BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu #1062642 przez Skalarek
Myślałam ze młoda taka skryta i się nie chciała ujawnić, a to matka z tych niewierzących :laugh:
A imie sliczne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062643 przez stOkrOtka91
Mloda na pierwszym prenatalnym nogi rozchyliła :laugh: Mam nadzieję, że z tego wyrośnie, bo szybko babcią zostanę :laugh: :laugh: :laugh:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062644 przez Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062650 przez Julka1987
HCG zrobione i czekam na wynik, być może jeszcze dziś będzie. Ale czuję, że chyba nic z tego, plamienia tradycyjnie mam i brzuch pobolewa na @. Któraś z Was też ma ciągle plamienia po owulacji?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062653 przez kristi*
Witam po dłuższej przerwie....
Nie było jak tu zajrzeć, załatwiam powrót z wychowawczego do pracy i na zwolnienie :laugh:. Myślałam że złoże wniose i już a tu jeszcze trzeba odnowić badania sanepidowskie i szkolenie BHP i PPOŻ po 3 letniej przerwie :cheer: . Ale na szczęście szef dobrze przyją informację i wszystko idzie bez problemu...

Która teraz w kolejce do rozpakowania?
Brzuchatki jak się czujecie?
Grudniówki nadal kuleją z obecnością więc chyba już tutaj zostanę, postaram się częściej zaglądać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062666 przez Skalarek
Julka daj znać jak tylko będziesz coś wiedzieć. Z plamieniem nie pomoge bo mnie ominął ten problem...

Kristi świetny układ :laugh: i super ze szef wykazał się zrozumieniem :) jak się czujesz? Wiesz już kim jest lokator? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062672 przez brown24
Witajcie :)
Magmus :) Ty to imprezowiczka jestes :laugh: A jak tam Bartus? Tez szalał z mamuśka?
U mnie praca i praca.Chyba mi sie płodne zbliżają ,więc będziemy działać :P ale myślami jestem juz na urlopie hehe
Nowa jak tam? Bole ustały? Jak tam komunia synka?
Gonia i Milunia,jak sobie radzicie? Pikazcie swoje skarby.
NatiOlsztun a co u Was?
Ziaaaaaa :evil: Jak się masz?
Sandruska odzewalabys się :P jak dzieciaki?
A Aggi i Pumcia to juz przeginają :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062676 przez Zmienna
Hej po dłuższej przerwie :)
nadrobiłam 15 stron, pozostało jeszcze 15. Doczytam wieczorkiem.
Piękne dzieci, piękne mamy i piękne kreski ;) Widzę dużo dobrych wieści mnie ominęło.
Ja chyba limit złych sytuacji wyczerpałam, chociaż....nigdy nie jest tak źle by nie mogło być gorzej :P odpukać
Mieliśmy mały remont który miał trwac do tygodnia, trwał ponad dwa. No ale już po nim, wysprzątane więc luz.
Ostatni czas to wieczna wojna z mężem. O wszystko. Od dwóch dni rozejm, pogadane, wyjaśnione i oby tak zostało.
W przeciągu 1,5 tygodnia mieliśmy 2 próby włamania do domu. Wszystko naprawione, zabezpieczone tylko pozostało odespać nocne czuwania.
U mojego taty niepewna sytuacja ze zdrowiem. Czeka na dokładniejsze badania. Oby to było coś niegroźnego co daje groźne objawy. Gorsza opcja to sprawy rakowe :(
Starania odpuściliśmy totalnie. I chyba ten stan trochę potrwa.
Właśnie zaczęło lać kurcze i grzmi. Uśmiejecie się ale.... panicznie boję się burzy jak jestem sama w domu :dry:
Ale mam też dobre info. Nie mam już plamień międzymiesiączkowych. Dziś niby 3dc. Niby bo 1dc krew, a 2 i 3 dc brązowe plamienie. Ale widać taka moja uroda bo hormony w normie a owu potwierdzona u lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062677 przez Skalarek
Zmienna no to się dzieje u Ciebie ;) a odpuszczenie to najlepszy sposób na 2 kreski ;)
Zdrowia dla taty

Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś miała problemy ze skrócona szyjka i rozwarciem w ciąży? Jest szansa ze w kolejnej ciąży bedzie ok czy raczej nie ma na co liczyć? Pytam bo w pierwszej miałam od 18tc szyjke 1,2-1szyjke + rozwarcie no i przelezalam ten czas. Ale teraz z młodym raczej ciężko byłoby o lezenie stąd moje pytanie....

I jeszcze takie pytanie mnie naszło, miała może któraś z Was założony pessar lub szew? Jakie doświadczenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062680 przez kristi*
Skalarek Ja się czuję całkkiem dobrze typowe objawy pierwszego trymestru zanikają, czasem jak za duzo chodzę czy stoję to na wieczór brzucho boli - ale po za tym jest ok.
O szyjce nic nie wiem ale zawsze możesz próbować się oszczędzać więcej siedzieć, poleżeć więcej, ja z młodym też nie zawsze mogę ale próbuję bo tym razem ciąża bez luteiny to i ryzyko większe (ja po dwóch poronieniach),

Zmienna to się działo u was.... ja chyba długi czas bym się bała po próbach włamania. Ale ja nie raz jak zostaję sama z młodym w domu na noc to też nieraz mam stracha...
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062681 przez Pinezka
Zmienna - to sie nazbieralo u ciebie, oby teraz tylko lepiej bylo ;)

Skalarek - ja tez co do szyjki nie pomoge

U mnie w pracy dzis jedna z szefowych na zwolnieniu wyladowala - ma powaznie zagrozona ciaze, jest w 5 mies i male szanse, ze ja donosi. Nie wiemy nic konkretnego, ale to dopiero 18 tydzien i najwyrazniej nie jest dobrze, bo dostalismy oficjalny zakaz poruszania tematu. Jest w szpitalu i chyba juz z niego ani w ciazy, ani z dzieckiem nie wyjdzie :( :( Miala juz kilka poronien, na szczescie udalo jej sie tez urodzic kilka lat temu synka. Przygnebiajace sa takie historie... Przy okazji okazalo sie, ze kolezanka z mojego zespolu tez miala wczesne poronienie, prawie wtedy co ja. Eh :(

U mnie mdlosci codziennie, cycki mam jakbym sobie silikony zrobila i bola, na brzuchu przez to juz nie moge spac. Oby to byl dobry znak. Trzymajcie kciuki za moja jutrzejsza wizyte ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062682 przez Skalarek
Pinezka strasznie przygnebiajace są takie historie :(
A za Ciebie trzymam kciuki! I czekam jutro na info ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062696 przez joanna1991
MARTYNA cieszę się że wszystko u was w porządku :*niech dzidziuś zdrowo rośnie :*

MAGMUS też bym się gdzieś na weselichu pobawiła he he

JULKA witaj, ja mam plamienia w dniach kiedy powinna być owu i tydzień po niej, spada mi progesteron bo w tym miesiącu miałam 0,09 więc owulki brak, w nowym cyklu mam brać 3 tabletki na noc stymulujące i koniecznie między 10-12 dc muszę jechać na monitoring bo silną dawkę będę brała..

BROWN zazdraszczam ci już urlopu, ja dopiero w połowie sierpnia :(

PINEZKA oczywiście że kciuki zaciśniętę za twoją fasolkę :) kurcze jakie to wszystko smutne, ludzie którzy bardzo chcą mieć maleństwo i to całe szczęście los robi im na przekór, życie jest niesprawiedliwe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062707 przez Pinezka
Martyna - daj znac po dzisiejszej wizycie jak tam fasolka urosla :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062709 przez Julka1987
Informacyjnie w tym cyklu się nie udało zajść w ciążę także działamy dalej ;)
Joanna, a nie bierzesz na to progesteronu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl