BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

11 lata 4 miesiąc temu #505522 przez Agathe888
O NIE!!! Olencja i to przed Swietami! Lec do banku wyjasnic. ale mamy pecha ostatnio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505563 przez anuskka
No co za kompetentni ludzie pracuja w tym banku.!!!pewnie,ze im urzadz wojne!!!mialas miec karte zablokowana wiec ktos za to powinien odpowiedziec!!!!

Agathe ja mam te perfumy dla niemowlat-ale uzylam je moze z raz.szczerze to nie wiem czemu maja sluzyc,bo choc maja rzeczywiscie fajny zapach,ale ja wole jak Milenka pachnie soba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505626 przez Agathe888
widzialyscie gdzies moze mase makowa do kupienia? zapomnialam ze musze zrobic makielki!!! no i nie kupilam w polskim sklepie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506161 przez kasiah
Witam sie z wami wieczornie,

Jakos w ciagu dnia nie mam czasu, niby mala ladnie spi i narazie nie jest bardzo absorbujaca, tylko je i spi, ale w czasie jak ona spi robie milon rzeczy lacznie z uczeniem sie wypoczywania w ciagu dnia.
Bylam dzisiaj z mala w przychodni, przydzielili nam pediatre i w srode po swietach idziemy na wizyte. Jak wracalam do domu zaszlam jeszcze do Lila na chwile. No i jak placilam mala mi sie obudzila, oczywiscie glodna i w ryk a ja biegiem z wozkiem do domu. Spocialam sie jak szczur, wpadlam do domu, rozebralam sie od gory do naga bo bylo mi strasznie goraco i przystawialm ssaka do piersi. Co za stressss....

Olencja, wspolczuje, reklamuj w banku, chyba jakies niedorozwoje tam pracuja...

Agathe ja tez nie ruzmiem z ta kolonia dla dzieci, przeciez one same w sobie tak pieknie pachna, po co psuc ten zapach kolonia. Ja kupima zestaw kosmetykow i tam jest tez kolonia ale dla malej jej nie uzywam. psikam czasem tylko jej ciuszki.
Co do maku i masy makowej nie pomoge, nie mam zielonego pojecia gdzie mozna to dostac.
AAA bym zapominala. Dzisiaj po raz pierwszy kapalismy Majeczke. Wogole nie plakala, chyba jej sie podobalo. Ech... co za emocja byly przy tym kapaniu.

I jeszcze jedno. Bylam dzisiaj w aptece zwarzyc mala. W body i pajacu wazyla 3120g wiec przybrala :) przy narodzinach wazyla 2740g. Chyba dobrze przybrala, co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506170 przez cata

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506171 przez cata
Cześć!
Olencja i co ci powiedzieli w banku? Zrobiłaś im tam "koniec świata" ?

Agathe ja wiem ,ze masę makowa to zawsze w naszych ojczystych sklepach można dostać ewentualnie rumuńskich lub ruskich. Powiedz jak ty się czujesz nie miałaś więcej skurczy?

Kasiah wyobrazilam sobie jak biegniesz z wózkiem do domku a następnie szybka akcja karmienie :laugh: aj czego się nie robi dla naszych pociech. Mała pszczółka już nie taka mała mama dobrze karmi i Mayeczka rośnie. Wybuziaj ja od nas. :kiss:

Aha ważne hiszpańskiego aktu urodzenia nie trzeba tłumaczyć na język polski wystarczy w registro civil poprosić o akt urodzenia na druku europejskim.

Coś miałam jeszcze ale nie wiem co ,skleroza. :dry:

my dziś byliśmy na rentgenie za tydzień będę juz wiedzieć dlaczego mnie bola plecy :-) no i najważniejsze NIE BYŁO KOŃCA ŚWIATA :lol: dobranoc ciekawa jaka będzie ta noc mam nadzieję że lepsza :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506172 przez cata
Cześć!
Olencja i co ci powiedzieli w banku? Zrobiłaś im tam "koniec świata" ?

Agathe ja wiem ,ze masę makowa to zawsze w naszych ojczystych sklepach można dostać ewentualnie rumuńskich lub ruskich. Powiedz jak ty się czujesz nie miałaś więcej skurczy?

Kasiah wyobrazilam sobie jak biegniesz z wózkiem do domku a następnie szybka akcja karmienie :laugh: aj czego się nie robi dla naszych pociech. Mała pszczółka już nie taka mała mama dobrze karmi i Mayeczka rośnie. Wybuziaj ja od nas. :kiss:

Aha ważne hiszpańskiego aktu urodzenia nie trzeba tłumaczyć na język polski wystarczy w registro civil poprosić o akt urodzenia na druku europejskim.

Coś miałam jeszcze ale nie wiem co ,skleroza. :dry:

my dziś byliśmy na rentgenie za tydzień będę juz wiedzieć dlaczego mnie bola plecy :-) no i najważniejsze NIE BYŁO KOŃCA ŚWIATA :lol: dobranoc ciekawa jaka będzie ta noc mam nadzieję że lepsza :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506173 przez cata
Dziewczyny pisze z telefonu i najpierw mi się stronka zawiesiła a następnie wstawily się trzy te same posty :-/ sorki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506200 przez olencja
Czesc wszystkim
Bylam w banku i spedzilam prawie 3 godziny na poolicji!!!! Okazalo sie, ze od czasu kiedy gwizdneli mi te karte, do czasu jej zablokowanie minelo ok 20 min i im to wystarczylo. W tym czasie kobieta w banku sprawdzala 2 razy czy nie ma karty w bankomacie i wisialam na lini, zeby ja zablokowac. Oni wtedy wyplacili £300 z bankomatu a potem zrobili zakupy przez internet na £615. Na policji mama sprawdzic nagrania CCTV i adres dostawy. Nie wiem czy to az tacy idioci, ze zamowili sobie cos na adres domowy??? W kazdym razie dosyc szybko mam dozyskac kaske. Mam nadzieje. Na policji jak zapytalam jak powinnam zareagowac w takiej sytuacji, powiedzieli mi, ze i tak nic bym nie zrobila, wykorzystali moje zaskoczenie i po 3 sek juz ich nie bylo. A wrzaski mi odradzili, bo nie wiadomo co to za swiry i mogli np pociachac nozem Maye i mnie i uciec. A dla glupiej karty chyba nie warto ryzykowac. I w sumie maja racje, wiele razy slyszalam w wiadomosciach, ze ktos zginal za papierosy, telefon czy jakies drobne. Kurcze, nastraszyli mnie, jak wczoraj wieczorem wracalam z policji, bylo juz ciemno i autentycznie balam sie, co chwila ogladalam sie za siebie. A zawsze bylam odwazna i smialam sie, jak kolezanki mowily, ze nie beda same wracac wieczorem, bo ciemno. Mialam jeszcze isc do pl sklepu, ale odpuscilam. Moze czas sprawic sobie jakis alarm albo gaz.....? Maz ciagle uwaza, ze to moja wina....wiec swieta w tym roku raczej nie beda udane :( Do tego wszystkiego 2 dni temu kladlam sie spac zdrowa, a obudzilam sie chora. Wczoraj mialam prawie 39 stopni.... Ojeju, ale ja maruda jestem. Juz nie bede jeczec, slowo :silly:
No wlasnie Agatka, jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze wszystko ok z Toba i Malenstwem. Odezwij sie, bo sie martwimy :)
Z ta woda dla dzieci to pierwsze slysze! Co za glupota, dzieci same soba cudnie pachna i w zyciu nie uzywalabym nic takiego. Ten kto to wymyslil z pewnoscia nie mial swojego dziecka. Jak Maya zasypia, ja czasem siedze jeszcze obok jej lozeczka i wdycham zapach ubranek,ktore miala na sobie w dzien :lol: :lol: :lol:
Kasiah, u nas tez tak bylo. Pamietam, ze lecialam biegiem, bo ssak sie darl o mleko. A mieszkalismy na 3 pietrze bez windy, wiec jak doczolgalam sie z gondola na gore, to padalam na noc. A ona wrzeszczala coraz bardziej. Jeszcze nie raz bedziesz wpadac zdyszana do sklepu i pytac, czy mozesz nakarmic gdzies ssaczka :lol: Tutaj pod tym wzgledem ludzie sa bardzo pomocni, czesto wlasnie w sklepach, bankach czy kafejkach sami proponowali, zebym usiadla na zapleczu i nakarmila dziecko jak potrzebuje. Milo. A Maya spieknie rosnie, widac najada sie, skoro tak ladnie przybiera na wadze.
Cata, oby wyjasnilo sie co z plecami. Moze po prostu ciaza i noszenie malucha robi swoje? Oby przeszlo.
Anuskka, no to Nobi Cie nastraszyl!!! Dobrze, ze ktos go zlapal blisko, bo moglo byc malo ciekawie. Moja kolezanka mowila mi ostatnio, ze poszla do toalety i w tym czasie jej ponad roczny synek zniknal. A wczesniej bawili sie w chowanego, wiec przeszukala caly don i nie ma dziecka i w koncu wypatrzyla go jak wychodzil z komorki w ogrodzie i obgryzal sobie srobokret taty. Oj , maja pomysly te nasze maluchy. O nasze drzwi sie nie martwie, bo maja zalozona blokade i doroslemu jest ciezko je otworzyc, poza tym nie maja klamki, tylko taki uchwyt na wys 1,5 metra. Okna tez zabezpieczone. Pod tym wzgledem jest ok. A Milenka musi byc przecudna jak tanczyla i spiewala na wystepie. Poprosimy o nowe foteczki, jak bedziesz miala czas oczywiscie ;)
Oj, nie zdazylam wszystkim odp, ale dzidzia mi sie obudzila i musze leciec.
Buzki w pierwszym dniu po koncu swiata :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506333 przez anuskka
Hejka -no i po koncu swiata-cieawe kiedy nastepny????

Olencja nie dziwie sie ze masz teraz stracha.No i mam nadzieje,ze jednak z tych zlodziei sa takie sieroty ze zakupy przez internet ich zdaradza i poniosa kare-a ty ze odzyskasz kase.

Cata-kurcze uwazaj na te plecy-jeszcze sie przydadza... :silly:

Kasiah-znam to z glodnym dzieckiem na srodku miasta-mnie sie nieraz zdarzylo karmic na lawkach ,w parku i szlag mnie trafial jak niektorzy przygladali sie jakbym byla niedorozwinieta,albo co... wypadaloby tylko powiedziec,ze jak za przeposzeniem obzeraja sie w barach na widoku publicznym to jest to samo-wiec tu tez nie ma na co patrzec...

My zaliczylismy jaselka w polskiej szkole-Milenka miala pierwsze spotkanie z Mikolajem-zdjecie jest- . I znow w trakcie przedstawienia byla zauroczona i tanczyla ,klaskala-no mam po prostu imprezowa dziewczyne :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506559 przez anuskka
Nie wiem czy jeszcze zdaze cos napisac przed swietami-wiec zycze wszystkim wesolych Swiat, milych chwil spedzonych z rodzinami i przyjaciolmi.A naszym maluszkom cudownych prezentow pod choinkami- :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Anuskka z Milenka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506726 przez kamila7-26
Czesc dziewczyny mam problem z kompem i nie wiem kiedy teraz bede mogla napisac wiec Zycze Wszystkim Zdrowych Spokojnych Swiat wielkie buziaki od mojej calej rodzinki :)
Anuskka dziekujemy za zyczenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506764 przez Agathe888
Hej mamusie, ja tez zycze Wam i Waszym rodzinom wszystkiego Najlepszego.

U nas zrobilo sie gwarno - wczoraj przyjechali rodzice eRka i jego brat. Szkoda ze nie mam mojej Mamy..:( no ale jakos przecyje te Swieta
Wczoraj Mama eRka sprawila ze sie poplakalam ale dzisiaj wszystko jest ok.
nic wielkiego sie nie stalo ale gdy jej pokazalismy zdjecia z 4d usg to powiedziala ze Zosia nie ma ze mna duzo wspolnego i jest podobna do NIEJ i do eRka. Baardzo przykro mi sie zrobilo:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506851 przez kasiah
Witajcie,

jutro pewnie nie bedzie czasu zeby zajrzec na forum wiec rowniez skaladam Was najserdeczniejsze zyczenia swiateczne. Niech magia swiat bedzie z Wami. Mamusiom poiechy z malenstwa a oczekujcym aby czas do rozwiazania szybko minal, aby porod byl szybki i jaknajmniej bolesny no i nowe maluszki zdrowiutkie jak rydze.

Jutro przyjezdza do na brat eNka z zona tak wiec dom bedzie pelen ludzi. Na szczescie dla mnie zostaja tylko jedna noc.
Powiem wam ze cieszylam sie ze tesciowe sa z nami i dalej sie ciesze bo mamy pomoc ale juz odliczam dni kiedy zostaniemy sami z nasza pszczola. Tylko we 3 !!!

AAAA i bogatego gwiazdora zycze :side: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #507057 przez anuskka
hej dziewczyny nie wiem czy mi sie uda wstawic filmik,jak nie to po swietach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl