BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 1 dzień temu #1060864 przez Nowa...
U mnie no cóż... stara się,ale nie wiem czy kiedyś zaufam....
Joanna dawaj po drugi test, po tylu dniach to i nie z porannego moczu wyjdzie:) Dziewczyny a na czym zabieg Ziaa polega?:)
My niesamowicie rosniemy:) mam zupełnie inny układ brzuszka niż przy pierwszej ciąży. A wczoraj to chyba czymś się zatrułam i cały dzień strasznie się czułam i oczywiście wymioty.macie problemy z nadkwasnoscia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 23 godzin temu #1060870 przez aklim88
Ucięło mi post grrr

Magmus - najgorsze są pieprzyki, które zdecydowanie różnią sie od pozostałych i juz te najlepiej usunąć i te, które zmieniają kształt lub rozmiar. Najlepiej chodzic co jakiś czas do dermatologa zeby zbadał taką lupką wszystkie pieprzyki na ciele.

P juz po wycięciu, lekarz który mu wycinał powiedział, ze prawie na pewno nie jest to nic groźnego. Na 100% bedziemy wiedziec jak nam przyślą wynik badania histopatologicznego



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 20 godzin temu - 7 lata 20 godzin temu #1060875 przez ziaa
Helooooł :D

Mam się dobrze, od rana byłam na głupim Jasiu, okołu 8 już na stole :) nawet nie wiem jak mnie zabrali z sali na stół i że stołu na pooperacyjną! Ba!! Ja nie wiem kiedy mnie uśpili tak na dobre. Mówię Wam totalna nieświadomka :D
ogolnieie nie boli i gdyby nie lejąca się krew to bym powiedziała, że nic mi nie zrobili :p
Niestety długo się wybudzałam bo w sumie dopiero od jakieś godziny jestem kumata :D dlatego zostali mnie jeszcze w szpitalu. :sick: znieczuleniem było straszne...

Co do samej operacji to też nie wieje wiem bo przez to że bawiłam się w śpiącą królewnę :woohoo: doktorek zdążył pojechać do domu :p muszę czekać do jutra. Co ciekawe wszystko zrobili przez pochwę i szyjkę bo nie mam nacięć na sprzęt. Musili ładnie rozkruszyć tego polipa.
Trzymajcie kciuki za moją macicę! :)

A ja trzymam kciuki za Joannę :) :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 19 godzin temu #1060877 przez Pinezka
Joanna, ale w napieciu nas trzymasz ;)

Zia - super, ze juz po ;) I jak sie skonczyla zagwostka z paznokciami?

A tu moj dzisiejszy przedowulacyjny sik (dzisiejszy test na dole)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 19 godzin temu #1060878 przez ziaa
Pani ten czujnik ostentacyjnie przypięła mi do wskazującego paznokcia z hybrydą :D chyba jej się mój manicure podobał :D
Choć cała drugą rękę zdjęłam przed przyjściem do szpitala, powiedzieli że dobrze zrobiłam bo coś tam na tych paznokciach właśnie obserwują.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 15 godzin temu #1060885 przez nati.olsztyn
ziaa Caly dzień myślałam jak ta nasza Ziajka się miewa. Cieszę się że juz jest po:) uff NAjgorsze za Tobą. Daj znac jutro co doktorek powiedział. :kiss: trzymaj się ciepło! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 12 godzin temu - 7 lata 12 godzin temu #1060887 przez GoNia79

Załącznik IMG_20170506_000728.jpg nie został znaleziony



Kochane moje przedstawiam Wam mojego synka Oliwierka urodzonego o 23.55 5 maja wazy 2360g 51cm 10/10 pkt.
Nie udalo sie wytrzymac do 9 maja ale 05.05 tez piekna data..
Oliwierek lezy w cieplarce ze wzg na przedwczesny porod jutro maja mi go przywieźć mije sloneczko tak krzyczal strasznie i zabrali go od mamusi
Załączniki:
Podziękowania: mar-tuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 godzin temu #1060888 przez mar-tuska
Gonia....pieknie super gratuluje
Jak sie to stalo? Mialas mocne skurcze? Mam nadz ze czujecie sie dobrze i nie bylo rzadnych Komplikacji... ale fajno :* :* :* :* sciskam was!!!!!

Ziaa..tTrzymam kciuki... za twojej szybciej dojscie do siebie!!! Jestes dzielna! Dzis Do domku tak? Jaki teraz Plan ma twoj doktorek?

Johanna i jak tam wstawac sikaj! Czekamy kochana!

No pinezka.... czekamy na pozytywa :*

LADY M MELDuj SIE!!
Jak Kristi!!!???

Czasie mam wrazenie ze nie kazdy czyta moje posty... ale cos... duzo sie tu dzieje :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 godzin temu - 7 lata 6 godzin temu #1060892 przez ziaa
Gonia wielkie gratulacje! :) Dużo zdrówka dla Oliwierka :*
A jak Ty się czujesz?

Marytuśka tak, dziś do domu :) jeszcze nie wiem jaki jest plan, mam nadzieję, że mój lekarz będzie dziś na obchodzie. Jeśli nie to zadzwonię do niego poniedziałek. ten cykl z racji zabiegu jest bez clo wlec nie v wiadomo co kiedy i jak będzie.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 godzin temu #1060895 przez Pinezka
Gosia - gratulacje :woohoo:

Joanna - siiiikajjj, nie trzymaj nas w niepewnosci ;) Gosia rozpakowana, miejscowka jeszcze ciepla :woohoo: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 godzin temu #1060896 przez nati.olsztyn
goniaWspaniala wiadomość!!! :-) Gratuluję! Jak już Go dostaniesz to się kangurujcie ile dasz radę, wczesniakom ( chociaz on juz prawie jak nie wcześniak:): to baaaaardzo pomaga:) Napisz cos wiecej o porodzie. Trzymajcie się cieplutko! :-)
P.s. Urodzilas o tej samej godzinie co ja Marię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 godzin temu #1060897 przez Nowa...
Gonia super I ogromne gratulacje:) napisz coś więcej jak będziesz mogła:) :* dla malutkiego szkrabika:)
Joanna jak sytuacja:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 godzin temu #1060898 przez magmus88
Aaaaaaaaaaaaaaa Gonia :D co to za cudeńko! Śliczny!!! Moje gratulacje. Jak będziesz miała siły to opowiadaj!

Dziewczyny... mówicie o miejscówce Goni...a czy Miejscówka Miluni jest zajęta....? Czyli mamy chyba dwie miejscówki :D albo coś mnie ominęło.... także z góry przepraszam hehehe

Martuska, jak coś omijam to wybacz :D

Halo Joanna? :)

Ziajka! Super, ze jesteś po. Mam nadzieje, ze już czujesz się dobrze. Teraz czekamy na wieści od doktorka :)

Bartkowi się przybiła górna jedynka. Czekamy na drugą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 godzin temu #1060901 przez brown24
Gonia :woohoo: Gratulacje:) malutki jest śliczny :) duzo zdrówka dla Was :kiss:

Joanna co tam? Bo dwie miejscowy wolne :kiss:

Ziaaa ! Dzielny jesteś pieronie! :) super ze juz po :kiss: odpoczywaj !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 godzin temu #1060902 przez stOkrOtka91
Ale wieści z samego rana no no :)
Gratki Gonia i zdrówka dla Was :)

Z tego co wiem to chyba kristi zajęła miejscowe Goni albo Lady M nie pamiętam, ktoś dokladnie:p

No to teraz na mnie kolej :ohmy:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl