BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu #1062283 przez Pinezka
Nowa - no u mnie dziadek mlodego pieluch sie brzydzi, ale u tatusia to bylby pseudoargument. Co by bylo, gdybys to ty powiedziala partnerowi, ze co prawda jestes gotowa urodzic owoc waszego zwiazku, ale nie masz ochoty wstawac w nocy i karmic, bo nie. Denerwuje mnie troche u facetow ta sklonnosc do wybiorczosci w opiece nad dziecmi. Matki nikt sie nie pyta czy moze albo czy chce, ona po prostu ma stanac na wysokosci zadania i juz, a u tatusia to nie wiadomo dlaczego opcjonalne.
Co do czopa, to u mnie to byl taki gesty sluz faktycznie troche jak korek, z nitkami krwi. Lepiej tego opisac nie potrafie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062285 przez nati.olsztyn
nowa Ja mialam tylko gesciejszy śluz wiec czopa nie widzialam na oczy ale podobno to takie galaretowate "cos", może byc podbarwione krwią. A cos się dzieje że pytasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062286 przez Pinezka
Martyna - plamienie ustalo? Udalo ci sie skontaktowac z lekarzem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062289 przez martyna_z
Plamienie ustało. Wzięłam luteinę. Do lekarza zadzwonię jutro. Rano było najwięcej, później już coraz mniej i jaśniejsze a teraz jest po prostu jasny śluz. Dla pewności porozmawiam jutro z lekarzem. Może jednak za szybko ta luteina odstawiona.

Muszę poczytać więcej o tych pieluchach, żeby swojego przekonać do nich bo na razie mocno sceptycznie na to patrzy. Znacie jakieś strony typowo poświęcone wielorazówkom?
Nie jestem też przekonana jak to by się sprawdziło poza domem. My często jeździmy na weekend do rodziców i wtedy chyba łatwiej z "pampersami" sobie poradzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062294 przez Nowa...
Tak mnie brzuch wczoraj bolał no tak jakby miał się poród zacząć... dodatkowo to zdecydowanie obniżył mi się brzuch i nawet sklepowa się mnie pytała czy to nie za szybko że tak mi brzuch opadł. A zmieniła mi się wydzielina dlatego pytam. Momentami jest jak śluz w najplodniejsze dni. A czasami biały i lepki jak przez całą ciążę.też tak macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062301 przez martyna_z
Melduję że zwoniłam do swojego gina, powiedział że jeżli to było jednorazowe a dziś jest spokój to zeby się nie martwić że tak się zdarza, mam się odezwać jakby się powtórzyłom, albo koniecznie gdyby pojawiła się krew. Wizyta za tydzień więc może będzie już ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062308 przez joanna1991
MAGMUS ostatnio miałam dość regularnie wcześniej było 2-3 dni spóźnienia

PINEZKA ja narazie na spokojnie, do terminu niechcianej @ zostało półtora tyg. Dwa dni temu tak mnie bolały, jajniki takie ostre kłucie miałam pierwszy raz aż nogi mnie rwały, na szczęści po półtora dnia mi przeszło. teraz boli mnie pierś, kurcze jedno sie skończyło, drugie sie zaczyna... Mój małżonek wczoraj stwierdził że mam twarde piersi, takie inne, nie wiem może to po tych lekach... w środę idę zbadać progesteron..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062309 przez nati.olsztyn
martynaDobrze, ze juz przeszło. Niech nie wraca. Trzymam kciuki!:)

nowa Może warto to skontrolować? Jak dzis się czujesz?

Joanna Niech ta Twoja @ nie przychodzi! :-)
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062310 przez joanna1991
NATI chciałabym żeby nie przyszła :D Właśnie byłam w toalecie i na bieliźnie mam delikatnie brązowy śluz, kurde co jest... dziś mój 10 dc po domniemanej owu ( czułam że coś sie dzieje, przeczucie nie powinno mnie zmylić).. Jak mam się nie denerwować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062311 przez nati.olsztyn
Joanna Niech to będzie implantacja!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062330 przez stOkrOtka91
Jeszcze w dwupaku :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062331 przez nati.olsztyn
stokrotka Wow! :woohoo: przecudowne!!! :-) masz więcej? Spojrzałam na,Twój suwaczek, czaaaad od jutra mozesz rodzić! :-)
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062332 przez Nowa...
Stokrotka fajna fotka:) a jak ma mieć córcia na imię bo chyba mi umknęło:)?
A ogólnie w nocy poczułam się lepiej, choć ucisk na dół duży. Staram się więcej leżeć bo wtedy jest lepiej. Dzidzia się wierci więc mam nadzieję że jest dobrze. W środę może skoczę na badanie krwi i moczu bo mam zalecane. Dzięki za informacje o czopie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062334 przez stOkrOtka91
Właśnie koleżanka dzisiaj wpadla i dala mi tylko to, ale jako fotobraz, na resztę muszę cierpliwie czekać :) i doczekać sie nie umiem :)
A to nie jest tak, że 37tydzien musi być skończony?:p

Nowa Laura będzie:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062336 przez nati.olsztyn
stokrotka Dzis wlasnie masz ostatni dzien 37 tygodnia, jutro bedzie pierwszy dzień 38ego. Ja Córe urodziłam w 37 i 3 dn i traktowana jako donoszeonei;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl