BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu #1062155 przez joanna1991
BROWN najważniejsze że coś ruszyło w dobrym kierunku! jeżeli @ właściwa to i owu piękna będzie, gin niech sprawdzi i zadziałajcie kochana :*

ZIAA no widzisz nie trzeba było się martwić tymi testami owu :P to teraz kiedy masz testować?

NOWA świetna furka :)

NATI ty zgrabniaro! hi hi gdzie ty mieścisz tą gwiazdę? :)

Co do mojej wtorkowej wizyty u gina.:
Doktor obejrzał wszystkie wyniki badań, zbadał mnie i zrobił usg, dość długo szukał prawego jajnika.. Po dokładnym USG powiedział że wie juz co mi jest, mam zespół policystycznych jajników, Kazał mi brać cały czas te leki co biorę dodatkowo ten nowy lek stymulujący zalecił brać po 2 tabletki na noc, bo jedna to za mało, napisał mi że od 11-19 dc mamy codziennie współżyć. Teraz między 21-25 dc mam znów zbadać progesteron i do niego zadzwonić, ma mi powiedzieć co dalej bo być może będę musiała pojechać do niego na wizytę jeszcze do innego miasta tam gdzie przyjmuje w te dni w które będzie przypadać owu żeby podać mi pregnyl. Na koniec po upewnieniu sie wszystkiego po raz pierwszy powiedział że będę napewno mieć dzidziusia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062172 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Joanna Wspaniałe wiadomości:) Także teraz do dzieła i czekamy na efekty:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062174 przez stOkrOtka91
cornick jak Ci tu tak dobrze, to zostań:)

joanna widzę, że pozytywnie, czekamy na te Twoje dwie magiczne kreski :)

nowa mam tyle w domu roboty, ze ani nie myślę narazie o rozpakowaniu, w sobotę idziemy na weselicho to trzeba się trzymać xD

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062175 przez natB
joanna a masz jakieś objawy pcos ?

nati ale fajne, ze będziesz miała okruszka do noszenia !ach tęskni się za tymi czasami :D Helena to już klops, ale dalej zdarza nam się nosić... a mi ciężko się rozstać z nasza cudowna chusta woven bliss różowe skrzydełka z wełenka :)...

A my w szpitalu do jutra... Helena już wyleczona z bakterii zobaczymy, co jutro lekarz powie na rozmowie, jak to wszystko dalej widzi... pogoda piękna wiec dużo spacerujmy :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062176 przez joanna1991
NAT generalnie to zauważyłam ostatnio że moja waga bardzo jest chwiejna, raz schudne sporo kg później wzrasta, bardzo bolesne miesiączki, później ból owulacyjny i plamienie ale brak dominujących pęcherzyków, w sumie wszystko by się składało w jedną całość, były cykle gdzie miałam ładny pęcherzyk ale to było tylko raz w grudniu ale wtedy poprzednia gin nie wykorzystała tego zeby z tym zadziałać bo przez nią moje endo było za cienkie. Teraz na wizycie miałam 15 dc i na usg tylko pełno małych pęcherzyków, jak przypomne sobie kilka lat wstecz to jak byłam u lekarza na usg to w opisie też było " spora ilość małych pęcherzyków" to już wtedy musiało być coś na rzeczy... Ale lekarz mnie uspokoił i powiedział że damy sobie z tym radę, aha no i te miesiączki już 3 cykl był nieregularny, ostatnio spóźniła się @ 2 tyg a teraz 3 tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062180 przez natB
Może coś w tym być... oby gin miał racje! Mi tez ku lekarze wróżyli pcos i inne pierdy... ale wiem, ze nie mam pcos... zreszta ja ostatnio biorę poprawki na to, co lekarze mówią... kurczę dziewczyny uwierzcie mi, ale moje zaufanie do lekarzy ostatnio jest ZEROWE ;/... po przejściach z Helena i ten ,,zlew,, który miała nasza lekarka rodzinna to na prawdę szkoda gadać... ufam tylko lekarzom tu z Rabki...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062186 przez martyna_z
Nowa, Gosia fajne wózeczki też chcemy coś w tym stylu i też raczej używany niż nowy.

Nati całkiem bez wózka też sobie nie wyobrażam chociaż też myślę o chuście. Piękny domek :)

Joanna najważniejsze że lekarz ma plan. Jak widać dobry gin to podstawa! Teraz już będzie z górki :)

NatB a to nie jest tak że jak dziecko ma przeciwwskazania do szczepienia to można legalnie nie szczepić? Nie możecie dostać jakiegoś zaświadczenia od lekarzy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062192 przez nati.olsztyn
cornick, nat

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062194 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062195 przez nati.olsztyn
nat, cornick Ależ słodkości nam tu pokazujecie :woohoo:

cornickDziekuje! :-)Jakie masz indio? :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062196 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzieci dziewczyny! Dzięki cornick ! Jaś cudowny chłopczyk! Najważniejsze, że zdrowo rośnie ;) nic innego się nie liczy :) karmicie się jeszcze?

Martyna niestety wady wrodzone nie wykluczają z obowiązku szczepienia eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062197 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062198 przez magmus88
Hej :)

Kuleeee, nie widziałam Jacha :(

Ale za to jakaś śliczna Helenka mi tu mignęła :)

Stokrotka - super wózek - bardzo fajnie się prezentuje :)

Joanna - a jak u Ciebie z @? Zawsze normalnie miałaś?

O chustach sobie nie pogadamy bo jestem zielona ahahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062205 przez nati.olsztyn
cornick
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


magmus Nic straconego! :-) Każda z nas byla kiedyś zielona w tej kwestii.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062210 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl