BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 9 miesiąc temu #1064276 przez Skalarek
Tak to wykombinowalas :laugh: :laugh: ja tez mam wieczny problem ze słodyczami :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064299 przez Nowa...
Moje dwa szczęścia:)
Olga ma krwiaka na główce od ucisku podczas porodu, ale robili USG i wszystko jest z główka dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064300 przez Nowa...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064303 przez Skalarek
Nowa ale slodziaki kochane ❤ dobrze ze wszystko sprawdzone a Ty możesz być spokojna ;)
Jak syn zareagował na siostrę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064311 przez martyna_z
Nowa super piękne szczęścia :) najważniejsze że wszystko dobrze.

Co tu taka cisza?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Musiałam się wyżalić :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064314 przez Pinezka
Martyna - staraj sie nie przejmowac, choc wiem, ze to trudne. Wasza ciaza, wasze decyzje. Dobrze jest miec plan b na wszelki wypadek, ale generalnie to bedzie drugi trymestr, powinnas sie niezle czuc.

My jestesmy nad morzem, plaza, spacery i relaks :)

Nowa - super zdjecie :) Chyba nie bylo zazdrosci ;)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064315 przez martyna_z
Pinezka nie mamy rezerwacji, orientowaliśmy sie i na wrzesień spokojnie można jechać w ciemno, więc jak będę się źle czuła to zostajemy w domu - to oczywiste. Niespecjalnie chodzi o moje zdrowie ile o to że ona się będzie denerwować jak pojedziemy... Oczywiście staram się nie przejmować, między innymi dlatego tu się wyżaliłam, żeby to z siebie wyrzucić ;) U nas nad morzem tak zimno że ciężko o relaks ;) Wrzucaj fotki jak to wygląda u Was, wakacje w Hiszpanii to jedno z moich niespełnionych jeszcze marzeń :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064316 przez brown24
Martyna ja Cie podziwiam ze nie rzucilas ta sluchawka bo ja bym jej odrazu powiedxiala co myślę :evil: :evil: Jesli dobrze sie czujesz to czemu nie,a poza tym spacer po dolinach to sama przyjemność, jeszcze we wrzesniy gdy tlumy mniejsze.Mowi Ci to rodowita góralka :laugh:

Nowa sliczne dzieci,zdrówka :kiss:

Ziajek jak sie masz pieronie? :laugh:

Pinexka zazdraszczam.Ja musze przemierzyc cala Polske zeby dotrzec nad morze.Odpoczywajcie :)
Pinezka to Ty w Hiszpanii? Wow moje kolejne marzenie :laugh:

Puma jak tam w Mikolajkach? Moze jakiegos Mikolaja zmajstrujecie? :laugh: :evil:

Miska gratulacje!! Z z Ziajkiem na porodowce to dopiero wyzwanie :laugh: :kiss:

Ja wolne,i w koncu pogoda :lol: takze mam zamiar korzystac B)
Podziękowania: martyna_z, Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064320 przez stOkrOtka91
A ja tutaj wzywam
Gonie, nati, Milunia, Lady M gdzie to poznikałyście?:p już o Sandrze nie wspomnę:p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064321 przez miśka23
Martyna mówią że drugi trymest to miesiacer miodowe ciąży i ja się z tym zgadzam. Więc odpoczywajcie w tych górach ile chcecie :kiss:
A tak na marginesie, mieszkam z taką osobą że wieczorem nie mogę wyjść z domu bo już się martwi. O ciąży jeszcze nie wiem i wolę nie myśleć jak tp będzie jak się dowie :P
Puma ziajce życzę szybkiego porodu, ale ja nastawiam się na cc
Właśnie a co u Sandruski. Jestem na etapie że ma syna, córkę i zaszła w ciążę(?)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064334 przez ziaa
Cześć Pierniki ;)

Martyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nowa super rodzeństwo :) Widać, ze Twój synek bardzo się cieszy z siostry :)

Miśka jak się czujesz?

Brown a do lekarza się umówiłaś pieronie?!

Pinezka no Ty to tam faktycznie musisz mieć jak w raju :)

Magmus a Tobie na wyjeździe internet odcięli?? Dawno Cię nie było :silly:

Ja mam się dobrze, aż zastanawiająco dobrze!! :) Też tak miałyście, ze jak sie dobrze czułyście, to ogarniał Was niepokój czy wszystko jest ok? :pinch: Kilka razy zdarzyło się :sick: , ale może ze cztery jak do tej pory? Jutro rusza 8 tydzień, mam nadzieję, że będzie tak samo dobry jak 7. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064338 przez stOkrOtka91
zia to jest tak: Niedobrze jak źle się czujemy, a jak zbyt dobrze się czujemy to tez niedobrze, bo martwimy się. Zawsze coś:) bądź dobrej myśli, na pewno wszystko z maluszkiem dobrze.
Ja ani razu :sick: Tylko mdłości mi dokuczały:)

martyna ja miesiąc przed terminem jechałam w góry i przeżyłam:) tylko ja mam znacznie bliżej :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064340 przez Skalarek
Ziajka miałam to samo :laugh: nie dogodzisz, z objawami źle , bez nich jeszcze gorzej :)

Martyna może jednak zasugeruj delikatnie teściowej ze jej nerwy to nie twoja sprawa. Albo niech mąż to zrobi ;) ja tam z tych z niewyparzona puszcza wiec pewnie bym jej powiedzila od razu co o tym fakcie myślę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064341 przez magmus88
Hej. My dopiero wracamy. Przedluzylismy nasz wyjazd o dwa dni a i tak szkoda wracać. Ale nie ma wyjścia... Trzeba wrócić do rzeczywistości. Podejrzewam że jak Bartek jutro wstanie to zderzy się że ściana. Tu cały dzień na dworze, poza tym dwie dziewczyny w koło niego biegaly.
Pochwalę się że wczoraj nawet sam na trawie wstał. Dziś niestety już się nie popisywał hehe.

Ziajka... Niestety jest tak jak dziewczyny piszą. A objawy - źle, nie ma - jeszcze gorzej. Ja sobie wmawialam że jak poczuje ruchy to będę spokojniejsza. Guzik prawda. Jak tylko jakiś czas się nie ruszal to panika. N no niestety... Taka już nasza rola.

Nowa, super zdjęcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064344 przez Pumcia
Brown pliska - od 25 dopiero Mikołajki;) tak mnie słuchasz :lol: w ten weekend wesele mamy wyjazdowe a Mąż w sobotę rano z Niemiec dopiero wraca - nie wiem jak on da radę po takiej jeździe cała noc balować . Najwyżej pójdzie spać z Szymkiem A ja juz sobie poradzę hehehe
Ziajek spoko, ciesz się skoro Ci dane tak dobrze przechodzić ciążę - ja tak nie miałam;/
Magmus A może jakieś fotki :silly:
Skalarek Twój Mały też już wszystko żerny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl