BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #832953 przez anuskka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No dobra dziewczynki-my powoli przygotowujemy sie do urodzin Milenki;) tzn. konkretnie to ja robie plany.Musze przygotowac pendriva z ulubiona muzyka milenki do zlobka i mam zagryche-czy maja to byc piosenki dla dzieci,czy takie przy ktorej Milenka najbardziej lubi tanczyc-musze sie dopytac. Poza tym tort...zaplanowalam sobie udekorowac go myszka Minnie-ulubiona postacia z bajek Milenki. zajrzalam na linka ,ktory podala gatita na mase do formowania-i mam watpliwosci czy dostane tutaj glukoze?Gdzie i jak sie nazywa po hiszpansku?

Oj i bede miec juz dwulatke...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #833335 przez Agathe888
Anuskka z tesciowa to trafilas w dziesiatke, nie zartuj i nie przepraszaj. Kiedys jeszcze ja tlumaczylam ale teraz to ma minus u mnie na zawsze!!!
Chicas jestem w danii i jestem zauroczona tym jak tu ludzie zyja
W pt ide do pronovias. Musze przymierzyc inne bo zwariuje z mysleniem what if?? Albo powiem sobie moja jest boska albo kupie nowa suknie. Na swoja mam juz kupca. Z kolekcji 2014 podoba mi sie Oderi Odette Leante
Gumis boska historia. Zapamietam sobie
Jadwiga jak pieknie jej dali na imie. Po krolowej.
Anuskka kiedy Milenka robila Jezusa ns chodniku? Ja tego nigdy nie zapomne!! 2 lata.... SZOK!!!!!
Edka jak w pracy??
Acha anuskka ta mase sie kupuje w kosteczkach 3eur i wszystkue kolory, znajdz sklep z cupcakes. Teraz to baaardzo popularne. Torty wychodza boskie ale wizualnie, smakuja goezej, sam cukier. Ja po kursie i operacji TORT mam wstret do slodkiego. Tox to sam cukier. Jak mam was do fb dodac?tam mam zdjecia tortu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #833427 przez gatita

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Anuskka - ojej to już tuż tuż i Miluś skońzy 2 latka :cheer: :cheer: Nie mogę się doczekać zdjęcia tortu Myszki Minnie :silly: z glukozą Ci nie pomogę :( może w polskim albo ruskim sklepie?? oni tam wszystko mają...

Przepraszam, ze ostatnio rzadko się odzywam, ale wzięłam się za siebie i zaczęłam chodzić na siłownię (rano) plus na zajęcia fitness i zumbe wieczorami i ciągle zabiegana jestem na maxa. ale tak z nowości, to Jamal zaczął chodzić SAM :D chodził przy meblach od dawna i za rączkę.... ale od kilku dni zaczął się puszczać :side: i biegać :cheer: a ja za nim!!! hehe zaczęło się :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #833451 przez kasiah
Witam z pl

Ale trafilam z pogoda nawet zimno nie jest :)

Opycham sie polskim zarlem i Maja tez :laugh:

Wow juz niedlugo drugie urodzinki Milenki. NIESAMOWITE!!!!

Edka jak w pracy?

Gatita to szprycha bedziesz.
Jak pszczola zacznie zlobek pelna para to taz znowu zaczynsm na silke chodzic.
Gratulejszyn dla dwunoznego Jamalka!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833495 przez anuskka
Ja tylko na sekundke bo lecimy zaraz do zlobka ale widze Olencje- Olencja ucaluj Maye-nasza dwulatke kochana :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833729 przez gumis24
buziaczki dla Majeczki!!pierwsza 2 latka :kiss: :kiss:
anusska a teraz Milenka..ja to nadal lapie sie za glowe kiedy te 2 lata minely...
gatita a ja mieszam jezyki (nie jestem w stanie mowic do malego tylko po Pl a do meza minute pozniej po ang.miesza sie okropnie..) a maly tez lapie oba,wiec niewiem jak to do konca z tym jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833807 przez Lenita
Hej.

O jeju jeju jeju ale sie tu u nas dzieje... Fajnie :).


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Anuskka, ja do takiego torta w Eroskim widzialam na dziale z pierdolkami do pieczenia i sie to nazywa fondant de azúcar - jest biale, ale zaraz przy tym stoja barwniki spozywcze - wiec mozesz sie pobawic w artystke na calego z mieszaniem barw...

Gatita, super, ze tak wzielas sie za siebie. Ja tez musze, bo tylko gadam i gadam i na gadaniu koncze.

Oj, musze znowu spadac, bo wlasnie sie okazala, ze jednak ja mam dzis jechac po Javiego do tesciow, a tak mialam sie rozpisac :(. Dobra Wasza ;). No i mama wraca w sobote, wiec juz w ogole sie ogarne wreszcie. No i juz po egzaminach, wiec jest nadzieja, ze tym razem wroce szybciej. Sorki dziewczyny za takie wejscia i wyjscia :(.

Lece.. Papapa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833931 przez gumis24
kurcze Ryn znow chory :( grypa zoladowa-wirus jaks cale 3 poranki w zlobku byl i znowu..Czy to sie kiedys zmieni?Moze te maluszki sa za male na te wszystkie wirusy i bakterie w zlobkach??juz sama niewiem.... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834957 przez anneem6
Hej Dziewczyny,

Mogę sie Wam pochwalić ?? otóż będę podwójną Mamą ;) robialm hcg bo tydzien czekalam na okre s i nic i nic tak czulam ze starania sie udaly ,ale testow nie kupywalam , tylko poszlam na krew za tydzin ide do lekarza mam nadziję ze wszystko ok, i znowu wszystko od poczatku ale sie ciesze bo posiedze znowu na l4 i Andresem sie zajme sama, tyle ze na wakcje do may pojade do pl co by mi troche pomogla ;)

Agathee to nie chdozi oplskasc czy bycie patryotka, tylko T wjezdza na Ciebie Twoja osobe, indwyidulanosc wspolczuje, nie daj sie !!
Edka garatulacjke fajna praca i sie "przewietrzysz" od domu

Gtita super z ejzu chodzi i pwodzenia z praca fajny pomysl z tym przkewalifikwoaniem sie

Mayu wszystko najlepszego a milenka dobrze licze to juz 2 lata ? nie dugo ;) ale czas leci

Ryanku zdrowka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835303 przez kasiah
Zagladam sobie na forum a tutaj taka wiadomosc.
Anneem GRATULACJE!!! Spokojnej ciazy kochana.

My dalej w Pl. Fajnie jest i jaks wracac mi sie nie chce. W niedziele pakowanie i w pon powrot.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835313 przez Agathe888
aaaaaaaaaaaaa ale super wiadomosci!!! annaem no pieknie! gratuluje!!
na pewno wszystko bedzie dobrze:)

m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105407,15414443...n=FB_Gazeta_Wyborcza

to wlasnie czytalam o autyzmie.

Zosia ciagle chora i nie zaszczepilam jej jeszcze.

bylam przymierzac suknie hihi i moja jest najpiekniejsza!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835508 przez anuskka
no nie mam dzis czasu-ale nie moglam przemilczec-Annaem!!!!! Cudowna wiadomosc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratuluje i spokojnych 9 miesiecy zycze:

No i dla wszystkich super weekendu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835511 przez gatita
ale wspanialy news!!! Annaem super!! wielkie gratulacje :) czekamy na dzidzie!!! chcesz teraz dla odmiany dziewczynke czy kolejnego pilkarza do druzyny? ;)

a ja weekenduje sobie w Toruniu :) buziaki dla wszystkich :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #835884 przez Lenita
Anneem súper hiper git!!! To zaczynamy druga funda trwa hihi, sale fajnie! Gratulacje!

No Agathe, to terazbuty, bukiet, fryz i makijaz ;). Juez sie nie mote doczekac, zeby Cie zobaczyc.

A u nas mamuska ma juz na pokladzie. Zdalam koncowy egzamin z hiszpanskiego w mojej szkole, wiec jedna rzecz z glowy, teraz tylko dawaj dalej praktykowac! Idziemy na obiad do tesciow zaraz, wiec bedzie okazja :P.

Buzioluchy gwiazdeczki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836817 przez gumis24
anneem gratulacje!!!ciekawe kto nastepny..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl