BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu #1062393 przez martyna_z
Melduje się po wizycie. Wszystko jest dobrze. Mam jakiś polip na szyjce, który tworzy się jak jest wysoki progesteron w ciąży. On może krwawić ale to o niczym złym nie świadczy. Po za tym wszystko jest bardzo dobrze. Słyszałam serduszko i gin założył mi kartę ciąży. Powiedział że mam się zastanowić czy robimy panel badań prenatalnych czy tylko USG prenatalne. Więc teraz myślę. A wy jak robiłyście te testy czy tylko USG?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062394 przez martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062395 przez magmus88
Hej hej :)

Witaj skalarek!

Ale z Was szczęściary! Ja nadal karmię a okres dostałam po 5 miesiącach.....

Martyna - ufff to dobrze, ze wszystko dobrze :)

Gonia jak tam?

Sandra jak tam maluchy?

Dziewczyny ja mam problem z Bartkiem.... mamy armagedon z nocnym zasypianiem... nie wiem gdzi epopełniliśmy błąd. A było tak pięnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062396 przez Skalarek
Martyna super wiadomosci, dobrze ze z fasolka wszystko ok :) co do badań ja robilam tylko USG, zresztą u swojego gina prowadzącego :P gdyby były odchylenia zdecydowalabym się na dalsze diagnozy, a ze wyszły w normie to nie robilam. No i trzeba mieć w pamięci to ze wszystkie badania to jednak statystyka więc nic nie jest przesądzone ;) a w którym kierunku się sklaniasz?
Nati u mnie po 11msc pojawiło się krwawienie pierwsze i od tego czasu miałam jeszcze jedno wiec narazie sie staram nie nastawiać....
Magmus witam sie i ja ;) z ta @ to ja najpierw sie cieszylam ze nie wraca a teraz chciałabym dostać,wiec nie dogodzisz :laugh:
A co do zasypania to w okolicy 11msc jest skok rozwojowy bodajże wiec to moze jest przyczyną problemów? U nas jeszcze zęby nie dają spać. ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062397 przez nati.olsztyn
Martyna Wspaniałe wieści:)

magmus Co się dzieje????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062399 przez martyna_z
Magmus właśnie miałam napisać że może skok rozwojowy albo zęby?

Skalarek właśnie wiem że te badania to tylko statystyka. Moja koleżanka miała duże prawdopodobieństwo zespołu Downa u córeczki i robiła amniopunkcję. Córcia zdrowa a tylko stres. Z resztą i tak nie widziała co by z tym wynikiem "zrobić" gdyby się okazało że jest coś. Ja myślę raczej o samym USG. Szczególnie że wyniki mogą być zaburzone właśnie przez stymulację i wysoki progesteron.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062400 przez Skalarek
No właśnie dlatego jak nie ma w USG odchyleń to ja bym sobie darowala. Ale to każdy musi sam ocenić czy chce robić badania czy nie.
A tak a propos tego co pisałaś o koleżance, ja właśnie z powodu "nic mi nie da ta wiedza" zrezygnowałam z badan na nosicielstwo genu odpowiadającego za raka piersi. Kontroluje si3 regularnie i tyle. Wyszlam z założenia że bez sensu robić badania, kiedy pozytywny wynik nie daje możliwości leczenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062403 przez stOkrOtka91
Martyna to super, że wszystko w porządku, co do badań miałam refundowane, wiec miałam USG i z krwi, tak jak mówi Skalarek badanie z krwi to tylko wylicza się prawdopodobieństwo wad, a nie wykrywa się sama wadę, a wiek w większości odpowiada za ten wynik.

Gonia jak tam się macie?


Testujące, kiedy testowanko?


U mnie dzisiaj pojawiła się..... siara... :huh: Powoli dociera do mnie co mnie czeka, ale jakoś ja taki niedowarek, że póki nie dotknę i nie zobaczę to nie uwierzę:p

A tu nasz kącik

Załącznik WP_20170606_14_01_01_Pro_2017-06-06.jpg nie został znaleziony


Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062407 przez Nowa...
Martyna cieszę się że z dzidziusiem wszystko dobrze:) Ja robiłam same USG,bez tego testu na prawdopodobienstwo.
Stokrotka super kącik:) Moj będzie uniwersalny i bez baldachimu . Choć mi się podobają:)
Skalarek to szybciutko zaczynacie kolejne starania:)
Ja w niedzielę komunia synka:) martwię się troszkę jak to przetrwamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062410 przez Skalarek
Stokrotka śliczny kacik :)
Nowa juz od jakiegoś czasu dzialamy, ale bez regularnego cyklu to jakoś tak ciężko trafić :dry: a zaczynamy wcześnie bo marzy mi sie mała różnica wieku ;) a komunia w domu czy w lokalu?
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062446 przez Nowa...
W lokalu. AZ podziwiam że marzy się mała różnica wieku:) Stokrotka a Ty melduj codziennie czy jeszcze w dwupaku:) a rodzisz SN i ze znieczuleniem czy bez? No właśnie nie wiem gdzie staraczki się podziały:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062450 przez stOkrOtka91
My po wizycie, Malej sie nie spieszy, 23go do szpitala na wywołanie porodu, ale lekarka mówi, ze ciężko będzie. Zaleciła na przyspieszenie porodu przyjemności z mężem :) wagowo ma 3200, w ciągu 2 tygodni przybrała 600gram, a ja w szoku, bo mi ani gram nie przybyło na te dwa tyg :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062452 przez Skalarek
Stokrotka to bierz męża w obroty bo z mojego doświadczenia wywolywany poród to nic przyjemnego :P
Nowa może taka naiwna jestem ze dam radę :laugh: a serio to tez nie wiadomo kiedy się uda wstrzelic o ile w ogóle dopóki się te cykle nie unormuja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062453 przez Nowa...
Stokrotka to jakby nie było to w tym miesiącu będziesz tuliła swojego malutkiego skarba:) to jeszcze najwięcej parę dni:)
Skalarek a poród bywa przyjemny;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062454 przez Skalarek
Nowa właśnie miałam dodać "o ile może być przyjemny" :laugh: ale bardziej miałam na myśli to ze łatwiej znieść skurcze po naturalnej oksy niż po syntetycznej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl