BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 11 miesiąc temu #1062067 przez stOkrOtka91
Gonia mój lokator ma jeszcze umowę na 4 tygodnie i musi się wynieść :laugh:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062068 przez brown24
Stokrotka piękny brzusio, juz nielugo będziesz tulić :)
Martyna spij póki mozesz :P
Gonia fajnie ze sobie tak dobrze radzicie i tatuś pomaga,a jak rodzeństwo? Przyzwyczaili się? :)

Magnus ale robisz smaka na takie jedzonko :laugh: Fajnie spedzilas swój piereszy dzien mamy :)
Ja wczoraj niespodziewanie... Dostałam okres..w 18dc .I to chyba ten właściwy, bo piersi bolec przestaly i jest normalny,nie taki jak tamto nie wiadomo co.Z jednej strony sie cieszę bo to znaczy ze chyba się unormowało ,a z drugiej martwię bo pewnie tamten cykl byl bezowulacyjny badz jakies inne zwichrowania.Więc po wczasach wybieram się do gin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062070 przez martyna_z
Pinezka ja sporo schudłam na początku roku (laparoskopia i pobyt w szpitalu), BMI zawsze miałam w normie, ale sama czułam że trochę mnie za mało ;) Jestem senna i rozkojarzona cały czas ale zasypiam normalnie tylko na noc. Muszę jakoś dotrwać do tej wizyty bo coraz więcej niepokojów mam, ale to też pewnie hormony... Ja też trzymam kciuki za Was :)

Stokrotka jaki tam czołg, dobrze wyglądacie :) i dość wysoko jeszcze brzuszek masz

Brown, no właśnie nie bardzo mogę, coś trzeba robić ;) dom się sam nie ogarnie, sklep nie poprowadzi a pies nie wyprowadzi na dwór ;)
Chyba faktycznie coś było nie tak z tamtym cyklem u Ciebie, oby teraz się już unormowało i zaskoczyło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1062075 przez stOkrOtka91
brown takiego krótkiego cyklu jak Ty w zyciu nie miałam:p po wczasach może Ci się troche rozregulować ze względu na zmianę klimatu, ale może akurat tam coś zmajstrujecie :evil:

Kiedy wyjeżdżacie?:)

martyna też miałam problem ze spaniem w ciąży, ale kluczem okazało się otwieranie drzwi z sypialni na noc :laugh:
Co do brzuszka ostatnio wydawało mi się, ze opadl, a on teraz sie unosi :cheer:
Mojej Pannie chyba się nie śpieszy, ale do terminu będziemy na pewno rozwiązane ze względu na ciśnienie.

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062076 przez ziaa
Stokrotka super wyglądacie :)
Magmus ginek na USG widział ślady po przebytej owulacji. :) Coś tam było zapadnięte ;) i resztki ciałka żółtego po czym wnosił, że owu była. Na testach to noc nie wyszło, także może faktycznie za dużo pije, nie wiem ;)
Super miałaś dzień mamy!
NatB jak tam u Was? :*
Nati też byś się zameldowała ;)
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1062077 przez brown24
Stokrotka ja też!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ziajek Pijaczyno :laugh: :evil: a Twoja @ kiedy ma nie przyjść?;)

Aggi odezwij sie:) co u Was? Jak tam interes prosperuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062079 przez stOkrOtka91

ziaa napisał: Na testach to noc nie wyszło, także może faktycznie za dużo pije, nie wiem ;)


ziaa skończ z piciem, a wszystko będzie dobrze :laugh: :evil:


brown zazdroszczę :) my w tym roku All Inclusive w szpitalu :laugh:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062080 przez martyna_z
stokrotka ja nigdy nie mogłam spać z zamkniętymi drzwiami od sypialni, całe życie w ciąży :lol:

ziaa niekoniecznie chodzi o picie ;) czasami testy nic nie pokazują mimo widocznej owu na usg, mój ginek zawsze odradzał testy bo mówił że mogą wprowadzać w błąd, choć u mnie akurat pokazywały całkiem nieźle, ale ja to w ogóle niepijąca, dopiero od niedawna mnie suszy jakbym na kacu non stop była :evil:

brown a gdzie się wybierasz? My w tym roku planowaliśmy Czarnogórę, ewentualnie fajne i niedrogie opcje były przy wczesnym kupowaniu na Wyspach Kanaryjskich, no ale skończymy chyba w Borach Tucholskich :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062081 przez ziaa
Brown, Stokrotka no co za pierniki z Was!! :evil: :woohoo: :lol: nie przyszło mi do głowy jak to może być przez WAS odebrane ;)

Brown w tym cyklu moja @ przyjdzie na pewno, pytanie tylko czy naturalnie czy po dupku. Jak byłam u ginka to wychodziło, że owu była dosyć dawno, a ja po zabiegu długo krwawilam, więc podejrzewam, że nic nie było w okolicach owu. Także w następnym cyklu możesz zaciskać kciuki od 1 dnia ;)

No to ja trzymam kciuki za Twój super urlop i jego szczęśliwe zakończenie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062083 przez magmus88
Ziajka - Ty pijaczyno :P Dziewczyny dobrze mówią... rzuć te picie :D Ej... żołnieżyki potrafią długo przeżyć :D A jakie załozenia na przyszły cykl? Oczywiście poza zajściem :D leki? wspomagacze?

Brown - Albania? dobrze pamiętam?

Martyna - jak będziecie mieli okazję na przyszłość to polecam Czarnogórę :) Bory też fajne heheh. Byle by pogoda, cisza i spokój była :) To zagranica nie potrzebna żeby wypocząć :)

Martyna - a mój znowu polecam testy z tego względu, że jak wyjdzie pozytywny test to w ten dzień podjechać na USG zobaczyć jak to wszytsko wygląda :)
Chociaż jeszcze nigdy nie miałam takiego pozytywu w 100%... Zawsze bledsza druga kreska.

Stokrotka - śmiem twierdzić, ze to będą Twoje najpiękniejsze wczasy :) ja podobne przezywałam w zeszłym roku. I za nic bym ich nie zmieniła ahhahah
Poza tym... super wyglądasz!!! Jeszcze chwila a zaraz będzie Ci brzuszka brakowało....

Halo NatB? Jak tam? CO u Was?

Moofka - wpadłaś jak po ogień... co u Was?

Sandruśka - wieki CIe już nie było....

Co do Aggi.... Jakiś czas temu z nią gadałam... mają ogólny młyn w pracy. Kupe roboty. Kopłam ją w 4 litery, zeby chociaż wpadła się przywitać czy coś... ale jak widać nie poskutkowało....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062084 przez stOkrOtka91
magmus tez tak sadze :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062085 przez ziaa
Magmus chyba przeceniasz możliwości żołnierzy - musiałaby przeżyć @, zabieg i ponad tydzień krwawienia po zabiegu ;p Także ten cykl na straty ;p
wkleję CI na leniwca to co pisałam po wizycie, bo chyba przeoczyłaś :whistle: :whistle:
"
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
" :silly:

To mój 999 post B) Będę go edytowała do końca świata żeby nie przekroczyć magicznej granicy, także zawsze do niego wracajcie ;p :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062087 przez Pinezka
Zia - no chyba ze te zolnierzyki to jakies komandosy byly ;) Wyobrazasz sobie, jak zamaskowane czekaja tygodniami i robia survival w jajowodach? :woohoo: Trzymam kciuki za kolejny cykl :)

Kurna, tak mi sie spac chce.... Chyba dzis dziecia o 20 oddeleguje do lozka i sama padne. U nas dzis deszczowo i to tez nie pomaga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062093 przez magmus88
Kurcze Ziajka, sorki :D czytałam ale zpaomniałąm ehhehe Wybacz :) Czuję w kościach, ze to już neidługo :)

Pinezka - oby przetrwać ten pierwszy czas :) Później będziesz pełna energii hehehe.

Halo Joanna? CO tam?

Coś nam się tu wykruszyło ostatnio :( co jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062094 przez Nowa...
Ja się melduje:) kupiliśmy dziś wozeczek. Co prawda używany bo na nowy nas nie stać. Ale oprócz stelaza stan bardzo dobry:) na stelazu kilka drobnych rys. Największą wada wózeczka jest waga no ale my na wsi mieszkamy więc to nie jakiś duży problem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl