BezpiecznaCiaza112023

Termin porod a data narodzin dziecka

13 lata 3 miesiąc temu #49231 przez mysia-sia
a ja miałam termin na 23 czerwca (imieniny mojej mamy), ale rodzinka mamy jak przyjechała i zobaczyła mój brzuch to powiedziała, że jeszcze z tydzień pochodzę... więc niezrażona w dniu wyznaczonego terminu porodu poszłam sobie na długi spacer, na zakupy (z tej okazji rabacik nawet dostałam:P) i na spotkanie w mi9eście z koleżanką:) potem na wizytę do lekarza i dostałam skierowanie na patologię... i w drodze do szpitala zaczęły się skurcze, więc wcale mnie na tą patologię nie dawali tylko na przedporodową, ale Kubie się bardzo nie spieszyło i przyszedł na świat dopiero o 8.35 24 czerwca (imieniny mojego taty i męża chrzestnej:)) a ważył 3410g i 53cm długości:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49252 przez makaja
ciekawe jak to będzie u nas termin najpierw byl na 15 , potem 13 a po ostatnim usg na 19 stycznia. Lekarz powiedział, że szyjka skrócona, poród może się zacząć w każdej chwili i tak czekam juz drugi tydzień i nic.... juz mnie to czekanie troszkę wkurza... podobno chlopcy troszkę poźniej wyskakują...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49254 przez bombel779
Jeja! Ja już teraz nie mogę się doczekać porodu,a co dopiero będzie potem?? :unsure: Tak patrzę na Was i się zastanawiam :P i w pewnym sensie Wam współczuję,bo człowiek chciałby już mieć to za sobą,a tu cisza.I nie wiadomo co z sobą począć?Nie wiadomo co robić,czy spokojnie można wyjść na spacer,zakupy,.. a może lepiej siedzieć w domu na wypadek jakby miało się zacząć..? :P :P Obłęd w ciapki normalnie! :)
3mam za Was kciuki dziewuszki!!!!!! :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49262 przez Emme
ja się bałam zaskoczenia, ale nie rezygnowałam z niczego :)
Z resztą jak pamiętasz pojechałam na egzamin, a wieczorem się zaczęło. a z egzaminu dostałam 5!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49668 przez makaja
Ja tez nie rezygnuje z wyjść :P w domu od siedzenia i myślenia można dostać kocikwiku :P
chociaż teraz troszkę wyluzowałam, wszędzie czytam, żeby zbierać siły na poród, więc siedzę w domku,nadrabiam zaległości w czytaniu , dogadzam sobie słodkościami i wmawiam sobie , że od paru ciasteczek tak strasznie nie przytyje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49730 przez Asiersa
Ja miałam termin na około 15 grudnia a Tomuś przyszedł na świat 12 października o godz. 10:45.
Ważył 1590 gram i miał 45 cm :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49785 przez SISUNIA88
Ja miałam termin na 8 lipca a urodziłam 15 czerwca w nocy:) bardzo niespodziewanie ale przynajmniej nie miałam czasu się bać:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50619 przez gosia_ann
Termin mojego porodu przypada wg ostatniej miesiączki na jutro (8 stycznia), ale nic nie wskazuje na to, żeby dzidzia przyszła na świat o czasie. Pod koniec 37 tyg ważyła ok 2750g, może zbiera siły i czeka :) Mnie to czekanie zaczyna mocno stresować. Ale póki mogę będę chodzić i załatwiać wszystko co konieczne. Nawet "przytulanie" z M nie pomaga hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #53555 przez Gosia
Ja miałam termin na 23 sierpnia (wg miesiączki) a urodziłam 16-go dokładnie tydzień przed wyznaczoną datą. W dniu porodu byłam z mężem na bardzo dłuuuugich zakupach. Kupowaliśmy garnitur i wszystkie dodatki na wesele jego brata które było 25 sierpnia. Praktycznie cały dzień lataliśmy po centrach handlowych. Wróciliśmy do domu ok.16 :30 zjedliśmy szybki obiad i poszłam się położyć żeby odpocząć. Nie umiałam zasnąć. O 20:40 odeszły mi wody :laugh: i pojechaliśmy do szpitala. Maja urodziła się o 23:50 ważyła 2800 i miała 58cm. :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58403 przez Renia2108
Ja z okresu mialam na 12 sierpnia, z USG na 23 a urodzilam 22 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60681 przez dagack
A ja z okresu miałam na 13.12 z USG na 4.01. A urodziłam 29.12 :)chociaż był wywoływany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60708 przez ilona
Ja z OM termin miałam na 4 maj, z USG na 1 maj a wywoływany miałam dopiero 12 maja i niestety się nie udało i skończyło się CC.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60840 przez Monix
Ja miałam termin na 11.01.2011 :) a urodziłam 4 dni przed czyli 07.01 - poród wywołany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61779 przez Manga
Dwa dni po wyznaczonym terminie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61834 przez Groszek
Termin na 18 czerwca wg miesiączki, wg usg 15 czerwca... a Michał urodził się 29 czerwca po 2 dniach wywoływania :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl