BezpiecznaCiaza112023

Poród naturalny

14 lata 3 miesiąc temu #1623 przez andziaa35
Nie pamietam dokladnie calego porodu ani jak bardzo bolalo- chyba ta adrenalina tak dziala. jak ktos pyta czy bardzo bolalo to mowie ze to bylo gorsze niz bol zeba :laugh:


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1626 przez jedynaczka
andziaa35 napisał:

Nie pamietam dokladnie calego porodu ani jak bardzo bolalo- chyba ta adrenalina tak dziala. jak ktos pyta czy bardzo bolalo to mowie ze to bylo gorsze niz bol zeba :laugh:


to ja zazdroszcze... bo jakoś dalej nie moge zapomnieć.. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1697 przez Scholastyka21
ja rodziłam niecałe 6h, i cieszę się że w nocy, ponieważ w dzień każdemu porodowi towarzyszyło ok 7 studentów :ohmy: był przy mnie mąż, położna i pielęgniarka, no i zjawiał się od czasu do czasu jakiś lekarz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2444 przez czarna28
ja rodziłam 14 godz.Do tej pory nie moge tego zapomnieć...dla mnie to był koszmar...Minęło juz pół roku chciałabym juz być w ciązy mieć brzuszek i czuć ruchy malca ale na samo słowo poród trzęse sie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2826 przez Agnieszka
przecież masz prawo odmówić obecności studentów jeśli sobie tego nie życzysz



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2844 przez Scholastyka21
Agnieszka napisał:

przecież masz prawo odmówić obecności studentów jeśli sobie tego nie życzysz


tak możesz, ale przecież oni też sie muszą skąś nauczyć, a pozatym jak odmówić to dalej przesrane już w szpitalu:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2861 przez Agnieszka
ale nie muszą się uczyć akurat na tobie jeśli sobie tego nie życzysz



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2868 przez Scholastyka21
no tak, ale jeśli każda z nas tak powie, to potem poród będą odbierać lekarze, którzy tak naprawdę dopiero jak zaczną pracę to też praktykę. u mnie była taka pani doktor która jak zaczeła pracować w szpitalu to dopiero zobaczyła jak wszystko wygląda bo na studiach praktyk nie miała,on własnie zszywała mnie przez chyba 50min po porodzie a i tak krzywo i niedokładnie to zrobiła :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2869 przez Agnieszka
moja koleżanka podczas zszywania odmówiła obecności studentów, masz do tego pełne prawo, chociażby konstytucja chroni twoje dobra osobiste
ja też bym się nie zgodziła na pewno



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2881 przez Scholastyka21
ja rodziłam w nocy więc studentów nie było, ale nie wiem jak bym się zachowała gdyby w dzień to miało byc i studenciaki przy mnie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3013 przez tysia178
ja do szpitala pojechalam o 3.5 w nocy, śmiesznie bylo bo mąż w poludnie mowil : "zobaczysz,że pojedziemy o 3.15, " i tak się stało :0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3122 przez czarna28
nie wiem jakbym sie zachowała gdyby byli studenci...ale wydaje mi sie ze by mi to nie przeszkadzało i nawet bym nie zwracała na nich uwagi.Mnie tak strasznie bolało miałam wszystkiego dosyć ze mi było obojetne kto jest, kto sie patrzy itd...chciałam tylko szybko urodzić.Nawet mąż który był cały czas przy mnie mówił ze latałam tam z tyłkiem na wierzchu przy skurczach...ja nie pamiętam tego a oni w sumie też musze mieć praktyki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3128 przez Scholastyka21
ja się w sumie cieszę, ze leżałam w szpitalu już kilka dni przed porodem, bo nie wyobrażam sobie żeby ten mój zestresowany mężuś wiózł mnie do szpitala, na pewno bym sie na niego darła on by się denerwował i kto wie co by z tego wyszło, może poród samochodowy?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3155 przez tysia178
oj nie chciałabym urodzic w samochodzie.. balabym się wtedy o Juniora.. zawsze przy lekarzach masz tą specjalistyczną opiekę:) a tak to ciężko by było :)na szczęście takie porody bardzo rzadko się zdarzają bo to nie jest tak jak na filmach,że dostaniesz skurczy i już jest akcja porodowa;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3193 przez Scholastyka21
no właśnie tysia, dlatego uważam że każda ciężarna powinna uświadomić swojego partnera, że to nie jest jak na filmach - pierwszy skurcz, a za 5 min już dzidzia wychodzi, a niestety wielu tak myśli, między innymi mój miał taką teorię w głowie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl