BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 4 tygodni temu #1031382 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu - 8 lata 4 tygodni temu #1031383 przez brown24
Helena może to plamienie implantacyjne hmm ;)
Nat wszystkiego są plusy i minusy. Z jednej strony harówa na gospodarce a z drugiej swoje mięsko itp. Może to być do Was ciężki okres,ale wierze ze dacie radę :) a Ty proś męża o pomoc, jasno bez ogródek.W końcu oboje jesteście rodzicami!:-) a Helenka to chyba mała piłkarka :laugh: Zawsze sie zastanawiam jakie to uczucie jak maluch kopię po żebrach,może w końcu się przekonam ehh :)
Corrncik fajny wózek, wygląda na lekki i łatwy w prowadzeniu, a ten zolto/szary kolor mega:D ile takie cudo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031384 przez Sandruska1995
natB ale super zdjęcie :woohoo:
Moje dziecko całą noc kopalo a teraz cisza . Cudowne uczucie ale o 4 rano prosiłam je żeby szło spać :laugh:

Melduje, że u mojej mamy @ nadal brak . :woohoo:

U nas piękna pogoda tylko z łóżka trzeba się wygrzebac :blink: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu - 8 lata 4 tygodni temu #1031385 przez Helena16
Zdarza mi się praktycznie co każdy cykl. Uroki endometriozy. Teraz i tak jest dobrze, bo po zabiegu jestem i mam tylko plamienie. Przed zabiegiem miałam okolo 2 tygodnie po normalnym okresie takie krwawienia ze nigdy nie wiedziałam który to okres a który nie. Wczoraj zrobiłam test wieczorem i wyszedł negatywny. Zastanawiam się czy jechać dziś na ta betę? Mam na osiedlu czynna aptekę do 21 wiec poleciała i kupiłam 10. Mina Pana Magistra bezcenna Sandrusia u mnie od 7 tak daje słońce ze nie dało się w leżeć dłużej niż do 9 ☺Mój M jeszcze gnije

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031386 przez Nowa...
Helena- testy najlepiej wykonywać rano :) Myślę, że jak pojedziesz na bete to trochę wyluzujesz, więc może warto :)
Nefri - A jak Ty sobie radzisz z małymi szkudnikami ? :)
Podziękowania: Helena16

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031387 przez brown24
Helena 10 testów? Haha :laugh: , a co do bety poczekaj jeszcze kilka dni.Wiem ze latwo sie mówi, ale zajmij czymś myśli.Na pocieszenie powiem ze ja tez czekam ,@ plus/minus 22.03. mam mieć.
Sandra ile mamie sie już spóźnia ?
U nas tez piękny dzień dziś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu - 8 lata 4 tygodni temu #1031388 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031389 przez Sandruska1995
brown mówiła że 3 dni . A miała zawsze regularnie od 10 lat . Nawet po tym zabiegu jej się unormował.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031390 przez Nowa...
Brwon- ja plus minus mam mieć 23 marca ;) A testujesz w dniu @ czy dzień wcześniej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031391 przez Helena16
wiadomo ze szystko nie kupiłam na ten cykl. ja poprostu kupuje na zapas żeby nie latać. Zawsze robie testy rano ale jakoś tak wczoraj nie m9glam wytrzymac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031392 przez Helena16
Nie znam się na wózkach ale kuzynka ma jakiś taki niby super drogi i lekki a właśnie cały czarny.Urodziła w zeszłym roku w lipcu i mówila ze przy dłuższych spacerach strasznie się nagrzewa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031393 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031394 przez ziaa
Dzień dobry! :)
Miło się Was nadrabia dziewczynki! :cheer:

NatB no powiem Ci, że łokieć w żebra to juz takie nawet KSW jest! Tylko jej nie oddawaj ;) Trzymam kciuki za Helenkę, taki wywijas, że musi byc dobrze!
Cornic Twój Maluch też jest przekozak! D: Super się z Wami bawi jak by te wszystkie nerwy i obawy miał za nic, pewnie to on ma rację! :D
Magmus przepraszam JAK MNIE NAZWAŁAŚ?! Ja Cię zaraz w tej Polsce znajdę!!! :evil: :D :evil: Gratuluję syneczka! :side:
Milunia Ty też następna - krzyczysz, ze mnie nei ma jak akurat kilka postów wcześniej pisałam :whistle: Ktoś tu nie ogarnia! :whistle: :evil: Jak córcia?
Nerfi jak chłopaki i Ty mamuśka? Zaraz słońce spacery, fajna wiosna przed Wami!

Ehem. Odebrałam wyniki. U mnie w tym cyklu lipa. To znaczy :sick: po norprolaku nie poszły na marne bo PRL z 30 spadła na 1,9, ale progesteron nie wiem czemu nadal jest poniżej najgłębszej depresji... Nie rozumiem dlaczego, skoro nawet poprzednio @ sama przyszła.. W każdym bądź razie albo w 21 dc jeszcze nie miałam jednak owu, albo w ogóle było to cykl bezowulacyjny. Także żegnajcie grudniówki! :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031395 przez brown24
Nowa jesli nie dostane 22 to 23 zatestuje,raczej nie wczesniej B)
Sandra to może cos jest na rzeczy.
Corncik drogie te wózki , auto by kupił haha.No ale dla dzidzi można zaszaleć :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031398 przez Nowa...
Brown- a masz jakieś przeczucia ;) Ja być może zatestuje we wtorek, to będę mogła przygotować się na nadejście @ ;) Mnie piersi bardzo bolą i mogła by ta @ w sumie już przyjść, to bym ulgę poczuła. Przed anty konty zawsze mnie dużo wcześniej piersi bolały przed @. Przez rok to zapomniałam jak to jest ;) W 1 i 2 cyklu po odstawieniu piersi nie bolały. Może to dobry znak, że organizm zaczyna funkcjonować tak jak przed tabletkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl