BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031485 przez niagara

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031490 przez Miluniaa
Łooo matko to ja przy Was stara du... pupka :D :lol: 30 sie zbliża wielkimi krokami :whistle:
Nowa dużo siły !
Puma a Ty ile masz lat ?? Pewnie taki sam stary grzyb jak ja :laugh: :laugh: :laugh:
magmus gratulacje synka!

Sorka, że tak chaotycznie ale cora daje w kosc cos ja dzisiaj brzuszek boli caly dzien chustoszenie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031491 przez brown24
Nowa podziwiam, dzielna mama z Ciebie , i zycze duzo siły na dalszą walkę :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031493 przez Nowa...
Dziękuję wszystkim za dobre słowo :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jak macie pytania możecie śmiało pisać :)
Brown- ja myślę testować w poniedziałek ;) Choć wiem, że szanse w tym miesiącu są nikłe, to bynajmniej będę wiedziała, że we wtorek z rana powita mnie@ ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031494 przez nati.olsztyn
niagara Odpisalam.
Brown
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

magmus Gratuluję chłopczyka!:)
U mnie też 3 z przodu i to już nie pierwszy rok;) sandruschyba z nas najmłodsza:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A to moje słodziaki.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
D wymyślił że młoda będzie księżniczką i ta się nawet w kiecke dała ubrać . Dla brata zrobi wszystko.;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031495 przez Pumcia
Nowa ja już Ci kiedyś mówiłam że jesteś wielka :) nie patrz co ludzie mówią, to Twoje życie . . . .

Milunia pierniku stary - Brown sprzedawczyk ma racje ja tez już 3 z przodu mam :evil: oczywiście się nie czuję więc czasem o tym zapominam :P

Niagara - jaki ładny awatarek :cheer:

Ziajek - no problem, 30 idę na kurs " Bezpieczny maluch " więc coś może mi w głowie zostanie :evil:

Nat B - te z mam czasem takie " odciski na brzuchu " Smiesznie to wygląda i trochę boląca sprawa ale . . . cudowne uczucie, przynajmniej wiem że " ma moc " :whistle: :cheer:

Nati o jaaaaaaaaaaa, ale słodziaki :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031497 przez Nowa...
Dziewczyny a macie jakieś pomysły na bolące piersi przed @? No fatalnie mnie bolą i nie wiem co by przyniosło ulgę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031498 przez ziaa
nati.olsztyn no super rodzeństwo! Śliczne masz te skarby!! :)
Aggi jak tam Wasza sytuacja na froncie? :dry:
martyna???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031500 przez natB
nowa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


nati oj nie dziwię się, że chcecie trzecie maleństwo piękne masz dzieci :) takie szczęśliwe rodzeństwo :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031501 przez natB
nowa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


nati oj nie dziwię się, że chcecie trzecie maleństwo piękne masz dzieci :) takie szczęśliwe rodzeństwo :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031503 przez Julka1987
Nowa :) Niech partner pomasuje ;)
możesz na priv podać dane jak można przekazać 1%?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031504 przez Nefri
Nowa ja nigdy nie wiem, co powiedzieć/napisać w takich sytuacjach. Dobrze, że Twoj syn trafil na taka kochająca mamę. Ja poproszę dane na te fundacje, bo w weekend będę rozliczać pita.
Milunia ja podobnie jak Nagi, już nie pierwszy rok mam trójkę z przodu, także ten tego ;)
Nat u nas też dzisiaj pomidorowa. Wczoraj mąż się przemeldowal, żeby małemu pomoc się do przedszkola dostać, i w nowym miejscu zlozymy tez pita, bo za to tez punkty sa. we wtorek składamy papiery, ale czuje, ze i tak się nie dostanie, zwłaszcza, ze ja na macierzyńskim. Lubi Wladek malować/rysować? bo mój Tymek pracami plastycznymi w ogole nie jest zainteresowany.

a ja staram się nie jesc słodyczy, ale mam ciagle ochote straszna na nie. dzisiaj zrobiłam deser z gruszek, ricotty, jogurty i orzechow, zrobiłam z tego mus, doslodzilam trochę ksylitolem i posypałam odrobina tartej gorzkiej czekolady. chyba wyszedł zajebiscie, czekam tylko az się schłodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031505 przez Nowa...
Julka - A jak przesłać na priv? :) Dopiero w niedzielę zobaczę ukochanego, a wy też tak macie przed @ ? Właśnie trzeba się cieszyć z tego co się ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031506 przez ziaa
Nowa klikasz na profil osoby do której chcesz wysłać wiadomość i pod zdjęciem i informacjami masz "Wyślij wiadomość" :)
ja tez poproszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031507 przez nati.olsztyn
nefri o jaaacie! Mam smaka na Twój deser!;) Brzmi mega!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl