BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

10 lata 2 miesiąc temu #845339 przez Agathe888
Edka zapp tez byl na mojej liscie ale eRek gdy nim jezdzil po sklepie to sie okazalo ze zapp i britax sa zbyt niskie. Tak wiec kupuje maclarena nsjbardziej mi sie podoba globtrotter/ ms byc maly lekki i ma miec malo materialu ale teraz musze sprawdzic czy ta budka sie rusza bo co jak co ale slonce u nas nie daje szans latem. Dzieki za rade!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #845855 przez kasiah
Kiniak wyslalam kropeki poleconym w razie w. Mam nadzieje ze dojda cale i ze nie bedziesz musiala uzywac :-) co najwyzej profilaktycznie

My juz lepiej. Ja w koncu zaczelam funkcjonowac normalnie. Maja dzisiaj w zlobku zle :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846406 przez Agathe888
Kasia czemu Maja zle?? Nie podobalo jej sie?
Kurcze Zosi wychodza 4 czworki na raz!!!!
Kupilam dzisiaj wozek maclaren hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846542 przez kasiah
Agathe hehe szybka jestes :-) juz wyprobowany?
A co do zlobka i Maji to narazie nie lubi :-( placze i placze. Zal mi jej ale przeciez w koncu sie przyzwyczaji.
Najgorsze ze my teraz jedziemy na 2 tyg do zaragozy i mala nie bedzie chodzic do zlobka wiec znowu sie odzwyczaji :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846641 przez Agamadryt
Biedna Maja. A Tobie pewnie serce peka. Ale napewno sie przyzwyczai i polubi.
Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846708 przez gumis24
kasiah przyzwyczai sue Majeczka ,spokojnie!Ryanowi tez troche czasu to zajelo ale chyba w kincu lubi a w domu poznien mi soiewa i tanczy..:);)
agathe nie pamietam jaki to model zobacze i dopisze...ale jest dosc ciezki.Plusy sa takie ze rozklada sie calkien na plasko do spania i budka ma taki zamek takze rozklada sie tak bardzo ze az do samego siedziska i wogole dziecka nie widac;)
A jak tam u Was nocki mamusie? ktore dzieci przesypjaja juz cale noce?U nas nadal roznie to bywa..A jutro Ryanek ma bal przebierancow..bedzie maly indianin..a gdy panie w zlobku pytaja kim bedzie to mowi ze Miki..;):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846853 przez Agamadryt
dziewczyny, poplakalam sie ze wzruszenia:

Un recién nacido se aferra a su madre cuando la enfermera trataba de separarlos

es.screen.yahoo.com/video/playlist/video...ferra-120211352.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847065 przez Martyna82
Hej Dziewczyny, co u Was? Jak tłusty czwartek? Obchodzicie? Można u Was gdzieś dostać pączki, a może same robicie? :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847256 przez Agamadryt
Martyna, my bez paczkow kupnych i robionych w tlusty czwartek. Raz robilam, ale z tych drozdzy w proszku nic mi nie wyszlo. Ale to moze tez kucharka taka, bo ja to taka srednia gospodyni :)

Gumis, pokaz nam jak Ryanek wygladal w przebraniu.
U nas nocki sa spoko, w sumie od poczatku. Nie przesypia calej, ale o 20 kapiel, je i idzie spac, potem kolo 3 sie budzi na jedzenie i o 7 wstaje. Ja to mialam cicha nadzieje, ze bedzie taki jak dzieci mojej siostry (od 3-ego miesiaca przesypialy cala noc, dobrze spaly, dobrze jadly, nawet jak im zeby wychodzily to sie orientowali jak juz im wyszly :). Ale to chyba sie rzadko zdarza zeby takie idealy wyszly ;-) U nas niestety az tak rozowo nie jest, troche bardziej buntowniczy moj syn wyszedl :)

Agathe - niech szybciutko i bezbolesnie wyjda Zosi zabki

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847384 przez kasiah
Hej

My dzisiaj w domu bo tutaj swieto regionalnevi wszystko pozymykane, zlobek tez. Mala spala do 8.40 ale nie wiem co sie jej stalo i dwa razy w nocy mleko chciala!!!

Po obiedzie enek wyjezdza autem do tesciow, a my jutro pociagiem.

Musze nas do konca spakowac a troche to skomplikowane z mala placzaca sie miedzy nogami.

Gumis no wlasnie u nas nocki sa byle jakie w zasadzie od samego poczatku. Czasem zdarzy sie Maji ze przespi bez budzenia sie do 6 rano ale chyba na palcach jednej reki mozna policzyc. Standardowo budzi sie kilka razy, czesto nie ze sie budzi ale np poplakuje i wstaje zobaczyc co sie dzieje. Marze o przespanej nocy. Na szczescie zazwyczaj spi do ok 8.00-8.30 wiec chociaz nie budzi sie o 6 rano. Bo bym ja chyba w kosmos wystrzelila.
A no i caly czas raz je w nocy. Co prawda byly juz 2 tyg jak nie jadla. Ale znowu chce. Dzisiaj w nocy to nawet dwa razy chciala!!! O 2.30 i o 6.

Agamadryt widzialam ten filmik. Bardzo wzruszajacy. Wczoraj chyba w noticiach o nim wspomnieli.

Ja tez paczka nie zjadlam i o niczym innym nie ,oglam wczoraj mysle tylko o paczkach. Nawet snil mi sie hehehe

Agathe mi sie wydaje ze u Maji tez jakas czworka niedlugo wyjdzie bo jakis czas temu mielismy z nia jazdy w nocy. Budzila sie wielkim placzem ale takim ze chyba nawet jak byla malutka to sie jej nie zdarzylo. Tylko ze u niej nigdy po dziaslach nic nie widac czy cos wychodzi czy nie. Ja poprostu znam jej zachowanie i wiem ze beda jej zeby szly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847400 przez anuskka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847457 przez kasiah
Anuskka AMEN!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847458 przez Agathe888
Anuskka hahaha nie moge

Odkad zastosowalam metode 3-5-7 zosia sie nie budzi i nie je (pisze to z wielka duma;) ) w czasie nocy. Mam chyba ksiazke pdf gdyby ktoras chciala
Kasia jak bedziesz w zaragossie sie troche nudzic to napiszesz mi kilka zdan o wizie do usa? Co kiedy i jak? Ja nie zarezerwuje nic dopoki mi jie przyznaja, wiec ciekawe jak bedzie sle przeciez nie zaryzykuje kilku tys eur zeby moze poleciec a moze nie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847607 przez Martyna82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #847618 przez anuskka
Agamadryt w ahorramas w chlodniach maja swieze drozdze

Milelismy dzis impreze karnawalowa w zlobku- Milenki grupa byla przebrana za pomidorki :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oj u nas pobudki na mleczko nadal sa :dry: mniej wiecej o 3 w nocy Milu musi sie "dotankowac"

Buziakuje wszystkich serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl