BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568824 przez kasiah

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568885 przez anneem6
Kasiah super modelka paneterka kolczyki, niech rośnie,
Kasiu nie mów tak brzydko ;)) wszystkie młode i piękne jesteśmy.
Mój m tez 33l.

Larita ja się nie mogę denerwować, bo muszę męża opanowywać i uspakajać
a gdzie nad morze ruszacie może Costa Blanca ?

Anusska masz fach w ręku i wykorzystaj, przynajmniej nikt nie bedzie miał identycznej jak Iza
No niestety mogli chociaż 2 tyg po porodzie, bo teraz dużo spraw na głowie,i będziemy pożyczać auto od przyjaciół. A potem rodzice wpadają więc coś wynajmiemy na ten okres. Zanim jakaś oferta zakupu się trafi. Lipa ale i to trzeba jakoś przeżyć.
jakieś fatum nad ciężarnymi z forum, obym była ostania!!


My się trzymamy jeszcze razem, z tak 1,5 tygodnia może wytrzymamy, choć wczoraj brzuch mi mega stwardniał i miałam skurcze, ale to chyba macica pracuje....zobaczymy jak się sprawdzi moja intuicja czy mnie synek już na starcie nie przechytrzy ;))

A się Wam pochwalę nosidełko kupione, a wózek jutro zamawiam z PL made in Poland wysoko i nawet wyżej niż te markowe zachodnie.

Ania83 [img/] [img/] nie doszło nic,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568942 przez gumis24
Alez Zosienka cudna!!i te jej wloski...tylko calowac i rozpieszczac krolewne:)
Widze ze kamila juz dawno nie zagladala ciekawe co u niej i Carolci...
Anuskka milenka rzadzi jaka ona juz duza...jak juz zacznie chodzic/biagac to wogole masakra he he
No i 3 raz juz pisze bo Ryanek im wiecej sie rusza tym bardziej absorbujacy..
Jak u Was nocki kochane?pocieszcie mnie mamy rocznych maluszkow ze juz lepiej.. :silly: wczoraj znow pobudka co godzine :dry:
No wlasnie a co u Olencji??
Cata wow Alex juz raczkuje i wstaje?super...chyba szybko zacznie chodzic bo mowilas ze lubi stac na nozkach...jak u Was zabki i nocki?
Wogole co dajecie maluchom na zabkowanie kiedybardzo marudkuja??
Kasiah no w domku najlepiej..:)
Anuskka na pewno bedzie piekna!widzialysmy Twoje wczesniejsze dziela dla Milenki...pochwal sie jak skonczysz...:) a jak z bierzmowaniem?maja tak jak w Pl wszyscy czy trzeba zalatwiac jak chrzest??a co z komunia??
Mam zdjecia nowe Ryanka ale moj laptop padl ,meza nie ma (jeszcze 2 tygodnie :( ) a z ipada to nic sie nie da...
Tutaj ostatnio tez wlamania ostatnio kwitna ale trudno sie dziwic jak w Hiszpanii takie bezrobocie i wogole...az starch czasami w takim duzym domu samemu z dzieckiem a ze miasto male to najczesciej wszyscy wiedza kiedy jestem sama...
Dobra kochane zmykam spac..tak,tak chodze tak wczesnie spac ale trzeba korzystac poki synus spi..choc nie trace nadziei ze bedzie lepiej..2 dni temu byla taka noc po doslownie tygodniach koszmarnych...w wiekszosci od 2 roku zycia wszystkie maluszki przesypjaja cale noce.. :P (ponoc :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568961 przez anuskka
Mayeczka slodzaczek sliczny.fajnie patrzy gdzies w takim skupieniu:)Cudo male.

My po wazeniu ,mierzeniu i szczepieniu. 8880g i 73,5 cm.
Placzu nawet duzo nie bylo,dziecko zdobylo sie nawet na zrobienie pielegniarce adios-czyli urazy nie chowa ;)

Ania umowmy sie gdzies na kawe,bo moj szkrab walnal sobie dwie drzemki,ostatnia od 18-19,tak ze mam dzis zapewnione nocne zycie :dry: co do kiecki dla Izy no to zawalilam ,bo tu gdzie pojechalam nie ma promod,a tam rzeczywiscie zwykle maja fajne ciuchy...ale material juz kupiony tak,ze juz nie ma zmiluj...
Hehe fajny ten obrazek....
Spadam,bo ktos siedzi pod moimi nogami i zaczyna straaaasznie plakac-wredna matka,siadla se spokojnie 5 minut...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569193 przez cata
Dzien dobry ! ja na szybko bo sie dziecko juz budzi ,obiecje zajrzec wieczorem ;)

Tatus sto lat sto lat i milion buziakow dla Marcelka :kiss: :kiss: :kiss:


Anuskka jakie to piekne pierwsze kroki Milenki az sie wzruszylam ,buziaczek dla niej w nagrode :kiss: Polska zima piekna ,mi wysyla brat zdjecia teraz jak zaspalo jeju piekne sa zwlaszcza jak sie patrzy na znajoma okolice krorej sie nie widzialo juz ladnych pare lat zima to wracaja wspomnienia,ale ja to tak samo jak Gatita zima fajna ale tylko prze tydzien :silly: wole jesien i lato
Czyli mamy trzymac kciuki nadal zacisniete bo nie wiadomo co z praca ? kurcze no w tych czasach to ciezko o cos co sie lubi :( ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :blink:


Agathe i Kasiah wasze coreczki sa przesliczne Zosia juz ladnie glowke podnosi brawo. Mayeczka ma piekne oczka i slicznie sie prezentuje w kapieli :kiss:

Annaem co za chamstwo ci zlodzieje juz calkiem powariowali dolaczam sie do reszty powinni ich wieszac za .... i niech im w lesie zgasinie,zepsuje sie itp. :woohoo: nas tez okradli a moja bryka to nie bylo nie wiadomo co tak jak piszesz dookola wszystkie lepsze a uwzieli sie na rupiecia policja stwierdzila ze okradli nas bo nie mial alarmu a wszystkie inne nie rupiecie mialy :S
Melduj sie kochana bo my tu myslimy o tobie i odpoczywaj ile wlezie to ostanie dni leniuchowania :woohoo:


Gumis dwa zabki gratulacje !!!!! my uzywamy na zeby Mitosyl a w awaryjnych sytuacjach dawalam w nocy epiretal ,mitosylem smarowalam mu zawsze przed spaniem w dzien i w nocy zawsze po jedzeniu jakos do tej pory pomagalo i jemu tez ten zel sie podoba zawsze jak widzi ze mam tubke w reku to caly z radosci macha nozkami i raczakmi i sie smieje :woohoo: nocki nie chce zapeszac bo zawsze jak sie na forum pochwale to mam za swoje :lol: dzisija ani razu nie jadl w nocy ale za to spi cala noc ze smoczkiem w buzi o 1:40 budzil sie dalam mu smoka i tak spi do teraz ja tylko wstawalam w nocy by sprawdzic czy wszytko ok i by go przykryc bo zawsze caly sie rozkopie. Gumis od kad Alex raczkuje wszystko sie zmienilo i musimy od nowa rutyne wprowadzac w dzien nie chce spac chociaz widac ze jest strasznie zmeczony a noce to tak jak napisalam :) nie zapeszajac sa dobre wiec moze i tobie uda sie pospac jak juz dwa zeby sie przebily


Gatita fajny obrazek i prawdziwy :laugh:

Larita my tez szukalismy basenu bo powiem ze mnie zarazilas idea i nawet znalezlismy ale miejsce mi sie nie podoba i nie jest wcale tanio a my w kryzysie a szkoda bo Alex uwielbia wode


ooo ide ktos sie obudzil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569200 przez cata
moj maly raczek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #569202 przez cata
udalo sie wstalem i pewnie zaraz upadne mama musi mi kupic kask :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


gdzie jest moj smoczek ? :woohoo:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569210 przez cata
pomagam mamie w robieniu balaganu :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569214 przez cata

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #569278 przez larita
anuskka to Ty artystka jestes :D dobrze wiedziec .. ;) pochwal sie strojem, no i nie wiedzialam,ze masz takie duze pociechy juz, gratulacje, to teraz Milenka to pieszczoch calej rodziny!!!! ja jestem najmlodsza i wiem jak to jest ;)

gumis powiem Ci,ze czasami tez sama zostaje i tez sie boje nawet jesli wokol sasiedzi, no ale mam psa obronce heheh (boi sie bardzij niz ja ;)) moje dziecko spi jak chce, raz ma gest i budzi sie raz, a na druga noc 3 lub 4!!! takze nie wiem czy dozyje tego okresu,ze bedzie przesypiala cale noce..

kasiah Maya bedzie modelka, Twoj maz ma racje!!! jest przepiekna!!
i tez chce takie body w panterke :D

cata wolalabym,zeby w dzien nie spala, a przesypiala cale noce tak jak Alex :)
a jak on sie zmienil!! mamo... taki blondas, pewnie na ulicy wszyscy sie ogladaja za nim :) oj bedziesz miala pod drzwiami kolezanki niedlugo ;)
taki balagan to nie balagan, zebys zobaczyla co moja potrafi zrobic, to bys sie zdziwila hehe i jka juz raczkuje ladnie! i oczywiscie kazdy zakamarek jest jego ;)
mam takie same meble,tylko cale biale, i tak patrze na te szuflady w szafie... jeszcze sie do nich nie dobiera?? ja juz mam blokady zalozone hehe


jesli kogos pominelam, to pozniej jeszcze wpadne i doczytam... pozdrawiamy !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #569281 przez larita


no to zaczynamy dzien..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569312 przez olencja
Dziewczyny, czasu malo (rodzice jada juz w poniedzialek :( ) ale nie moge sie powstrzymac
FANTASTYCZNE TE NASZE DZIECIACZKI FORUMOWE!!!!!!!!! Wszystkie do zacalowania i zatulenia!!!! Co slowianska krew to slowianska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569621 przez gumis24
Cata no wow widze ze Alex radzi..:) cudowny jest!!!i juz taki duzy chlopiec!!wycaluj go od nas!!:)
Ryan jeszcze nie raczkuje ale mamy kafelki na podlodze i poki co sie slizga z dupka w gorze ale raczej do tylu niz do przodu ale juz nawet na moment nie mozna go z oka spuscic...w salonie mamy dla niego taka mate ktora wokol ma dmuchane jakby poduchy ktore sa dosc wysokie ale juz i z tego potrafi sam wyjsc i naprawde starch go juz zostawiac samego... A jak sie mowi "nie wolno"to wrzuca ten swoj usmiech z doleczkami i czlowiek wymieka..choc wiadomo ze taki maluszek i tak nie rozumie...dzieki za masci na zabki kupie moze pomoga...bo wczoraj znow budzil sie co godzine..wogole w ciagu ostatniego miesiaca albo iponad to dobrze spal tylko raz...!
Larita lara cudna ah te dziewczynki...:)
Zmykam sie zdrzemnac mam gore prasowania niewiem kiedy ja sie za to zabiore... :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569649 przez Agathe888
pojechala Mama :( :( :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569661 przez tatus73
Olencja, racja, sliczne dzieciaczki mamy na forum.
Cata jaki duzy ten twoj przystojniacha, wyglada na roczek, i juz raczkuje,
Anusska, Milenka super, zonie pokazywalem jak chodzi
A Marcelek obudzil sie dzisiaj taki radosny jakby wiedzial, ze to jego urodziny i tylko nadstawial te wielkie poliki do calowanka,wlasnie ide zamowic tort, bo jutro imprezka,
Dziekuje za mile slowa jesli chodzi o noge, ale rzeczywiscie jak popatrze na Marcelka to zapominam, zreszta on mi nie daje czasu na uzalanie sie nad soba, a poza tym ludzie maja wieksze problemy, ja teraz jestem na etapie poszukiwania pracy,tyle ze przy rencie nie kazda moge podjac, ale moze cos sie trafi
Pozdrawiam i milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl