BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 9 miesiąc temu #1064076 przez stOkrOtka91
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064077 przez martyna_z
Domek rośnie ale na wadze jeszcze nic nie przybyło :)

Pinezka USG 260 a Pappa 170 zł. Badania refundowane przez NFZ jak jest się w grupie ryzyka. Można też prywatnie się ubezpieczyć i wtedy też te badania zwykle w pakiecie. No ale ja akurat ani z jednej ani z drugiej opcji nie mogłam skorzystać więc trzeba było zapłacić. Całe szczęście wszystko jest ok :)

Stokrotka specjalistą od laktacji nie jestem ale z tego co się już zorientowałam to jak dokarmiasz butlą to laktacja Ci się nie rozkręci. Jak chcesz karmić piersią to może poszukać doradcy laktacyjnego w okolicy? Doradzi dla konkretnego przypadku. Najważniejsze że już jesteście w domu to wszystko się poukłada :)

EDIT: Jaka piękna księżniczka! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064078 przez joanna1991
STOKROTKA ale piękna dama :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064080 przez Nowa...
Stokrotka cudna:) :woohoo:
Ziaa jak wizyta:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064082 przez Skalarek
Stokrotka Mala śliczniutka :kiss: jak ma na imię? Bo jakoś nie doczytalam chyba :dry: co do karmienie to tak jak pisze Martyna jak masz możliwość kontaktu z CDL to na pewno pomogloby w powrocie do samego kp. Dostawiaj mała jak najczęściej choćby miała sobie tylko kilka razy ciumknac ;) no i jak odciagasz to proponuje metodę 7-5-3 to powinno chociaż trochę rozkręcić laktacje. Co do odwodnienia, dzieci z żółtaczka są często ospale i mniej efektywnie ssą, stąd mógł być problem. Zdrowy dzidzius przystawiany zadanie nie powinien sie odwodnic. Polecam do poczytania blog Hafija.pl. Jeśli tylko masz sile to walcz o KP bo to najlepsze co możesz dać malutkiej ❤

Ziaja czekamy na relacje! :woohoo:

Dopiero Wam pisałam ze mnie przesladuja bociany a tu taka sytuacja za oknem :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064083 przez ziaa
Stokrotka śliczna córeczka :D

Ja po wizycie :) Wszystko w jak najlepszym porządku :) Mamy jednego dzisiusia ;), prawidłowo zagnieżdżonego, z pięknie bijącym serduchem :D Z drugiego pęcherzyka który był w tym cyklu zrobiła się torbiel w jajniku, ale doktor mówi, ze totalnie niegroźna także nie ma problemu. :) Pomiary idealnie zgadzają sie z datą ostatniej OM, także doktor potwierdził termin na 8.03 :D Mam kartę ciąży, listę badań i następna wizytę 9.08. Wuchta czasu ;)

Dziewczyna a powiedzcie mi - jeśli płacę sobie ZUZ, ale chodzę do lekarza prywatnie, to czy jakieś z badań przysługują mi w ramach ubezpieczenia, czy za wszystkie muszę sobie normalnie zabulić? Jak to wygląda w ciąży?
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064084 przez Skalarek
Ziaja cieszę sie ze wszystko dobrze z fasolka :) data piękna :woohoo:
A co do badań to specjalistka nie jestem ale ja za wszystkie badania od gina do którego chodziłam prywatnie musiałam bulic niestety :angry:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064086 przez Pinezka
Zia - super :) bedziesz miala prezent na Dzien Kobiet ;) albo w poblizu ;)

Skalarek - osaczyly cie te bociany :woohoo: to kiedy tescik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064087 przez stOkrOtka91
ziaa chodząc prywatnie trzeba za wszystko płacić, nieraz dziewczyny chodzą do lekarza na nfz żeby nie płacić za badania i jednocześnie prywatnie do swojego lekarza :)

A dama ma na imię
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064088 przez martyna_z
ziaa musiałabyś iść państwowo po skierowanie do gina, ja poszłam do rodzinnego, ale on nie może przepisać wszytskiego, jedyne co mógł to morfologia, glukoza i mocz więc nie za dużo, reszta prywatnie. Super data! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064089 przez nati.olsztyn
ziaa Wspaniałe wiadomości:) tak trzymać! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064091 przez magmus88
Hej hej :)


Myśmy wczoraj wrócili z krótkiego urlopiku.

Ziajka! wspaniałe wieści :) dziewczyny dobrze piszą. Niestety... prywatnie to trzeba za wszystko płacić. Ja robiłam jak Martyna pisze - chodziłam na NFZ głównie po badania i do swojego prywatnego. Z tym, ze oni się znali. I mój prywatny zawsze mówił, ze jeżeli wszytsko jest ok, to do neigo nie muszę tak często chodzić. W sumie na samym początku jest tylko dość sporo badań. Później to w sumie głównie tylko morfologia i mocz.
No i jaki przepiękny suwaczek! Najpierw będzie się powoli poruszał... ale nawet nie zauważysz a już będzie na końcu!! Spokojnej ciąży :)

Stokrotka- piękna ta Twoja Laurka :) A jaka wystrojona! No i super, ze już w domku. Możecie się sobą cieszyć... i nie musisz się stresować tymi "babsztylami"

Hahah skalarek :) coś jest na rzeczy :D

Bartek zaczyna coraz częściej sam stać. Powoli szykujemy się do roczku. Ale powoli :D ahhaha. Tort zamówiony, ubranie prawie kupione hehe no i girlande mam :D także same widzicie... ze nie za duże te przygotowania hahah
Halo Sandra co u Was? Wy też powoli roczek szykujecie, co nie?

W sobote możłiwe, ze też pojedziemy do znajomych na kilka dni.

Martyna! Śliczny brziusio :) nabiera kształtów :)

Joanna :D to dobrze, ze ochota jest :D ehhe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064110 przez Skalarek
Pinezka - 21 mamy rocznicę ślubu wiec postaram się wytrzymać i wtedy dopiero zatestowac ;) chyba ze @ mnie uprzedzi :P

Magmus no sie gruba impreza szykuje :laugh: a Bartek jak już sam stoi to ani sie obejrzysz jak ruszy ;)

Stokrotka śliczne imię wybraliscie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064125 przez Nowa...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: honka_18, Skalarek, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064126 przez martyna_z
Ale niespodzianka! Nowa gratulacje!

Skalarek testuj miejscówka się zwolniła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl