BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 1 miesiąc temu #1057682 przez Nowa...
Joanna według mnie to owu była:) jak skoczył prpgesteron. Choć może Ci zaleci lekarz suplementacje progesteronem po owu co by go wzmocnić:)
Martuska taki tydz jak na paseczki choć na prenatalnym dzidzia była większa o tydzień z USG i względem tego o tydzień wcześniej mam termin porodu:) Zobaczymy w poniedziałek jak nasze serduszko rośnie:) Trzymam za was wszystkie kciuki niech posypia się pozytywy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057683 przez Pinezka
Martuska, no to jeszcze tydzien i bedziesz wiecej wiedziala ;) Blizniaki mnie osobiscie przerazaja ;)

My sie staramy tak od wrzesnia. W grudniu mi wyszedl test pozytywny, w styczniu poronilam w 8 tyg, a teraz walczymy dalej.

Nowa - pamietam, ze dla Juniora na poczatku kupowalam takie bardziej neutralne body, bo przed zakupami nie moglam sie powstrzymac, a plec byla jeszcze troche niepewna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057688 przez stOkrOtka91
Dziewczyny czytam Was na biezaco, ale od ostatniego czasu jakos jestem strasznie oslabiona,.moze to przez nowe leki, a tak z nowych rzeczy to.od przyszlego tygodnia zaczynamy Szkole Rodzenia :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057696 przez joanna1991
PINEZKA
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057718 przez Sandruska1995
magmus Ja lekarzom już w nic nie uwierzę. Nasza Pani doktor powiedziała na ostatnim bilansie że mała wcale nie będzie raczkowac. Się uśmiałam do łez jak wyszłam . To się zdziwi kobietka . :laugh:

Przed wczoraj w nocy mała dostała o 2 taki kaszel że aż zwymiotowala , potem znów o 8 rano. Szybko do lekarza , i mamy leki :( Mały z przedszkola coś przyniósł , też tydzień siedział w domu i jeszcze trochę kaszle .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057720 przez Miluniaa
magmus u mnie jak ZU zaczela raczkowac to mi bylo lzej przynajmniej nie trzeba bylo caly dzien z nia siedziec na rekach ;) a jak zaczela chodzic to wcale jest super tylko o nadal wymagajace dziecko ale przynajmniej matce kregoslup w tylek nie wchodzi :D:D
A od wczoraj nie poznaje swego dziecka pfu ptu siedzi wlasnie oglada bajke a ja mam chwile czasu kiedy ona nie spi ... rok takiego swieta nie bylo chyba mi dzidzia dorosleje :laugh: :laugh: :laugh: oby...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057721 przez ziaa
Joanna no trochę odbił ten progesteron, ale jak widzisz na fazę lutealna nadal za niski, także pewnie dostaniesz jakiś i będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057725 przez nati.olsztyn
mar-tuska Dziękuję! Czuję się dobrze. Czasem mbie tylko łapie zmeczenie i zadyszka jak polatam za dzieciakami ale ogólnie jest w porządku :-) Stresów mam niestety nadal trochę, ale dla naszego dobra staram się sobie z tym radzic najlepiej jak umiem.


Dziękuję Dziewczyny za miłe słowa! :-) Bardzo się cieszę że Was mam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057730 przez Zmienna
magmus ja stosuje testy owu. Póki co czekam na koniec @.
Chyba każdą w mniejszym lub większym stopniu coś rozkłada jak widzę :) Ja aktualnie przechodzę fazę zrzucenia wagi. Kurcze już się źle czuję ze sobą. Znaczy startuję od jutra :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057735 przez magmus88
Hej :)

Nowa - no w sumie jest ta niepewność co do płci... ale na drugich prenatalnych lekarz pokazał nam dokładnie siusiaka :D więc nie było mowy o pomyłce...

Martuska - ja brałam jeden cykl clo - z tym że byłam po laparoskopowej drożności.

Miluni... ja nie mam tego problemu bo mały raczej mało na rękach jest. Głownie na podłodze :)

No Joanna... od razu inne wyniki! Myślę, ze Ziaa dobrze prawi :PP

Zmienna... jedna porządna co testy stosuje heheh. :D Kurcze... ja o wadze nawet nie wspominam :(

Bartek jechał dziś pierwszy raz tramwajem :D a to dlatego, ze z mamą wzieliśmy mojego siostrzeńca na przejażdżkę bo on uwielbia pociągi i tramwaje... no i takim oto sposobem Bartek też się załapał :P

Sandra - to, ze dziecko nie raczkuje to nic złego. Może być tak, ze będzie po prostu chodzić. Ale lepiej dla rozwoju, żeby raczkowało. Wtedy ładnie są stumulowane obie półkule :)

Pinezka - trzymam kciukasy :)

Ja jestem ciekawe ile będzie miał teraz mój cykl... ostatnio było chyba 36...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057752 przez Miluniaa
a magmus spryciulo tak malego nauczylas :) ja matka typu panikara przedobrzylam i mialam za swoje :whistle: przy 2 juz nie dam tak rady bo jeszcze Zu czorcik jest bede musiala jakos poogarniac ale pomyslu na razie brak :evil: :evil: :evil: :evil:

Przy Zu juz torbe mialam spakowana, a teraz nie mam kompletnie nic jestem w totalnej rozsypce jedynie co to ciuchy ogarnelam dla malego... Przeraza mnie to wszystko, a czas leci nieublaganie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057759 przez magmus88
Milunia... myślę, że to wyszło samo :) był grzeczny - więc po co go nosić i lulać. Co innego - przytulasy, pieszczoty. Ale nie nosiłam go od małego, ze tak powiem brzydko - bez potrzeby. Leżałam dużo koło niego. Czy później z nim na podłodze i sie bawiliśmy. I teraz go nosze praktycznie tylko wtedy kiedy jest marudny. A tak to człapie za mną po podłodze. Lub siedzi w krzesełku jak ja myję gary... ale często też kręci mi się pod nogami. ehheh. Lubi ze mną np pranie robić :D lepsze to niż TV dla niego hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057771 przez mar-tuska
Hejka
U mas w DE piekna wiosna... ja chora...
Zmienna masz racje teraz b. Zludny czas....
Niby cieplo a tu zaraz chorobsko
Ja sie ratuje srebrem.. pije i zakraplam do nosa i pije czystek... moze pomoze
A co do formy ja robie Chode 3 razy w tyg.. ale wchoraj odpuscilam wiec moze rez sprobuj... od np 10 min...

Pinezka to tez juz troche... sie staracie.. ale wasz bombel jest maly a moj ma juz 7 Latek...
My w sumie od czerwca.. tj 10 cykli
A jak twoj maz sobie z tym radzi bo my babki to silne jedtesmy zawodniczki

Magmus to super.. bo nieuzalezniasz malucha od siebie a przy tym ma duzo milosci . Super
A nosilas w chuscie bo ja zawsze mialam takie mieszane uczucia co do tego...
A co do Clo to super pocieszylas mnnie.. choc u mnie nikt nic nie mowil o droznosci... ale moze sie uda

Milinia to tez nie dziwne ze taki chaos bo twoja Zu jedzcze mala wiec absorbujaca mocno.. a 1 dzievko to latwiej wszystko zrobic..
A tak psychicznie jak sie czujesz? Przezywasz juz czy raczej nie bo wiesz jak to jest....??

Nati.. ale za zo brzunio sliczny?? Moze pimysl o jakiejs relaksacji dla siebie... lubisz muzyke? Wiem ze to ciezkoe ale moze sie uda :) a masz przeczucia co do plci?

Nowa a ty jak czujesz masz jakies przeczucia co bedzie czy narazie za duzy stres??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057772 przez nati.olsztyn
mar-tuska Nie mam zupełnie przeczucia:) może na najbliższym usg się dowiemy. Stosuje relaksacje, afirmacje i szykuje do porodu z "Cudem narodzin" Karoliny Piotrowskiej. Relaksacja działa świetnie, bardzo to lubię:) Ja nosiłam dwójkę w chuscie i trzecie tez będziemy nosic, tym razem zamierzamy zaczac juz nosić noworodka:)czas pokaże jak to wyjdzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057785 przez Miluniaa
martuska nie stresuje sie wcale wrecz przeciwnie bym chciala juz rodzic, bo zmeczenie siega zenitu 24 h mam zgage juz wszystko wyprobowane i dziala tylko na chwile, kregoslup boli , ledwo chodze maly siedzi w kroczu :laugh: modle sie tylko zeby dotrwac do ciazy donoszonej i tyle , a co do porodu mam dobre doswiadczenia z Zu nie bylo to dla mnie straszne przezycie, wiec nie mam czego w sumie sie stresowac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl