BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu #1062946 przez martyna_z
Gonadotropina czyli zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków. Dostaniesz po monitoringu jak pęcherzyki będą dojrzałe żeby była pewność że pękły i żeby łatwiej było trafić w owulkę. Chyba dwa czy trzy cykle tak próbowaliśmy. Chociaż nie pamiętam czy nie brałam od razu też clostilbegytu stymulującego owulację. A Duphaston i Acard bierzesz z jakiego powodu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062949 przez stOkrOtka91
Duphaston z tego co wiem żeby progesteron byl w normie, a Acard chyba jest na rozrzedzenie krwi, brałam do końca 12 tyg ciąży:) z tego co wiem zalecany jest kobietom przy staraniach o ciążę :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062950 przez Julka1987
Martyna, Duphaston biorę na plamienia, które mam już ze 2 lata po owulacji. Progesteron mam w normie laboratoryjnej, ale możliwe, że dla mnie to i tak za mało bo wszelkie objawy wskazują na niewydolność ciałka żółtego.
Acard biorę w razie czego bo 2 ciążę nie powiodły się.
A co do zastrzyków to nie wiem bo moja koleżanka ma tego samego lekarza i na te zastrzyki to 3 razy była w ciągu cyklu, więc nie wiem, czy to tylko na pęknięcie, czy jeszcze na coś innego dodatkowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062957 przez martyna_z
Co lekarz to metoda :) Ja brałam na pęknięcie na pewno. Ważne żeby było skuteczne. Koleżance pomógł?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062961 przez Julka1987
Martyna, tak pomógł, bliźniaki ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062963 przez martyna_z
To najlepsza reklama dla lekarza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062975 przez Nowa...
Ja od niedzieli nie biorę już antybiotyku a dziś znowu coś się gorzej czuje. I to parcie na pęcherz plus pobolewanie brzucha. Oby nie powrócił stan zapalny:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062977 przez Pinezka
Nowa - moze sprobuj z zurawina? To naturalny srodek na zapalenie pecherza, nie zaszkodzi, a moze pomoze. Ja jak czuje, ze pojawiaja sie pierwsze objawy, biore i po kilku dniach mi mija. Nawet profilaktycznie mozna brac.

Ja sie dzis umowilam na usg prenatalne, 14 lipca z rana, dokladnie na 12 tydzien. Cos sie teraz pozmienialo z tym testem Pappa, bo we wczesniejszej ciazy musialam robic badanie z krwi tego samego dnia co usg, a teraz moge zrobic po skonczeniu 10 tyg i na usg mam sie stawic z wynikami i wtedy wyliczaja ryzyko. A 4 lipca bede miala wizyte u mojego gina. Cos mnie ostatnio skora bardzo swedzi, pod kolanami i przy lokciach. Sluszalam, ze pod koniec ciazy to sie zdarza, alena poczatku? Taka pokrzywka normalnie mi wyskakuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063002 przez Nowa...
Pinezka mnie swędzi ale Ja to końcówka. Może jakieś uczulenie masz?
Skalarek I przyszła @ ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063004 przez Skalarek
Pinezka może to uczulenie na chemie typu proszek, nie zmienialas ostatnio?
Nowa z ta zurawina to dobrze mówi Pinezka ;) a jak nie to spokojnie np zurawit możesz sobie brać. Ale oby nie był Ci potrzebny ;)
A u mnie ani @, ani ciąży. ... Ale myśle że przylezie tylko jeszcze sama nie wie kiedy, mam nadzieje że wcześniej niż później :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063005 przez joanna1991
PINEZKA NOWA jak narazie u mnie @ brak, znów robi mnie w balona :/
GONIA maluch cudo :)

JULKA ja tam zastrzyk też dostawałam na pęknięcie pęcherzyka po stymulacji, teraz jak moja @ łaskawie się zjawi to zaczynam od stymulacji później monitoring i zastrzyk. Też biorę Acard, a o duphastonie muszę się dopytać doktorka bo nie przepisał mi a ja mam taki lichy progesteron.

PINEZKA widzę suwaczek już jest :D :D :) :) Dzidziuś daje znaki o sobie.. wytrzymasz wszystko :) czego się nie zrobi dla skarbulka :)


Dziewczyny czy u was też tak gorrrrrrrrrrrrrrąco?? masakra a ja jeszcze na popołudnie idę do pracy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063008 przez kristi*
i po USG. niby chłopak ale jeszcze nic pewnego - więc nadal mam nadzieję na dziewczynkę :lol:
Maluch szybko rośnie i dogonił termin z OM, tak więć obecnie na 18.12 - kalkulator z netu wyliczył na 24.12 :ohmy: :huh: :unsure: :angry: mam nadzieję że albo zdąży przed święami albo zaczeka i wyjdzie po świętach :P
obecnie jakiś 14 /15tc

Załącznik 19420386_1481749835221887_8640535917709399966_n.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063009 przez Skalarek
Kristi super wiadomości :) czyli albo zapowiada się prezent na święta albo święta w napięciu :laugh: jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063011 przez Nowa...
Kristi super że dzidzia dobrze rośnie:) ja w 16tc miałam powiedziane że dziewczynka i lekarz była pewna. Potem każde USG potwierdziło. Choć ja i tak wyprawkę szykuje uniwersalną:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063012 przez ziaa
Cześć Dziewczyny :)

Skalarek to "ciekawa" sytuacja u Ciebie, trzymam kciuki za Happy End :)
Gonia, ale śliczny synuś! :)
Moje zabawy w doktora jak to Skalarek określiła były, że tak powiem... super! :D Mąż spisał się idealnie! Zastrzyk miał być niestety domięśniowy, a nie podskórny, więć trochę miny nam zrzedły jak się okazało, jak głęboko trzeba wbić igłę, ale naprawdę maz spisał się na medal. Nie miała ani siniaka, ani śladu, co pielęgniarkom rzadko się udaje! Ból też był dużo mniejszy niż u piguły :D
Co prawda starania były średnie bo tylko dwa razy, a później wyjechaliśmy na długi weekend. Mieszkaliśmy w domku nad jeziorem we 4 ze znajomymi więc warunków nie było ;). Musi zatem starczyć jak coś ;) Uwielbiam moją pracę z racji tego, ze właśnie mogę sobie wyjechać wszędzie w dowolnym terminie :D Szkoda, że ze staraniami tak się nie zawsze da ;p
Brown wakacji jeszcze szukamy, chciałabym sardynię, maltę lub majorkę - szukam lotów i apartametów dla 4 osób :) A Twoje już tuż tuż :D :woohoo:
Pinezka zaczełam II fazę cyklu, takze teraz czekanie :) Trzeba to swędzenie skontrolować, co? Bo miejsca to akurat nie są takie gdzie teraz skóra Ci się rozciąga, a właśnie takie jakbyś miała jakieś podrażnienie.
Julka ja też biorę zastrzyk z gonadotropiny, miałam juz kilkanaście i tak jak dziewczyny piszą - dostajesz go po monitoringu, na pęknięcie pęcherzyka i rozwój ciała żółtego.
Kristi super rośniecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl