczam dni :whistle:
Torba nie spakowana jestem tak niezorganizowana jak nigdy ale moze dlatego ze podswiadomosc nie pozwala mi pakowac zeby nie kusic losu ;p

Gonia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Piekne te wasze brzucholki!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058124 przez Nowa...
Gonia trudno się wypowiedzieć nie znając sytuacji. Jedno wiem aby zbudować związek podstawa musi być zaufanie. Bo myślę że każdemu było by ciężko gdyby druga osoba ciągle posadzala o zdradę i nieuczciwosc. A to z postów pamiętam że mężowi ciągle mówiłaś. Spójrz na świat inaczej. Gdyby nie chciał być z wami to by nie był. Jak piszesz stara się a wiadomo każdy popełnia błędy:) tylko jeżeli Ty jesteś przeczulona na punkcie zdrady to czasami z małego problemu powstaje duży. Ja Wam życzę aby się poukladalo i żebyś znalazła siłę której teraz Ci brakuje:) Przede wszystkim spójrz na świat pozytywnie:) za troszkę będzie z wami synuś i dla niego bądź silna:) Stokrotka czy ty na USG polowkowym miałaś napisane że płeć żeńska:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058126 przez Nietoperek
ja się chyba na fora nie nadaje,
ciężko mi czytac to co się dzieje na bieżąco a jak długo mnie nie ma to nie wiem co się dzieje ;p

u mnie jutro termin @ (teoretycznie, bo wiem że to może być od 4-8 tyg)
na razie czuje się spoko tzn nic nie wskazuje na @
- dobrze bo jutro wieczorem wyjeżdżam do Wiednia na 4 dni.
Mój małżonek poprosił żebym jutro rano zrobiła test bo nie wiadomo – a pewnie będę chciała się napis lampki wina ..
nie chciałam nic robić tak do 5 tyg ale jak prosi..

Dzisiaj także byłam na badaniach (różyczka, toksoplazmoza itp.)
przez to ze wyniki idą bezpośrednio do gin. to poznam je dopiero za 1,5 tyg.


W domku postaram się trochę nadrobić zaległości :)
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058128 przez stOkrOtka91
Nowa nie przypominam sobie zeby plec pisalo na tym "raporcie";p ale jak bede w domu to sprawdze ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058129 przez GoNia79
Nowa
Zdrada swoja droga mozna po tym wszystkim wybaczyc drugiwj osobie ale nigdy sie nie zapomni tej krzywdy sa tez klamstwa matactwa ktore wychodza na moje szczescie na swiatlo dzienne.. co sie okazuje byly imprezy z kolegami a mi mowil ze jedzie w trase ja sie zamartwialam dzieciaki chore po nocach nie spalam a dzwoniłam do niego z placzem bo nie moglam sobie dac rady a on nie odbieral i balowal.. byla pewna pani z ktora jak twierdzi zakończył znajomosc
Mowi ze nie wyobraza sobie zycia bez nas to czemu non stop popelnia bledy a wie ze nie jestem gapami karmiona i wywesze wszystko.. gdyby nie bylo podstaw do tego by kgo o co kolwiek posasdzac to bym tego nie robila..proste jak bzykanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058130 przez Nowa...
No właśnie Gonia to teraz jak piszesz, ze ciągle coś kręci to zmienia postać rzeczy. I masz rację że lepiej wiedzieć niż tylko żyć domyslami. Powiem Ci że kiepska sprawa. Co innego raz okłamać a co innego notorycznie. Kurcze mam nadzieję że się ogarnie i zrozumie co dla Niego jest najważniejsze i oczywiście że to Wy będziecie:) Trzymam za was kciuki i za właściwie decyzje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058146 przez magmus88
Kurcze Gonia, to faktycznie - nieciekawie. A wszystko działo sie teraz, czy kiedyś już? Mam nadzieję, ze jednak szybko sobie wszystko wyjaśnicie i wszystko wróci na dobre tory :)

My już po spacerku. Zachciało mi się dziś sałatki :P będę robić z tortelini :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058152 przez Zmienna
gonia no masz rację, że ciężko jest nie myśleć jak tyle przykrych sytuacji za Tobą. Z drugiej strony ciągłym myśleniem nic nie zmienisz. I koło się zamyka. Może zastosuj terapię wstrząsową i postrasz troszkę. Może z dwojga złego lepsza jedna konkretna kłótnia podczas której wszystko wyrzucisz niż taki ciągły stan napięcia. Chociaż wiadomo w twoim stanie najlepszy byłby spokój.
Wymyśl sobie jakiegoś kolege, udawaj ze po kątach z kimś smsujesz ;) Niech on się pomartwi trochę :laugh: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058160 przez Miluniaa
Gonia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058197 przez mar-tuska
Ojeh jaka produkcja postow.....

Po pierwsze Stokrotka i Gonia super brzuszki

NOWA bardzo sie cieste ze wszystko oki. Juz bextiesz troche spikojniejsza .. teraz skup sie na sobie... :)

Nietoperek.. to moze a noz widelec... a jak nie to odprez sie w tym wiedniu i wracaj z nowymi silami i glowa :)

Gonia.. kurde kiepska syt... rozumuem cie baaaaardzo dobrze niestety..
Ale mowia zaufanie jak zapalka drugi raz nie zapalisz..
Mowia tez ze bez zauf nie ma zwiazku...
Z nas tez z zaufaniem na bakier.. ale bardzo kocham mohego m....
Wiec jesli pomimo tego co was spotkalo... kochasz go to walcz....
Szkoda bylo by sprzedac caly dom zw na cieknacy kran.... nie???
Jedno jest pewne ja napewno bym go zmusila do calej prawdy....
Domysly.. niedomowienia nie wzmocnia zwiazku... wiec...do dziela
duzo sil dla was.. nie poddawah sie bo w brzuchu rosnie owoc waszej milosci!!!!!! :* :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058199 przez Nietoperek
Gosia współczuje zaistniałej sytuacji.. jesteś z kims a później sie dowiadujesz takich rzeczy :(
niby rozmowy obietnice ale ja w to nie wierze.. a niestety następnym razem może byc gorzej..

Poranny test -> jedna kreska,
ale jakos sie tym nie przejmuje.. bede sobie czekac cierpliwie dalej.
Jak do przyszłej srody sie nic nie zjawi to zrobie bete bo bede przed wizytą u gin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl