BezpiecznaCiaza112023

Poród na wesoło

11 lata 3 miesiąc temu #536703 przez Hania84
chasiami obyś miała rację z tym porodem :) Fajnie gdybym też troszkę wcześniej urodziła.

A smarować brzuch smaruję, mam oliwkę dla dzieci i balsam dla kobiet w ciąży z oliwa z oliwek i na zmianę raz tym i raz tym. Tylko, że rozstępy też są genetyczne słyszałam. Więc jeśli ich nie miała twoja mama to ty też ich nie miałaś :)
Ups...pośladków też nie smaruję hihi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536818 przez chasiami
Moja mama ma rozstępy od piersi do kolan. Wszystko w rozstępach, a ja nie mam wogóle, tylko pare na pośladkach, ale to dlatego że nie smarowałam bo nie wiedziałam :)
Mi położna przy końcówce ciąży powiedziała, żebym cwiczyła przysiady na pełnych stopach ale tylko 10 tych przysiadów dziennie, oprócz tego od 37 tygodnia piłam herbatki z liści malin (z ogródka zerwałam sobie) i może to przyśpieszyło poród :) Ale nigdy nic nie wiadomo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu #977979 przez chasiami
Drugi poród to już wogóle komedia bo nie zorientowałam się że właśnie zaczęłam rodzic (dodam że od 35 tyg miałam 5 cm rozwarcia a urodziłam w 37) gdyby nie sąsiadka (polozna) to bym urodziła w domu. Bo coś mnie trochę ciągnął brzuch i zadzwoniłam po nią. Ona sprawdziła brzuch i stwierdziła że to jeszcze nie poród ale z ciekawości sprawdziła rozwarcie a tu szok!!! 7 cm a ją nic nie czuje. I od momentu dostania się do szpitala do porodu byli 40 min z tego 20 minut boli i po wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #978524 przez noclegi karpacz
Ja też urodziłam szybko, a może nie... Nie wiedziałam że moje bóle to porodowe, myślałam że to z przejedzenia :) moja córa od momentu dojazdu do szpitala była na świecie w niecałe pół godziny. 1 czy 2 parcia i juz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981251 przez KingaK
Sam poród u mnie nie był zabawny ale początek jak najbardziej. Urodziłam w 38 tygodniu, a zaczęło się wieczorem godzina 22 poszłam do łazienki podnosiłam ręcznik z podłogi a tu CHLUP wody płodowe (a że miałam wielowodzie to i sporo ich było) krzyczę do męża -MARCIN RODZĘ, WODY MI ODESZŁY na co mój mąż bardzo elokwentnie - EEEE, jaja se robisz, - NIE, NAPRAWDĘ CHODŹ TU!!! Mój mąż wparował do łazienki ja stoję w kałuży, wody mi chlupią widzę przerażenie w oczach męża i mówi do mnie - A zdążę się umyć? Ręce mi opadły, ale i tak musiałam się spakować do szpitala (2 dni wcześniej wyszłam ze szpitala bo trzymali mnie do pełnych 37 tyg) Mąż się wykąpał pojechaliśmy. Zalałam samochód męża, izbę przyjęć nalało mi się do butów jednym słowem POTOP :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068475 przez Proshot
Dziewczyny!
Dużo wytrwałości w macierzyństwie!
Mniej czytać opowieści, a więcej zdać się na rodzinę i samą siebie.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068476 przez Proshot
Dziewczyny!
Dużo wytrwałości w macierzyństwie!
Mniej czytać opowieści, a więcej zdać się na rodzinę i samą siebie.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl