BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

11 lata 4 miesiąc temu #504552 przez gumis24
Czesc wszystkim przepraszam ze nie pisze tak czesto choc czytam na bierzaco ale u nas koszmarne noce to juz norma w dzien chodze jak zombi w dodatku te zblizajace sie swieta tyle trzeba zrobic a najchetniej nie robilabym nic!
W sobote przylatuje siostra z pomoca (mam nadzieje;)
Kamila oj dobilas mnie tymi wedlinami az mi slinka cieknie!!!!!wygladaja bosko a smakuja pewnie jeszcze lepiej!Carolcia cudna !widac taka slodka i grzeczna dziewczynka:) :kiss:
Majeczki cudne obie i ta malenka i ta juz biegajaca alez ona zasuwa :laugh:
No chyba tak juz jest zwlaszcza w tych wiekszych miastach ze zlodzieje tylko czekaja a teraz przed swietami to juz wogole!mija kolezanka ostatnio miala stluczke i maz najpierw na nia nawrzeszczal ze jego kochane auto jest "naruszone"a dopiero jak skonczyl zapytal czy nic jej sie nie stalo...ah faceci i ten ich testosteron..
Tatus witaj spowrotem!Mam nadzieje ze juz ok i duzo zdrowka..Marcelek duzy chlopak ah zeby moj Ryan tak spal..zazdroszcze!:)
Kasiah no ja tez tak mialam ze energia mnie rozpierala ale wykorzystuj tesciow i odpoczywaj ile sie da!choc dziewczynki z tego co widac sa grzeczne to chlopaki daja popalic..;)
Ania83 reniferek cudny !! :kiss: ah Ty bidulko nie masz latwo...ale swietnie dajesz sobie rade jestem pelna podziwu!:) ja tez czasami musze sie tak produkowac zwlaszcza przy jedzeniu spiewam i co tylko bo dla Ryana posilek to nuda i strata czasu...
Spoznione buziaczki dla slicznego Jamalka niech zdrowo rosnie malenstwo nasze kochane :kiss:
Ryan jedna noc tak ladnie spal a pozniej w dzien byl poprostu aniolkiem!!niestety na tej jednej nocy sie skonczylo...i nie bede juz nawet probowac sie glowic dlaczego bo poprostu nie mam pojecia.. Ah jak on sie zlosci mimo iz jest spiacy kopie w szczebelki lozka,skopuje z siebie kolderke a przeciez zeby zasnac trzeba sie zrelaksowac..niewiem dlaczego tak jest... :unsure: i juz staram sie zeby przed snem sie zrelaksowal czytamy ksiazeczke,przytulamy sie...wczoraj od 4 w nocy budzil sie co 10 minut i dopiero po 5 zasnal...ale nie bede przynudzac...
No i synus to wszystko musi sam..jedzenie zje ale tylko jesli moze sam lyzeczka jesc,potrafi sie juz przewracac na brzuszek i spowrotem na plecki takze trzeba go coraz bardziej pilnowac zeby sobie krzywdy nie zrobil..i wszystko go interesuje, lapie co tylko w zasiegu tych malych raczek sie znajdzie...
Anuskka no nie mow ze tak piesek reaguje..ja to sie boje jak nasz Twix bo bywa zazdrosny...
Co do facetow to moj ostatnio mowi "ah opieka nad takimi maluszkami to ciezka praca"szkoda ze powiedzial to lezac do gory brzuchem przed playstation!!ale teraz jak jest w domu to widzi ile to ciezkiej pracy wymaga zwlaszcza jak sie w nocy nie spi...no i zaczal sie starac jedzenie mi przygotuje,pranie zrobi,posprzata itp ale nie bede go zachwalac bo czasem to i tak mnie doprowadza do szalu ale ponoc hormony wracaja do normy dopiero po roku od porodu :silly:
Dobra zmykam dalej sprzatac na szczescie maly w dzien ma ponad godzinne drzemki..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504624 przez cata
Hej ! U mnie buro na dworze i pada :/

Agathe poproszę o zdjęcie tej odświeżonej czuprynki :-) też miałam w planach pójść przed świętami ale czas tak szybko leci że już nie ma kiedy :(

Ania 30min wow mój narzeka po 5 min. :-) to u ciebie tak samo jak u mnie Alex to istne tornado narazie leżące :-) a co będzie jak zacznie chodzić. :-D
Gumis masz racje dziewczynki jakieś grzeczniejsze są, chyba chłopcy juz tacy muszą być .
O mój się w końcu obudził po prawie 3 godzinnej siescie i gada do siebie :-) a w nocy co chwile się budzi z krzykiem.
Ja zdążyłam juz zrobić pierogi z kapusta i grzybami uszka i makaron. Teraz wszystko zamroze a w poniedziałek tylko ugotuje.
Aha krem na zeby to Mytosyl

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504769 przez anuskka
hej wszystkim...
Przepraszam,ale nie dam rady odpisac kazdej z osobna-siedze w parku i pisze z telefonu.dobrze,ze zlapalam ta chwile oddechu.

No wiec przede wszystkim Olencja Boze ale mialas przygode!!!!ja pieredziele, takim zlodziejom to powinni ucinac rece przy samej d**ie.A twoj maz to przekrol-zreszta moj tez pewnie tak by zareagowal-rece opadaja...
A Mayeczka chodzaca to filmik roku.Super zasuwa z tymi raczkami w gorze:)))))
Teraz (przepraszam ,bo pojade stara zrzeda) zamykaj drzwi wyjsciowe na klucz-mi tak raz Nobi wyszedl z domu,kiedy robilam cos w lazience.zlapali go jacys faceci zaraz przy klatce i pytaja gdzie ma mame,a on ,ze „e ma”...na szczescie napatoczyla sie sasiadka i go poznala-wyobrazacie sobie moja mine,jak goscie zadzwonili do drzwi z Norbertem na rekach?????? nauczylam sie ,ze dziecko nigdy nie jest za male,zeby cos zrobic....
Oj przeszlam szkole przy moich nastolatkach-ale i Milenka potrfi zaskoczyc,wiec pewnie jeszcze swoje przezyje....

Pytacie co tak ganiam....zalegle badania i lekarze,inem,mialam jaja z ubezpieczeniem auta,no a teraz w perspektywie swieta ,wigilia i do tego dwa spotkania choinkowe na ktore tez cos musze przygotowac.no i Iza wczoraj wieczorem miala wystep w teatrze(spiewa w polonijnym zspolr folklorystycznym).byl wieczor koled i ich grupa wystepowala. Poszlismy z eMkiem i Milenka.balam sie,ze mloda nie wytrzyma,ale skad...sluchala jak zaczarowana,tanczyla mi na kolanach i bila brawo.dopiero jak hiszpanska grupa spiewala w rytmie flamenco,jakas baba siedzaca kolo mnie wrzasnela ole! Ni z gruszki ni z pietruszki to Milenka sie wystraszyla i rozwrzeszczala:\

Agathe,cos te skurcze twoje podejrzane...na kiedy masz termin???
Koncze bo mi dziecko otworzylo oczyska.pora wracac do chalupy i do roboty...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505247 przez anuskka
halo! wlasnie sobie uswiadomilam ze jutro koniec swiata :silly: :silly: :silly: :silly:
No to milego konca swiata wszystkim :side: :side: :side: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505253 przez Agathe888
NO WLASNIE??! O ktorej godzinie ten koniec? bo musze jeszcze bigos ugotowac:)
Milego konca swiata :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505260 przez anneem6
Żadnego końca świata nie będzie!!!

Po pierwsze My z Agathhe musimy urodzić nasze dzieci i je zobaczyć,

Twoja Milenka ma 14 lutego roczek juz i wsyzstkie inne nasze kochane dzieci będą stawiać pierwsze kroki.

No i właśnie pogoniłam rodziców i kupili bilety póki tanie w rynairze na kwiecień jak chcą poznać wnuka.;)
Dobranoc, jutro nowy piękny dzień będzie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505266 przez Agathe888
Ahh anneem bylam w krakoviaku i jakies karpie zapakowane prozniowo byly ale nieciekawe wiec nawet nie patrzylam na cene... w ogole wszystko juz wyprzedane sredni wybor w sklepie. na szczescie co chcialam to kupilam ale niektore rzeczy mieli przeterminowane ( w promocji hihi) i w zamrazarce znalazlam kielbase zwyczajna z data waznosci 12.7.12 :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505274 przez anneem6
Dzieki agathhe bo ja mam jechac do Alicante lae ciagle karpie są en camino, zeby tych samych z kakowiaka nie przywiezli. Bedą czytać daty wazności!! Moze jutro przywiozą nigdzie neistety karpia sie nie kupi... kapustę kiszona i grzybki znalazłam a Alcampo.

Agathhe no właśnie pokaż się nam w nowej fryzurce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505335 przez gatita
hej kochani :)
sorry, ze tak rzadko pisze, ale mam teraz mnostwo latania z Jamalkiem po lekarzach specjalistach różnej maści, żeby sprawdzić czy wszystko z nim ok i póki co todo bien :D dzisiaj miał badane oczka, a później prześwietlenie kręgosłupa i spoczko :) nie jest ani ślepy ani koślawy :side:

Jami dalej grzeczniutki i dalej w dzień śpi, a w nocy oczka jak 5zl i trzeba go zabawiać :) na szczęście jest moja kochana Mama i mi dużo pomaga :laugh:

Agathe - oj to już byłaś w polskim sklepie :( myślałam, że wybierzemy sie razem... a co do produktów trzeciego życia, to właśnie miałam Cię ostrzec żebyś patrzyła na daty ważności ;)
dla mnie kosmos! nawet nie wiem czy to jest legalne, przecenić żywność i sprzedawać już nieświeżą :unsure: :unsure: :unsure: a w ogóle to daj mi namiary na polskiego cukiernika w Barcy!!! bedę bardzo wdzięczna, bo mieliśmy już zamawiac tiramisu z włoskiej :P

Ania - Reniferek Dani PRZECUDNY !!!!! :lol: :lol: :lol:

Kasiah - Majeczka przesłodka, do schrupania! :kiss: takie maleństwo śliczne !

Anuskka - Jak milo sie czyta, ze Milenka zachwycona wystepami starszej siostry :) na pewno wesoło macie.. mi się też marzy duża rodzinka.. no ale jeszcze nie teraz ;)
a końca świata nie będzie ! :cheer:

Olencja - przykro mi z powodu złodzieja... powinni takim łapy ucinać! :angry: a Maya na filmiku słodziutka :)

Kamila - Carolcia na kolanach Mikolaja - cudo! :) Pamietam takie swoje zdjecia z dziecinstwa... plus Pan Mikolaj mial zawsze czerwona alkoholowa twarz :silly: bo przebieral sie zawsze jakis woźny czy koserwator z przedszkola hehehe a kiełbachy!!! matko!! jak Ty to robisz?? :lol: jeszcze z małym dzieckiem! Podziwiam :)

Cata - Jamalek dziekuje za zyczonka :) fakt, to juz 2 miesiace stuknely!!! ale ten czas leci! :woohoo:

Tatus - kolego z Wolnego Miasta :) fajnie, ze sie w koncu odezwales !!!! no i ciesze sie, ze Marcelek caly czas tak pieknie rosnie - bedzie chłop jak dąb ! :) ciekawe jakby wygladali razem z Jamalkiem hihi ktory ma dopiero 2,6kg :blink:

Uciekam kochane karmic mojego Skarba, postaram sie czesciej wpadac i wiecej pisac.

Buziaczki przedświąteczne :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505337 przez gatita
aha, Kasiah pytalas ile jest czasu na zrobienie aktu urodzenia w Polsce - bylam ostatnio w konsulacie i masz na to rok od urodzenia dziecka i potrzebne są akty urodzenia rodziców.

Ja oczywiscie swojego nie mialam i mama tez nie mogla nigdzie w domu znalezc, ale poszla w Gdansku do urzędu i od ręki jej wystawili :lol:

aha i musisz jeszcze przetlumaczyc u tlumacza przysieglego akt urodzenia malej na polski i potem mozesz to zrobic albo przez konsulat(ambasade) albo jak pojedziesz do Polski to na miejscu,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505435 przez anuskka
Pierwsza!!!! :silly: Dzien dobry-krew oddana-idziemy przekladac piernika-tzn ja ide...Duze dzieci w szkole a male jeszcze spi ..

aha ja juz mialam swoj koniec swiata. Wykapalam sie ,umylam wlosy,20 min do wyjscia z domu-a tu :angry: okazalo sie ze padla suszarka-noz kurna!!!!



Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505469 przez kamila7-26
Anuskka ja sie melduje druga :) konca swiata nie bedzie za duzo jeszcze rzeczy na nas czeka :) ojj pozniej napisze bo mala sie przebudzila :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505485 przez Agathe888
u mnie w bcn tez jeszcze konca nie bylo. za to byl chyba poczatek:) - na badania krwi poszlam sama i mowilam po hiszpansku, po miesko na bigos poszlam sama i mowilam po hiszpansku a na koniec kupilam sobie rogala z czekolada po hiszpansku:)alez jestem z siebie dumna:)
milego dnia mamusie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505495 przez Agathe888
Mamusie a dlaczego mnie sie kazdy pyta czy wraz z kremem i zelem kupilam perfumy dla dzieci? co to jest? widzialam w sklepach ale przeciez po co kupowac wode kolonska? przeciez dzieci tak slicznie pachna dziecinym zapaszkiem. czy ja o czyms nie wiem czy to jakas hiszpanska moda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505518 przez olencja
A ja zaraz rozpetam koniec swiata! Mimo zablokowanej karty po srodowej kradziezy staracilam £915!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Co za debile w tym banku pracuja?!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl