BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu #1062711 przez Pinezka
Julka - to trzymamy kciuki za nastepny cykl ;)
A u Joanny, jesli dobrze zrozumialam, problem polega na braku owu (i dlatwgo potem prog nie rosnie), nie na niskim progesteronie samym w sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062712 przez Nowa...
Julka szkoda ale grunt to pozytywne myślenie i nastawienie:)
I Ja dziś mam wizytę
Co do komunii to się udała ale Ja się czułam kiepsko i ledwo dałam radę wytrwać do końca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062714 przez martyna_z
Joanna dziękuję :kiss: a my zaciskamyh kciuki za Ciebie, jesteś w dobrych rękach więc teraz już będzie dobrze!

Pinezka ja miałam wizytę tydzień temu przez te plamienia i lekarz stwierdził że tydzień po tygodniu to bez sensu i mam przyjść dopiero w 11/12 tc na USG genetyczne, także zaciskamy kciuki za Twoją wizytę :)

Ja dziś poszłam zrobić badania z krwi (prywatnie) i dopiero po wejściu do labka zobaczyłam że nie mam portela ... :pinch: musiałam wracać do domu i przychodzić jeszcze raz, dobrze że nie mam daleko, skleroza ciążowa chyba mio się zaczyna :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062722 przez ziaa
Cześć Dziewczyny :D

Pinezka kciuki zaciśnięte za Twoją wizytę :) Koniecznie daj znać po! :)
Joanna ciekawa sytuacja u Ciebie z owulką, progesteronem i w ogóle ;/ A jak to było - Ty nie miałaś teram monitoringu bo coś tam z terminami Wam nie pasowało żeby sie zgrać z doktorkiem, tak? Dobrze, że teraz będziesz na monitoringu i wszystko będziesz wiedziała :)
Brown nie dziwie się, ze jesteś juz myślami na urlopie :D Mój urlop planowany jest na II połowę sierpnia, a juz tez tam jestem myślami :woohoo: :woohoo:
Julka jedziemy dalej, razem :D To co - w tym cyklu się uda, prawda?? ;)
NatB jak tam u Was? Nie wiem jakie decyzje zapadły w Rabce, albo przeoczyłam :( albo nie pisałaś po :(

U mnie 13 dc, jutro kontrolna wizyta i zobaczymy co i jak. Jestem po clo i estrogenie. W zanadrzu jeszcze pregnyl i progesteron.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062739 przez Nowa...
I po wizycie. Mam antybiotyk. Jak do niedzieli nie będzie znacznej poprawy to muszę iść do szpitala :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062740 przez Pinezka
Nowa - a co ci dolega, bo chyba przeoczylam?

Zia - sciskam kciuki za owu ;)

Martyna - ja z Juniorem w ciazy potrafilam np kubek z kawa do szafy schowac, a potem go szukalam :woohoo: Jeszcze niejeden raz czegos zapomnisz albo zrobisz cos dziwnego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062742 przez Pinezka
Dziewczyny, u mnie wszystko ok - fasolka ma 11 mm i slyszalam serduszko :) Myslalam, ze zejde ze stresu w poczekalni ;) Wg @ to 7+5, wg usg 7+1 co sie pokrywa z zaobserwowana przeze mnie owu. Termin na 26/01, to dzien urodzin Juniora ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062746 przez joanna1991
PINEZKA wiedziałam że będzie wszystko dobrze u ciebie! :woohoo: to czekamy teraz na piękną siostrzyczkę dla Juniora :D :* niech zdrowo rośnie

ZIAA ostatnio nie miałam obserowanej owu bo wtedy kiedy mogłabym jechac to baba z rejestracji mówiła że nie ma już miejsc na dany dzień :/ ale teraz mam numer prywatny doktorka to się z nim dogadam :) Daj znać jak tam po wizycie i co dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062749 przez Skalarek
Julka trzymam kciuki za kolejny cykl!
Ziaa daj znać jak po wizycie ;)
Nowa co się dzieje??
Pinezka super wiadomosci! Czekam na kolejne równie dobre! :)
Ja chyba jutro zatestuje wprawdzie do @ jeszcze 3 dni ale coś mnie ostatnio cycki bolą przy karmieniu i mega mdli od wczoraj...
A i pochwale się ze mój junior zaczął chodzić wiec wesoło jest :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062751 przez Nowa...
Pinezka no cieszę się bardzo że wszystko dobrze:) niech maleństwo rośnie:)
Skalarek to trzymam kciuki za jutrzejszy test:)
U mnie te bóle brzucha od stanu zapalnego pęcherza i dzidzia już nisko, za nisko. Mam nadzieję że antybiotyk pomoże i dotrwam jeszcze trochę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062753 przez Skalarek
Nowa to ja zaciskam kciuki żeby udało się ominąć szpital, a ty zaciskaj nogi i nagadaj dzidzi ze ma grzecznie siedzieć w brzuchu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062755 przez martyna_z
Nowa oby szpital okazał się zbędny. Zaciskamy kciuki!

Pinezka super wiadomości :) to masz termin dwa tygodnie później niż ja. Oby tak dalej do szczęśliwego końca ;)

Skalarek trzymam kciuki za test choć tak wcześnie może Ci jeszcze nic nie pokazać ale obym się myliła :)

Joanna z obserwacja owy u nas też był problem w klinice. Zapisy na miesiąc wcześniej a skąd miałam wiedzieć kiedy mi się cykl zacznie. Panie w rejestracji chyba mnie nie lubiły już ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062764 przez Nowa...
Skalarek jak testowanie?:)
Stokrotka jak u Ciebie:)? Tulisz już swoje maleństwo czy jeszcze wiellkie oczekiwanie :)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062773 przez magmus88
Hej hej :)

Skalarek i Martyna - któraś musi zmienić awatara hahahah :D

Skalarek i jak??

Stokrotka? Jak się czujesz w te ostatnie chwile? Spokojna czy już zniecierpliwiona? Ja pamiętam, ze chciałam już zobaczyć Bartka, bo byłam strasznie ciekawa jak wygląda ale na spokojnie czekałam na TEN moment.

Nowa - zdrówka! Tak jak dziewczyny piszą, oby szpital okazał się zbędny.

Jejku Pinezka wybacz :D zapomniałam o Tobie... ale cudowne wieści!!!!!!!!!! I jaki traf! Uszczeliliście dzidzie w dziesiątke hahaha. Czyli ten przedwakacyjny czas jest dla Was bardzo owocny ahhaha. Oby już do końća spokojnie :)

Joanna :) ważne, ze doktorek ma na Was plan :)

Ziajka - na którą wizyta? Czekam na jak najlepsze wieści :) czyli jakieś dwa, trzy dorodne jaja hahaha. A gdzie to wybieracie się na urlop?

Brzuchatki - obowiązkowo fotki :PP

Gonia zaginęła w akcji... CHyba księciunio nią zawładnął :D

Nati - co u Was? Jak z tym nauczaniem w domu? Wy już działacie czy dopiero się przymierzacie? Teraz mi się przypomniało, ze kiedyś pisałaś o tym :D

NatB - jak tam po tej Ramce?

Młody ma drzemkę.... a ja za bardzo nic zrobić nie mogę hehe. Tzn chciałam nas trochę popakować bo jedziemy jutro na weekend do mojej znajomej na wieś. A młody spi tam gdzie są wszystkie rzeczy heheh. Jedzie z nami siostrzeniec i moja mama. Będzie wesoło :D u znajomej są dwie dziewczynki. Podobno już się kłócą, która którym chłopakiem będzie się opiekować hehehe. To pierwszy w sumie taki nasz wyjazd. Zobaczymy jak to będzie. I jak spanie w innym miejscu... tego się najbardziej obawiam.

Poszłam dziś rano na zakupy z myślą, ze nie będzie ludzi (bo wiaodmo, jak sklepy będą zamknięte na jeden dzień to później jest szał) i chyba większość pomyślała tak jak ja.... hehe.

Powiem Wam dziewczyny.... już tyle CV powysyłałam i cisza póki co... mój czas się kurczy a ja coraz bardziej się stresuje....

Ciuuuu, remontują u sąsiadów na balkonie. Chyba zaraz będę mogła nas pakować :D mogłam nie narzekać hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062777 przez martyna_z
magmus chyba Ci się nie mylą nasze psiaki?? ;) ja za często zmieniam, znów nie będziecie wiedziały kto do Was pisze :P trzymam kciuki żeby się ktoś odezwał, początki są trudne wiem, ale praca na własny rachunek też lekka nie jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl