BezpiecznaCiaza112023

Oczyszczacz powietrza - czy warto?

4 lata 11 miesiąc temu #1068647 przez BJSTechnika.pl
Propouje elektrostatyczny - zabija bakterie, wirusy, grzyby, jonizuje powietrze jak po burzy, obniża pm do min wartości i nie trzeba wymieniać filtrow!!!
Jest to nowe urządzenie na Polskim rynku, wprowadzone po dwóch latach testów. Przy tym oczyszczaczu ludzie praktycznie nie chorują, astmatycy zmniejszają leki o połowę, mijają migreny itp. Ceny takich urządzeń zaczynają się od 5000 zł, jednak biorąc pod uwagę fakt, że nie trzeba wymieniać filtrów wartych 1000zł jak w innych urządzeniach to koszt się zwróci.
Szczegóły www.bjstechnika.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068650 przez MonaLisa

BJSTechnika.pl napisał: Propouje elektrostatyczny - zabija bakterie, wirusy, grzyby, jonizuje powietrze jak po burzy, obniża pm do min wartości i nie trzeba wymieniać filtrow!!!
Jest to nowe urządzenie na Polskim rynku, wprowadzone po dwóch latach testów. Przy tym oczyszczaczu ludzie praktycznie nie chorują, astmatycy zmniejszają leki o połowę, mijają migreny itp. Ceny takich urządzeń zaczynają się od 5000 zł, jednak biorąc pod uwagę fakt, że nie trzeba wymieniać filtrów wartych 1000zł jak w innych urządzeniach to koszt się zwróci.
Szczegóły www.bjstechnika.pl


Patrząc na to że urządzenie kosztuje 5000 zł to jest i tak słaby biznes, może jeżeli kogoś stać na taki spory wydatek to rzeczywiście dobre rozwiązanie. Ciekawi mnie tylko okres gwarancji na taki oczyszczacz, bo jeżeli jest to standardowo 2 lata to z automatu taki zakup mija się z celem. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068651 przez BJSTechnika.pl
Gwarancja jest standardowo na dwa lata, jednakże do tej pory nie było żadnej reklamacji. Tak naprawdę patrząc na jego konstrukcje i prostotę, nie ma raczej co się zepsuć. Takie urządzenia często stosowane są w szpitalach (np Ministerstwo Zdrowia w Japonii zakupiło te urządzenia do wszystkich szpitali), więc trwałość musi być zagwarantowana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068657 przez MonaLisa

BJSTechnika.pl napisał: Gwarancja jest standardowo na dwa lata, jednakże do tej pory nie było żadnej reklamacji. Tak naprawdę patrząc na jego konstrukcje i prostotę, nie ma raczej co się zepsuć. Takie urządzenia często stosowane są w szpitalach (np Ministerstwo Zdrowia w Japonii zakupiło te urządzenia do wszystkich szpitali), więc trwałość musi być zagwarantowana.


Mimo wszystko za 5000 zł można mieć oczyszczacz w każdym pokoju w całym mieszkaniu/domu, nie widzę żadnego sensownego powodu aby coś takiego kupować. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 tygodni temu #1069368 przez ulke
Warto i to zdecydowanie. Szczególnie teraz kiedy wiele czasu trzeba spędzać w domu.... Oczyszczacz powietrza jest naprawdę godny uwagi, do siebie do domu kupiliśmy jakieś pół roku temu i od tego czasu o wiele lepiej funkcjonujemy. Po pierwsze w domu jest o wiele mniej kurzu. Po drugie córka jest alergiczką i zauważyłam, ze ma mniejsze objawy alergii niż miała wcześniej. Wybraliśmy oczyszczacz od tej firmy
www.teesa.pl/pl/c/Oczyszczacze-powietrza-i-klimatory/104

Mianowicie Pure life. Pani pediatra doradziła, ze będzie to najlepsza opcja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069402 przez misiu
Sama się zastanawiam nad takim oczyszczaczem, tylko chyba nie chciałabym go mieć w każdym pokoju. Jedna jednostka na całe mieszkanie powinna wystarczyć, tylko nie bardzo wiem na co poza ilością i jakością filtrów zwracać jeszcze uwagę... Ważne, żeby jeszcze był dość cichy i oczyszczał ok. 80 metrów kwadratowych. Dochodzi jeszcze kwestia ceny, ale to sprawa drugorzędna liczy się dla mnie głównie jakość, bo to już wydatek na lata

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069405 przez mama2synkow
My kupiliśmy ostatnio oczyszczacz, nawilżacz i jonizator w jednym. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy jedne na całe mieszkanie i oczywiście trzeba go przenosić, ale ma kółka i nie jest to takie trudne. Filtr główny ma teoretycznie wystarczyć na 5 lat. Pozostałe i części trzeba co jakiś czas czyścic i myć. Zalety urządzenia to w miarę cicha praca, dużo trybów. Mój mąż cierpi na zapalenie zatok i szczególnie zimą zauważył poprawę.

mama2synkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069421 przez Wanda77Wa
Myślę, że warto, zwłaszcza jak mieszka się w mieście. Wiele zależy tylko od tego jaki masz budżet i ile możesz przeznaczyć na zakup naprawdę dobrego sprzętu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069427 przez MajaMaja
Zgadza się, sama ostatnio kupiłam i wybierałaś dosłownie kilka miesięcy.
Przeczytałam już tyle blogów i wszystkich testów, że czuję się prawie jak ekspertka! haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069471 przez harmona
Myślicie, że warto inwestować w taki oczyszczacz w każdym przypadku? Chodzi mi o to, czy jest jest sens kupować mieszkając na wiosce w otoczeniu lasów i jezior albo w małej miejscowości do 10 tys. mieszkańców, gdzie nie ma żadnych większych przedsiębiorstw.

Interesuje mnie wasza opinia i może ktoś jest w stanie wyznaczyć jakąś granicę, kiedy warto dla zdrowia kupić, a kiedy zakup mija się z celem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069474 przez MajaMaja
Możesz być zdziwiona, ale właśnie w takich małych miejscowościach, gdy tylko zrobi się nieco zimniej i ludzie sięgną po węgiel - jakość powietrza jest znacznie gorsza, niż to ma miejsce w większych miastach.

loveair.pl/inspiracje/czy-oczyszczacz-powietrza-jest-potrzebny
Tutaj możesz zajrzeć, bardzo przejrzysty i fajnie zrobiony artykuł. Może okazać się dla Ciebie pomocnym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069528 przez Marlena_204
No pewnie, że warto tylko sprzętu trzeba używać rozsądnie. U siebie w domu przesadziłam z wilgotnością powietrza ;) Swój oczyszczacz kupiła poprzez portal z ogłoszeniami www.pokato.pl Dość wybór jak na portal ogłoszeniowy a stronę firmową :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 6 miesiąc temu #1069617 przez dwieduzekawy
Oczywiście, że warto. Chyba, ze mieszkasz na wiosce w Bieszczadach albo na Mazurach. Powietrze w Polskich miastach jest bardzo słabiej jakości. Sprawdź sobie na oficjalnych stronach Inspekcji Ochrony Środowiska, codziennie są udpadtowane dane. 
U nas w Krakowie jest w ogóle dramat a zwłaszcza jesienią i zimą. Tak jak już wielu pisało jak zamontujesz oczyszczacz to zobaczysz różnice. Zalety oczyszczacza to nie tylko usuwanie smogu, usuwa też różne drobnoustroje i alergeny. Dobry oczyszczacz z dobrym filtrem zaczyna się już od jakiś 800PLN ale trzeba dobrać do wielkości pomieszczenia itp.  meacopolska.pl/kategoria-produktow/oczyszczacze-powietrza/ tu jest dobra marka i można poczytać jaki sprzęt dobrać. 
Plus tak jak pisali inni. Wszyscy powinniśmy się też starać o ogólne zmniejszenie smogu w miastach. My samochód używamy tylko na dalsze wypady. Na co dzień rower albo komunikacja miejska. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu #1069858 przez agus89
Warto dobrze rozejrzeć się na rynku, aby wybrać najlepsze rozwiązanie. Czy warto? Oczywiście, że tak. Takie urządzenie nie tylko eliminuje zanieczyszczenia powietrza, ale również wirusy i bakterie, więc w dzisiejszych czasach jest to naprawdę super sprawa. Tutaj zdrovi.pl/produkt/oczyszczacz-powietrza-sharp-kc-a40eub/ warto sobie zerknąć. Mają tam sporo różnych praktycznych propozycji do wyboru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu #1069859 przez natka93
Dzięki za to polecenie,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl