BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 1 miesiąc temu #1058011 przez stOkrOtka91
Nowa u nas jest drozej za prenatalne.
Jak jest w porzadku lekarz to.powinien wypisac Ci skierowanie, ja mialam ze wzgledu na obciazony wywiad lekarski, jakos tak ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058013 przez magmus88
Hej :)
Martuska.... moja ciąża była bezobjawowa... pomijając jedną niedogodność.... przeokropny ból nie tyle piersi co sutków.... :D także ten tego....

Pinezka... nawet takich zdjęć nie zamieszczaj.... u nas dziś totalna jesieŃ!!!!!!!! Plucha i szarówa.... szkoda gadać :( A junior jaki kawaler! Powiedz, kiedy ten czas przeleciał....

Martuska.... po pierwszym razie.... a ile miesięcy byłow cześniej? Nawet nie liczę. A do naszego sukcesu nie tyle clo się przyczyniło co ta drożność. Bo u mnie był problem z owulką.

Nowa... no to badania prenatalne. Możłiwe, ze tak późno :) u nas też tak przyjmowlai.

Muszę się Wam pochwalić... że pierwszy raz w życiu robiłam słoiki :D znaczy się przetwoy hehehe. Zrobiłam małemu zupkę. Zobaczymy czy mi się uda :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058015 przez stOkrOtka91
magmus brawo Ty :cheer:


U mnie historia ze sloikami trwa juz 3 lata, w tamtym roku przelom, bo.oddalam wszystki puste sloiki ciotce, od wakacji zbieram swoje nowe sloiki, ale z racji ciazy i porodu, chyba w tym roku nici ze słoikow :p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058024 przez magmus88
Hej. Mogę powiedzieć tylko tyle... ze chyba słoiki bo daniach dla maluchów się nie nadają ;/ co prawda robiłam mało tych słoików bo chyba z 8.... ale zrobiły mi się tylko 3 :( muszę chyba jeszcze poczytać co robie źle...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058036 przez ziaa
Magmus w sensie nie zamknęły Ci się słoiki? Może nakrętka złe spasowane z gwintem? Albo na gwincie było coś tłustego lub Ci się zupkom obudził? Pierwsze koty za płoty będzie tylko lepiej :)
Nowa trzymam kciuki za wizytę :)
Brown :) jak sytuacja u Ciebie??? :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058044 przez martyna_z
magmus najlepiej brać nowe nakrętki, wtedy najlepiej się zamykają no i porządnie dokręcić, żeby nie "przeskakiwały" albo można też mrozić w słoikach, wtedy nie trzeba się przejmować żeby się zamknęły, tylko wystudzić i do zamrażarki.

A to nasz nowy skarbek ;-) mama się śmiała że może się odblokuje :-)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058059 przez magmus88
Martyna - mzieniłaś awatara i zastanawiałam się kto to pisze hehehe. Ale słodziak! Jak się nazywa?

Zia no kurcze.... słoiczków miałam tylko kilka, nakrętek nie pomyliłam bo na niektórych słoikach były jeszcze etykiety.... Przed użyciem wyparzyłam, przed zamknięciem wycierałam (moze niedokładnie :( ), żadna zakrętka się nie przekręciła .... jeden mi praktycznie wybuchł! Jak wyciągałam z garnka i chciałam go obrócić.... Tzn słoik cały ale zakrętka chyba się odkręciła, nie wiem.... wszystko z niego wyleciało. Dobrze, ze się nie oparzyłam. Tylko pół kuchni było do sprzątania. Ech.... no nic. Za kilka dni spóbuję znowu...

Martyna - mówisz, zeby mrozić? W słoikach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058064 przez mar-tuska
Hej dziewctynki

Magmusss. No widzisz u nas w sumie 10 cykl staran i 1 z clo...
Narazie nie mialam zadnych innych badan np na droznosc..
Lek mowi ze udaje sie tak bardzoej za 2, 3 razem... takze do 3 razy moze sztuka :p

Rano myslalam ze dost @ ale to nie to... wiec juz sama nie wiem..
Bylam przymulona caly dzien ale zrobilam mel b i przeszlo :p

Magmus co do sloikow.. ja studzilam i mrozilam super sprawa.. mniej zabawy polecam

Ziaa, martyna jak sie czujecie jak syt ma frontach? :p

Pinezka to co nowy cykl zaczety nie?

Nowa czekamy na wiesci :*
Buziaki my z synkien na terapie smigamy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058067 przez stOkrOtka91
Gonia dzisiaj wybil u Ciebie 30tydzien, czekamy na fotke i jakies wiesci od Ciebie ;) inaczej dostaniesz po tylku ode mnie ;p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058069 przez brown24
Witam sie poniedzialkowo :laugh:
Nie nadążam za Wami hehe,głupio sie przyznać ale ostatnio troche olewam forum :P
Magnus a może za dużo nalałaś do sloikow i dlatego wybuchły,pierwsze co mi przyszło do glowy hehe.
Nati fajne gatki,używasz pieluch wielorazowych? Jak się sprawdzają? zZawsze mnie to intersowalo .Jak się czujesz wogole?

Ziajka u mnie 4dc, a u Ciebie jak tam?

Martyna ale slodzinka :laugh:

Nowa czekamy na relacje po badaniach.

Gonia,właśnie ,odezwij się,co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058071 przez nati.olsztyn
magmus Ja przy D robiłam zupki właśnie w te sloiczki po kupnych. Po chyba trzech podejsciach zrezygnowałam bo jednak wiekszosc nie chciala się zamknąć. Nie wiem, może teraz są inne słoiki, ale tamte moje się nie nadawały.

brown Tak, uzywamy, a właściwie używalismy. Przy D dużo, od 3-4 miesiąca właściwie do odpieluchowania, z M duzo mniej jakoś. Teraz zamierzamy zacząć od samiusieńkiego początku. No i będę szyla pieluszki formowanki:) właśnie zmontowalam wykroje i już nie mogę się doczekać az znajde chwilę na maszynę:) A czuję się w porządku, dzięki! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058077 przez magmus88
No widzisz Nati... teraz ja też już wiem, zeby w takich nie robić. Chociaż dwa mi wyszły. Ech no nic... ozbaczymy jak będzie następnym razem :)

Patrze, jak zobaczyłam ten obrazek to pomyslslam ze do wiekszosci z nas pasuje :) www.temysli.pl/upload/images/large/2014/07/0_0_0_1828621863.jpg

Brown - ten jeden mi tak wybuchł... może był za lekko zakręcony? Nie wiem już sama.

Brzuszki - prosimy o fotki :)

Własnie, Gonia... :angry:

Nowa - ja już czekam z popkornem na relacje hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058080 przez stOkrOtka91
U mnie jeszcze 14 tygodni

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



A Ty Milunia jak tam się trzymasz?

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058083 przez martyna_z
Magmus tak się zastanawiałam czy Wam nie pomylę tym avatarem ;-)
Nazywa się Florka
Ja mrożę w słoikach. Tylko wtedy nie można wypełniać tak mocno żeby nie pękły.

Jutro idę do gina to się zapytam co i jak dalej robimy. Na razie cisza. Kończy mi się @ i zobaczymy.

Stokrotka jaki ładny domek :-)
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058084 przez nati.olsztyn
stokrotka Piekna Mamusia z Ciebie:)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


nowa Ja tez czekam.na wieści z Waszej wizyty:)
Załączniki:
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl