BezpiecznaCiaza112023

Oczyszczacz powietrza - czy warto?

5 lata 2 miesiąc temu #1068388 przez MonaLisa

tośśka napisał:

MonaLisa napisał: Czytałam o nich dużo, bo cena jest bardzo atrakcyjna, ale ostatecznie wybór padł na coś sprawdzonego. :)
Jak się u Ciebie sprawuje? Ile czasu go już posiadasz?

na coś sprawdzonego ? czyli na co się zdecydowałaś ? Ja też już jestem po wszelkich poszukiwaniach i w końcu wybrałam i wydaje mi się że to był dobry wybór


Na Sharpa - loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-d40euw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068397 przez tośśka

MonaLisa napisał: Na Sharpa - loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-d40euw

i jak jesteś zadowolona z niego ? :) ja za to zdecydowałam się na urządzenie z zeptera i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żeby go nie było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068398 przez MonaLisa

tośśka napisał:

MonaLisa napisał: Na Sharpa - loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-d40euw

i jak jesteś zadowolona z niego ? :) ja za to zdecydowałam się na urządzenie z zeptera i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żeby go nie było


Pewnie, nawilżanie i jonizacja to super sprawa, ale najważniejsze żeby czyściło powietrze. Rynek jest teraz tak duży, urządzeń tego typu jest cała masa. Dla nas to oczywiście dobrze, większy wybór to niższe ceny. :3 A jednak chodzi o zdrowie, warto o tym pamiętać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068402 przez marzenka31
Moim zdaniem jak najbardziej warto zainwestować w dobry oczyszczacz powietrza,
Moja mała jest alergiczką dodatkowo miałyśmy zwierzęta.
Po za częstym sprzątaniem, które pomagało jednak nie zawsze wystarczało, zainwestowaliśmy za radą lekarza w oczyszczacz powietrza.
Anetka od tamtej pory już nie ma tak dużych problemów jak niegdyś. polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068498 przez BJSTechnika.pl
Propouje elektrostatyczny - zabija bakterie, wirusy, grzyby, jonizuje powietrze jak po burzy, obniża pm do min wartości i nie trzeba wymieniać filtrow!!!
est to nowe urządzenie na Polskim rynku, wprowadzone po dwóch latach testów. Przy tym oczyszczaczu ludzie praktycznie nie chorują, astmatycy zmniejszają leki o połowe, mijają migreny itp. Ceny takich urządzeń zaczynają się od 5000 zł, jednak biorąc pod uwagę fakt, że nie trzeba wymieniać filtrów wartych 1000zł jak w innych urządzeniach to koszt się zwróci.
Szczegóły www.bjstechnika.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068500 przez jagodagryglas
Szczerze to juz sie sama w tym wszystkim pogubilam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068503 przez MonaLisa

jagodagryglas napisał: Szczerze to juz sie sama w tym wszystkim pogubilam.


loveair.pl/inspiracje/czy-oczyszczacz-powietrza-jest-potrzebny - przeczytaj sobie ten wpis, ogólnie cały blog mają poświęcony tematyce zanieczyszczonego powietrza i problemów z nim związanych. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068504 przez tośśka

jagodagryglas napisał: Szczerze to juz sie sama w tym wszystkim pogubilam.

ale w czym się pogubiłaś, masz problem z wyborem czy po prostu nie wiesz czy kupić ? Z mojej strony podpowiem Ci tyle że lepiej iść do sklepu i kupić oczyszczacz bo naprawdę teraz takie urządzenie jest bardzo przydatne w naszych domach :) Poza tym kupując je tak naprawdę inwestujesz w swoje zdrowie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068509 przez MonaLisa

tośśka napisał:

jagodagryglas napisał: Szczerze to juz sie sama w tym wszystkim pogubilam.

ale w czym się pogubiłaś, masz problem z wyborem czy po prostu nie wiesz czy kupić ? Z mojej strony podpowiem Ci tyle że lepiej iść do sklepu i kupić oczyszczacz bo naprawdę teraz takie urządzenie jest bardzo przydatne w naszych domach :) Poza tym kupując je tak naprawdę inwestujesz w swoje zdrowie


Zgadzam się w 100% - tym bardziej jak do jakiegoś dobrego sklepu stacjonarnego masz niewiele drogi, to warto jednak zakupić stacjonarnie. Tylko odradzam od razu te RTVEURO, Mediamiarkty itd, bo tam obsługa nie ma pojęcia co sprzedaje. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068514 przez lajlali
Mnie się zawsze trafiała miła i fajna obsługa choć ja kupuje w media expert zwykle. Mimo wszystko zawsze sprawdzam produkt na stronie producenta, Ba, nawet często pytania zadaje jak nie jestem pewna. A co, mam prawo wiedzieć! W maju, po różnych opcjach do wyboru w końcu zdecydowaliśmy z mężem na zakup Sharpa. Stoi i w pokoju malutkiej i w salonie. Cichutki jest bardzo, małej nie budzi. Nie wiem czy to jest zależne ale wcześniej częściej mieliśmy jakieś katary, jakieś takie bóle głowy...a od maja jakby ustały. Nie wiem, czy to jest magiczna moc tego urządzenie hehe ale prawda jest taka, że nic poza tym żeśmy w życiu nie zmieniali. My mamy te model( KC-D60EUW ) nie wiem jak pozostałe za ten ręczę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 dzień temu #1068599 przez felens
My również posiadamy Sharpa ale model UA-HD50E-L. Jeśli o mnie chodzi to czuje różnice, u dzieci ją po prostu widać. Nawet same zauważyły, że się oddycha pełnym noskiem :) To uzasadniony wydatek jak dla mnie. Oczywiście każdy ma swoje prorytety, my najpierw kupilśmy tańszy a później powoli zbieraliśmy i zainwestowaliśmy w ten. Jak ktoś, kto u nas długo nie był wchodzi do domu to aż mówi "oo jak posprzątaliście" a tutaj bałagan tylko oczyszczacz działa hihi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 5 miesiąc temu #1068616 przez TatianaWojdyga
Ja mam oczyszczacz powietrza też z sharpa, ale akurat nie ten co Ty masz Felens ;) Tylko kc d40 euw goodair.pl/oczyszczacze-powietrza/sharp-kc-d40euw ;) Ja tez czuję różnicę. Przede wszystkim powietrze jest fajnie nawilżone ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068620 przez iwonka385
Który się sprawdza? Korzystacie cały dzień z oczyszczacza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068628 przez MonaLisa

iwonka385 napisał: Który się sprawdza? Korzystacie cały dzień z oczyszczacza?


U mnie działa cały czas, razem z nawilżaczem, automatycznie wykrywa zanieczyszczenie i jego praca się wzmaga. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068646 przez Lena_88
Witam, oczyszczasz powietrza to fajna sprawa. Ja jednak sporo naczytałam się w internecie i skorzystałam z ozonowania pokoju dziecka. Mój maluch ma niestety astmę i bardzo źle reaguje na na roztocza i inne alergeny. U mnie to pomogło. Zaczynam też poważnie myśleć nad założeniem małej klimatyzacji w domu. Wówczas całe powietrze w pokoju będzie filtrowane. Poczytaj tutaj w wolnej chwili. Może ta wiedza Ci się przyda www.klimador.com.pl
Życzę zdrówka i wszystkiego dobrego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl