BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 9 miesiąc temu #1064509 przez Skalarek
Magmus wole Ci nie podpadać bo Twoja kula może mi się jeszcze przydać :evil: :laugh: wiec się wypowiem :P

Ta z ryżem o której pisze stokrotka tez robię i jest spoko ;)
Ja lubię z makaronem kokardkami,pomidorki koktajlowe,kapary, bazylia i odrobina majonezu - bardzo ja lubię ;)
Albo seler naciowy, kurczak i groszek.

Jak sobie coś przypomnę jeszcze to napisze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064510 przez Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064511 przez Nowa...
Moja ulubiona . Makaron rurki , pomidory suszone- takie w sloiczku, do tego tuńczyk w puszce i świeża natka pietruszki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064512 przez stOkrOtka91
magmus co chlopczyka mi wywrozysz? :laugh:

Powiem tak, ja to byle sie czym zadowole (chodzi o jedzenie :evil: ) mi smakuje i czesto robię;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064516 przez miśka23
Magmus ostatnio jadłam pyszną sałatkę.z serem białym, ale niestety nie mam przepisu :-\
Skalarek czyli byłaś na tym basenie?
Nowa widziałaś swój opis tygodnia ciąży :-P ? (Pouczający ;-))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064518 przez Skalarek
Miśka byłam w sb popołudniu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064521 przez Nowa...
Miśka rozumiem że o ten seks chodzi;) Jeszcze muszę do siebie dojść;) a powiedzcie czy to normalne że tak szybko skończyło mi się krwawienie po porodzie:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064529 przez stOkrOtka91
Co tu taka cisza?!

magmus jak tam, już po imprezie?

nati w dwupaku jeszcze?

Brzuchatki jak tam samopoczucie? :)

nowa ja krwawiłam jakieś 2tyg, a później, w sumie do teraz wydzielina taka...

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064561 przez martyna_z
U mnie już lepiej, w weekend było słabo bo znów pojawiło sie krawawienie (do tej pory zdarzło się raz na jakiś czas i raczej plamienie) Najpierw w sobotę rano, potem sie uspokoiło i znów po południu. Więc byliśmy w szpitalu, całe szczęście z dzidzią ok, a to znów odewzwał się mój polip :( zwariować można. Pani doktor mnie uspokoiła trochę, ale cos jej sie kość nosowa nie podobała i pytała czy byłam na usg genetycznym. A ja własnie wczoraj dostałam wyniki pisemne wyniki że wszystko jest ok. I teraz nie wiem bardzo o co chodzi, co ona takiego zauważyła. Coś się mogło zmienić aż tak przez dwa tygodnie? Powiedziała że mam iśc na kontrolę do swojego lekarza, mam wizytę we wtorek przyszły to już nie przekładałam, zwłaszcza że on po urlopie to byłoby to trudne. Także ciągle coś.
Nieby nie bardzo mam na co narzekać, bo objawów szczególnych brak, ale jednak zupełnie różowo nie jest.

Zaczęliśmy się rozglądać za wózkiem, wstępnie mi się podoba babdy design model husky, tylko ciężko go znaleźć używanego w dobrym stanie. Na początku sierpnia jedziemy do duuużego sklepu pooglądać wózki i inne bajery i zorientować się czy na pewno ten model jest taki fajny i warto go szukać. A może kóraś z Was go miała/widziała i ma zdanie na temat? Za duży jest wybór tego wszystkiego, ciężko się zdecydować ;)

Stokrotka a jak Twoja mała księżniczka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064563 przez magmus88
Hej :)

To już moje kolejne podejście z postem.

Stokrotka, no co Ty :P dopiero zbieram przepisy... ale nie powiem... cienko coś z tymi przepisami heheh. Ale... ja to sobie zapamiętam :PP

Dziękuję oczywiście za te przepisy, które dostałam.

Imprezkę mamy teraz przez weekend. W sobotę i niedzielę :)

Miśka? z serem? W sensie takim twarogiem? czy takim granulowanym z kubeczka? :D a nie umeisz załatwić przepisu? hehe bo ciekawie brzmi

Powiem Wam, ze nie wiem czy ja w ogóle przygotuję te urodziny heheh. Bartek wczoraj w ciągu dnia nie przespał ani minuty.... poszedł spać po 20 i co chwilę w nocy się budził... teraz też jego pora spania ale ani mu się śni... obstawiam skok. Oby długo nie trwał ehhehe.

Świeżo upieczone mamusie co u Was? Brzuchatki? Jak się czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064565 przez magmus88
O Martyna, dopiero teraz widzę Twój wpis.

Kurcze, takie stresy są najgorsze. Ale ciesze się, ze z maleństwem wszytsko ok :) Co do kości nosowej... jeżeli na prenatalnych ok to napewno będzie wszystko ok! Ale wiadomo, lepiej skonsultować.

Co do wózka - no właśnie. Mogę poradzić tylko tyle... tak jak mówisz - lepiej sprawdzić osobiście. Pojeździć sobie trochę, pooglądać na żywo. Bo większość wózków wizualnie jest fajnych. Ale lepiej zobaczyć jak się prowadzi, z jakich materiałów jest zrobione, czy jest stabilny itp :)

Nowa - co do Twojej sałatki - to żadnego sosu się nie daje? w sensie olej lub majonez? A jakie przyprawy? A jak z proporcjami? Bo ja nie jem ryb :D więc muszę zrobić na ślepo :P ehehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064575 przez miśka23
Martyna najważniejsze że wszystko w porządku. A na konsultacje zawsze warto się udać i rozwiać wątplwości.

Magmus ta sałatka jest z zwykłym bialyM i naprawdę jest bardzo smaczna. Postaram się podzwonic i dowiedzieć jakie są składniki. DAm ci znać do wieczora. A gdybym zapomniała to mi przypomnij ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064577 przez magmus88
Stokrotka.... a ta sałatka ryżowa to jaka papryka? Świeża czy konserwowa? To samo, jeżeli chodzi o ogórek.
A ta porowa z ogórkiem kiszonym? Weź no poszukaj przepis hahahha.

Bo dwie sałatki jż wiem jakie będę robić i one sa mięsne. Więc teraz wole coś bardziej lajtowego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064579 przez martyna_z
magmus sałatkowo to ja nie jestem mistrzem ;) dlatego nie napisałam ale ja osobiście uwielbiam taką z surowym kalafiorem - podzielony na maleńkie kawałki, tylko te różyczki do tego ogórek zielony, rzodkiewka, szczypiorek, i sos winegret. Pycha :woohoo:
A mój mąż robił kiedyś z krewetkami, ale ponieważ byłam wtedy leżąca to kompletnie nie wiem co tam było w środku, ale jak będziesz zainteresowana to postaram się o przepis ;)

idziemy do lekarza 1.08 i mam nadzieję że potwierdzi to co dowiedzieliśmy się na prenatalnych, a do tego czasu staram sie nie stresować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064594 przez ziaa
Siema Dziewczęta :D

Wróciłam w nocy z gór, gdzie się szkoliłam, ale jakoś tak nie mam dużo do nadrabiania - poprawcie się!! ;) :evil:
Niestety mój wyjazd nie należał do najprzyjemniejszych, bo :sick: rozhulały się na dobre :/ Byliśmy tam w licznym gronie znajomych spośród których tylko dwie osoby wiedziały co się u nas święci, więc to też nie ułatwiało sytuacji. Myślę, że po kolejnej wizycie przekażemy już wieści szerszemu gronu :)

Jutro idę na badania - te wszystkie ciążowe plus trzy na tarczyce, mam nadzieję, ze coś krwi mi zostawią :dry: . Znalazłam w necie pakiet badań dla ciężarnej w cenie 190zł. To chyba fajna cena co? Wypowie się jakaś mamuśka która tez wszytko ogarnia prywatnie? Stwierdziliśmy, ze nie idziemy do lekarza na NFZ specjalnie dla badań, bo jeszcze będzie wprowadzał niepotrzebny zamęt i nerwy. Także choć wkurza mnie to niemiłosiernie bo w końcu płacę sobie ten zussrus to trzeba bulić ;)

Pytanie mam - teraz u gina będę w ostatnim dniu 10 tygodnia lub pierwszym dniu 11. To już jest czas kiedy może mi zrobić takie dokładne USG czy będę musiała przyjechać na nie w kolejnym tygodniu bo koniecznie musi to być 12?

Magmus! Ja uwielbiam sałatkę - lekko podgotowane różyczki brokuła + pokrojone jajko gotowane + pokrojone ogórki kiszone + feta + prażony słonecznik. Sosik z kilku łyżek jogurtu, pieprzy i czosnku :) PYCHA! :)

Oj Martyna, ze też znów coś się musi dziać ;/ Dobrze, że znasz dokładnie przyczynę to się nie stresuj o dzidzię :) Na konsultacji na pewno wszystko będzie bardzo dobrze :)

Ciekawe czy BRown umówiła się do lekarza?! B)

Oraz czy Nati jest juz całkowicie gotowa na przywitanie córeczki???

Innymi słowy - MELDOWAĆ SIĘ! WSZYSTKIE! :evil: :evil: :evil: :whistle:
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl