BezpiecznaCiaza112023

Boję się porodu

12 lata 7 miesiąc temu #198297 przez masuska
Moniq napisał:

a jaki był z siebie dumny że był przy mnie; i do tego jak jest mowa o porodzie to widzę z jaką dumą i ogromnym szacunkiem mąż na mnie patrzy :)


Zgadzam się w 100%.

Mój Małż nawet strasznie spoważniał po porodzie. Jak kiedyś chciał do kolegów "na piwko" tak teraz muszę go wyganiać czasem;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #204132 przez Guasia
Ja juz raz rodzilam - nie balam sie bo ciezko sie bac czegos czego wogole sie nie zna - wiec nie nastawialam sie zle. Teraz przy kolejnym porodzie mam stracha ale dam rade :) Kto jak nie ja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #204849 przez [email protected]
A ja chyba cierpię na tokofobię czyli strach przed porodem i ciążą.
Mam nadzieję,ze Wasze towarzystwo mi pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #204858 przez bombel779
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

A ja chyba cierpię na tokofobię czyli strach przed porodem i ciążą.
Mam nadzieję,ze Wasze towarzystwo mi pomoże.

Chętnie pomożemy! ;)
A jesteś już w ciąży czy dopiero się starasz ? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #207590 przez Kaś_O
witajcie,

powiem szczerze że ja również obawiam się niesamowicie porodu.. Czasem już się do tego jakoś przygotowuję że będzie dobrze ale czasem boję się że sobie nie poradzę, to chyba największy mój strach. Sama nie wiem, bo strasznie chciałam mieć dziecko i chcę mieć następne ale im bliżej tym bardziej czuję obawę..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #207699 przez sabinkaa
ja tez sie balam. Ale jak przyszlo co do czego to dalam rade ;-)))
teraz twierdze, ze duzo strachu o nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208439 przez [email protected]
Witam
Dopiero zaczynam staranka.
Niestety dopadło mnie przeziębienie, siedzę w domeczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208826 przez misia88
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

Witam
Dopiero zaczynam staranka.
Niestety dopadło mnie przeziębienie, siedzę w domeczku.

No chyba nie ten temat na taką wypowiedź :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208944 przez aanaa
Ja bac sie nie balam po prostu zalozylan ze musze i tyle :) nie chcac was straszyc porodu nie ma sie czego bac bo to trzeba i koniec jak wy nie dacie rady to wam pomoga :) bojcie sie raczej skurczy bo to jest okropnosc to wiem po19 godz skurczy ale glowa do gory bo i to da sie wytrzymac ;) jak widac zyjemy po porodzie chcac jeszcze dzieci :) wszystko mija jak dadza Ci takie jajko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209078 przez eash
nie ma się czego bać! :) ja mam teraz, w drugiej ciąży, tylko lekkie obawy o to, jak zachowa się moja macica pod koniec ciąży i w trakcie porodu, bo miałam przy pierwszym dziecku cesarkę, a rodziłam 9 miesięcy temu (teraz jestem w 3 miesiącu ciąży). a moja pierworodna wygląda tak: panorama.media.pl/coppermine/thumbnails....lbum=lastup&cat=-349 jak chcecie, możecie zagłosowac, z góry dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209082 przez eash
oj, przepraszam - właściwy link do zdjęcia jest tu: panorama.media.pl/coppermine/displayimag...stup&cat=-349&pos=16

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209227 przez bombel779
Eash fajna niuńka! ;)

Ja już to pisałam nie raz,nie dwa i powtórzę kolejny raz - nie ma się czego bać! ;) Towarzyszący ból przy porodzie przyjemny nie jest,to wiadomo!W trakcie kobieta myśli że to najgorszy ból jaki ją spotkał w życiu,to też wiadomo!Ale nie jest to ból nie do wytrzymania,gdyby tak było to nie rodziłybyśmy dzieci ;) Wszystko jest do przejścia ;) Trzeba tylko nastawić się pozytywnie do sytuacji i myśleć o dzieciątku :)
Po fakcie zapewne stwierdzicie że nie taki diabeł straszny.. :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209248 przez aanaa
No cesarka nie jest fajna.. Chociaz ja peklam od srodka i uwazam to za gorsze niz cesarke bo mam znajomych po cesarce i sobie duzo lepiej radza po tylu dniach niz ja.. Ciagle tam uwiera i te szwy nie do zniesienia.. Dlatego z gory podpisujcie zgode na ciecie krocza.. Bo lepiej miec rane zewnetrzna niz wewnetrzna.. Mi wyboru nie dali..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209396 przez misia88
Ja z jednej strony obawiam się porodu, ale z drugiej strony myślę sobie,że ja nie pierwsza i nie ostatnia. Dam radę, bo w końcu jesteśmy stworzone do tego, aby rodzić... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209478 przez Kaś_O
Jasne że tak, trzeba to przetrwać i tyle. Oby tylko z dzieckiem było wszystko dobrze :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl