BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 1 miesiąc temu #1058213 przez natB
Znowu kupe lat mnie tu nie było :D szok :D...

U nas wszystko dobrze, dzieci trochę pozaziebiane,.ale walczę naturalnymi sposobami... Za miesiąc, w sumie 3 tygodnie ROCZEK HELENY! Dacie wiarę!... A ka dalej nie wierzę, że tak to szybko Zlecialo SZOK... Mój mąż ostatnio sam stwierdził, że nawet mu się nie chce myśleć, jak to było rok temu... To był bardzo stresujący i trudny dla nas czas.. A teraz mamy takie cudowne i ZDROWE maluchy... W maju jedziemy na kontrolę do Rabki, prawie będzie rok od operacji.. Stresuje się tak szczerze mówiąc... Ale musimy jechać :) wszystko dla dobra i zdrowia naszej, cudownej Heleny :).. Jest niesamowita, uśmiechnięta, lubi czytać książeczki, zaczepia sir w brata, taki mały nasz miś :)...

milunia trzymam kciuki za rozwiązanie! No tak po cichu zazdroszczeheh :).. Zuza będzie super siostr ;)..


natiwiadomo czy córa czy syn? Współczuję problemów z rodziną :(.. Ale jesteś silna! Wiem i wierzę w to, że dacie rade :)

ziaaa czekam na Twoje bliźniaki :) <3

pinezka zaciskam kciuki!

Magmus no dalej bierzcie się za brata /siostrę dla małego! Jak nie teraz to kiedy? Dasz rade, a będzie cudownie zobaczysz :)
Co do jedzenia to ja nie wekuje zupek, w sumie codziennie jemy co innego, a Helena jest bardzo chętna na probowanie :)..dziś rosołek w sumie z wczoraj nam jeszcze został :)

puma pokaż Szyma :D

gonia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058216 przez brown24
Gonia współczuję i mam nadzieję ze Twój facet sie opamięta ,ale ja bym mu tak latwo nie wybaczyla..musialby ciezko na moje zaufanie zapracowac. Mam nadzieje ze wszystko sie w koncu ulozy,bo ma skarb kobietę i cudowne dzieci.

Nowa super ze wszystko ok ,niech rośnie zdrowo maluszek.
Aggi co u Ciebie? Brakuje tu Ciebie :(

Ziajek jak tam na froncie? Co tam blister pokazuje? :P

Puma where are You? :evil:

NatB milo Cie słyszeć :) Helenka juz prawie rok ma,ciężko uwierzyc :woohoo: Bóg wynagrodzil Wam cierpienie takim cudownym skarbem :kiss: Duzo zdrowka dla Waszej calej rodzinki i prosimy o foto:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058220 przez ziaa
Dobry :D
NatB no faktycznie kuuupe lat:D dobrze, że u Was dobrze ;) doskonale pamiętamy, jak to było rok temu i cudownie, że to tylko przeszłość która uczyniła Was silniejszymi :)
Gonia przykra sprawa... Takich rzeczy się prostu nie robi, ale druga strona medalu jest jednak taka, że trzeba to jakoś przejść dla dobra wszystkich. Pytanie co jest dobrem dla Ciebie.... Mam nadzieję, że mąż się zaraz pamięta i da Ci mnóstwo ciepła, zainteresowania spokoju i szczęścia :)

Brown czuwasz widzę ;)

U mnie końcówka dupka, betę zrobię chyba w sobotę, ale nic ciekawego się nie dzieje, nawet piersi jakoś specjalnie nie bolą więc nie mam przesłanek by spodziewać się Happy endu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058269 przez Zmienna
mar-tuska sprzedać cały dom ze względu na cieknący kran..... dobry tekst. Nie słyszalam nigdy tego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058286 przez magmus88
NatB! Kogo moje oczy widzą! :) Miło Was widzieć!!!! A gdzie fota??????????

Zmienna - mnie też się spodobało hasło martuski :)

Zia Ty stary pryku.... tyle już tu jesteś i wiesz, ze nie ma co się doszukiwać piorunów z nieba :) nic się wtedy nie dzieje.. ziemia się nie trzesię itp :)

Nat - co do gotowania.... chciałam mieć coś "na zapas". Zamiast kupnych słoików. No i nie wyrzucac.... często robię mu za dużo i później resztę musze wylać. No niestety Bartek nie je jeszcze wszystkiego.... dziś mieliśmy krokiety :D więc nie wyobrażam sobie mu dac krokieta hehehe. Jeszcze nie teraz :)

Dziewczyny powiem Wam hit.... ehhehe. idę jutro na rzęsy jako... MODELKA hahahaha. Mam nadzieję, ze nie wyjdę stamtąd bez rzęs :D Jakaś Pani ma sie na mnie szkolić ehhe. Dali ogłoszenie na fb i się zgłosiiłąm :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058288 przez stOkrOtka91
magmus rzęsy fajna sprawa, chociaż dla mnie najgorsza byla kapiel, chyba klej mnie uczulil, bo spod prysznica wracałam z zamkniętymi oczami :p

Ale życzę Ci powodzenia, żebyś wyszła z rzesami i przede wszystkim oczami :laugh:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058297 przez martyna_z
Gonia brak słów, sytuacja ciężka i ja nie podejmuje się doradzania bo nie wiem jak bym się zachowała, cokolwiek zrobisz myśl przede wszystkim o sobie i dzieciach, nieszczęśliwa mama to i nieszczęśliwe dzieci (to akurat wiem z doświadczenia), trzymaj się :kiss:

natB Twoja Helenka ma rok? kiedy i jak to minęło? i jak to ze pojawiasz się bez zdjęcia?? pokazuj swoje urwisy :)

Ja już po wizycie u gina, był mocno zaskoczony że to endometrioza, powiedział że zdecydowanie za szybko rosła i do tego marker CA niski, ale to akurat może tak być, generalnie po wycięciu tej torbieli można uznać że problemu już nie ma i jesteśmy zdrowi i możemy się starać naturalnie, ale gin powiedział że tylko jedna na 12 kobiet po takim zabiegu zachodzi naturalnie, więc nie chce odbierać nadziei ale jest ona niewielka. Nastawiamy się na inseminację w następnym cyklu, bo teraz nie zdążymy z badaniami. Całe szczęście wszystko wygląda dobrze, nie ma zrostów, rezerwa jajnikowa nie obniżyła się jakoś znacznie (przynajmniej z tego co widać na USG). A żeby było śmieszniej wypisując mi zwolnienie napisał że jestem w ciąży ;) dobrze że księgowa szybko wyłapała i poprawił. Śmiał się że w sumie to mogłoby tak być żeby to była prawda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058300 przez mar-tuska
Dziewczyny chyba zglupieje...
Od poniedz to byl 26dc.. nie dostaje @... dzis jest 29dc i nic....
Dodam ze zyje aktywnie... w pon i srode trening....
Od kilku dni czuje taka wilgotnosc dziwna... wiec dzis bylo przytulanki... jak do jutra nie dostane to sama nie wiem
Czyzby po 1 Clo sie udalo???
Mam stres ze jak dostane w pt po poludniu i bedzie przychodnia zamknieta.. a od niedzieli bym potrzebowala znow kolejnw Clo... :( :(
Jakie to glupie uczucie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058301 przez nati.olsztyn
mar-tuska Może zrob betę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058303 przez mar-tuska
No dzwonilam do gin .. czekam na jej tel....
To takie glupie bo z jednej str wkurzam sie ze nie ma @ a z 2giej fajnie jakby sie udalo a z 3ciej nie wierze ze za 1 razem by sie udalo... ehh my biedne kobiety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058304 przez martyna_z
mr-tuska wiem jakie to trudne, ale nie myśl o tym, najlepiej zajmij się czymś innym żeby się nie nakręcać bo to bardzo spowalnia upływ czasu ;) wiem co mówię, przeszłam przez to dziesiątki razy, z resztą nie tylko ja tutaj. Trzymam kciuki!
Podziękowania: mar-tuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058318 przez Pumcia
Kochane moje jestem, podczytuje Was ale w wolnych chwilach sie uczę - dlatego sie nie udzielam ;)
Aggi zyje bo mi szyje :laugh:
Miluniek rodzisz? :evil:
Gonia nie zapomnij o tym ze to teraz Ty powinnas pokazac mu gdzie jest jego miejsce- nie musisz mu od razu wybaczac - niech nie ma tak latwo i sie troche postara.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058321 przez Pumcia
Załączniki:
Podziękowania: Miluniaa, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058323 przez Nowa...
Pumcia śliczny mały facecik:) :*
Stokrotka już mocne czujesz ruchy dzidzi:)? Ja czasami to już dość mocno i takie typowe kopniaczki:)
Milunia zazdroszczę że jeszcze chwilka i będziesz tulić synusia:) Choć wiem że z dwójka malutkich dzieci czeka Cię wyzwanie:)
Martuska informuj jak sytuacja na froncie:)
Nati a Twoja dzidzia też już daje o sobie znać:)? Co u Ciebie ma byc dziewczynka:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058326 przez nati.olsztyn
nowa Ja już bardzo wyraźnie czuję ruchy:) W 13tygodniu na prenatalnych doktor obstawial dziewczynkę. Za tydzień połówkowe to pewnie sie okaże kto tam siedzi.


natB Dziękuję Kochana! Jak ten czas leci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl