BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 8 miesiąc temu #1064806 przez joanna1991
Moje cykle zazwyczaj są 32dniowe a doktorek od piątku ma wyłączony telefon a dupka mi starczy na 3 dni jeszcze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064807 przez joanna1991
A dziś mija 13 dni od podania pregnylu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064809 przez Pinezka
To ciagnij dupka, powtorz bete za te 2-3 dni i bedziesz miala jasnosc syt. Kciuki mocno scisniete ;) Twoja beta czeka na Inke ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064810 przez joanna1991
PINEZKA boję się ale widać że już coś zaczyna się dziać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064812 przez ziaa
Joanna tak jak pisze pinezka, bierz dupka i powtórz bete :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064814 przez joanna1991
ZIAA dupka starczy jeszcze na 3 dni oby się coś wyjaśniło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064815 przez Pinezka
Joanna - nie ma sily, za 2 dni beta albo bedzie mniejsza niz 5, albo wzrosnie. Bedziesz miala jasnosc syt. A co nos Magmus na to ;)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1064816 przez ziaa
Joanna to beta w środę od rana, a w razie wzrostu to dupka Ci wyślę priorytetem :D mam opakowanie więcej ;) i w środę jestem u gina to sobie wezmę nowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064818 przez stOkrOtka91
Joanna ja w 28dc byłam na becie i wynosiła niecałe 10. A było dokładnie 11dni od przytulanek, a cykle miałam 31dniowe, więc Twoja beta w 28 dniu pewnie będzie wyższa od mojej, więc się nie załamuj i się tam oszczędzaj :)

Co do dupka to w aptece możesz kupić luteinę 50mg bez recepty i możesz ja brać zamiast dupka zanim recepty nie dostaniesz. Ja w ciąży brałam i dupka i luteine 2x100mg.

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064820 przez Skalarek
Joanna dziewczyny już chyba wszystko powiedziały ;) wiec dodam tylko ze kciukow nie puszczam, a Ty masz się nie zamartwiac i cierpliwie czekać na wynik kolejnej bety :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064823 przez nati.olsztyn
Joanna Dokładnie jak piszą dziewczyny:) powtórz betę i będzie jasność a my nadal trzymamy kciuki! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1064827 przez Julka1987
Nie nadążam Was czytać :) mam pytanko, czy któraś z Was brała zastrzyki Ovitrelle po owulacji na coś?
Joanna trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064828 przez martyna_z
Joanna kciuki zaciśnięte! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064836 przez magmus88
Hej hej :D

Niestety Joanna... mój nos zatkany więc tym razem nie pomogę... hehe. Ale za to czuję w kościach, ze ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie ehhehe.

Julka nie pomogę Tobie również. Niestety.

Pinezka, jak Ty się czujesz?

Nati? Odezwij się? :D Kulasz się jeszcze? Jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064838 przez Pinezka
Magmus - i jak urodzinki sie udaly? Co dobrego w koncu przygotowalas?

Ja czuje sie dobrze, choc szybko sie mecze. Nie wiem, czy to kwestia upalow (od dwoch miesiecy temp w dzien ponizej 30 C nie spada), czy moze krazenia krwi w ciazy. Jutro sie poloznej zapytam, bo mam pierwsza wizyte.
Nie uwierzycie, jaka akcje dzis mialam. Mieszkam w Hiszpanii juz ponad 9 lat i pierwszy raz mi sie zdarzylo, zeby mi ktos z nacjonalistycznymi uwagami wyjechal :O Wracalam dzis z Juniorem ze spaceru i skrecilam do takiego jakby parku, gdzie jest bieznia i tor dla rowerow, zeby usiasc na lawce w cieniu i chwile odpoczac. Po chwili pojawil sie facet na oko ok. 70-80 letni w stroju kolarskim i z rowerem i zaczal do mnie nawijac po walencjansku. Ja tego lokalnego dialektu nie rozumiem i myslalam, ze zaczal gadke szmatke o pogodzie, wiec odpowiedzialam mu w tym stylu. No to sie facet zaczal denerwowac, przeszedl na hiszpanski i nawrzucal mi, zebym zeszla z lawki i zdjela tez z niej dziecko, bo to jego lawka, postawiona tu na jego prosbe. Na moja odpowiedz, ze lawki i cienia starczy dla nas wszystkich nasluchalam sie, ze nienawidzi kobiet, a obcokrajowcow to juz w ogole i co to za brak szacunku z mojej strony, a w ogole to bedzie mowil jak chcial, bo to moj problem, ze nie rozumiem. I standardowa gadka, ze obcokrajowcy sie tu panosza i mysla, ze wszystko im wolno i zabieraja prace tubylcom. Nie bylo sensu dyskutowac na tym poziomie. Odpowiedzialam mu tylko, zeby sie tak nie unosil, bo jeszcze mu serce wysiadzie. I sobie poszedl. No normalnie nie wiem czy sie smiac czy plakac. Ubodlo mnie to wszystko, choc nie powinnam tego brac do siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl