BezpiecznaCiaza112023

Wypowiedzenie umowy

3 lata 1 miesiąc temu #1069866 przez Andreaa
Jestem na urlopie wychowawczym. Poinformowałam pracodawcę, że chcę złożyć wypowiedzenie umowy o pracę za porozumieniem stron ale pracodawca nie chce się ze mną spotkać. Co mogę zrobić? Jak rozwiązać umowę? Na urlopie wychowawczym jestem bo pierwszego dnia powrotu do pracy pracodawca zaproponował mi 1) rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, 2) wypowiedzenie warunków umowy pracy, zmiana stanowiska pracy na takie, do którego nie mam kwalifikacji i mniejsze wynagrodzenie 3) przedłużenie urlopu wychowawczego w wyznaczonym prze z niego terminie. Nie spodziewałam się tego. Wybrałam przedłużenie urlopu ale chce na dobre pożegnać się z pracodawcą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu #1069867 przez ulke
Skoro chcesz odejść to złóż jednostronne oświadczenie woli, jakim jest wypowiedzenie. Musisz tylko utrzymać w nim obowiązujący termin wypowiedzenia. Nikt tego nie musi zatwierdzać ani się na to zgadzać. Musisz jedynie dostarczyć pismo skutecznie
wyszukiwarkafunduszy.pl/poradnik-przedsi...porozumieniem-stron/
Na stronie jest opisane, jak wygląda rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070033 przez Quake
No to czegoś nie rozumiem... chcesz odejść, a wcześniej zaproponował ci wypowiedzenie za porozumieniem stron i tego nie przyjęłaś? A teraz sama to proponujesz i dziwisz się, że on się nie zgadza? Serio?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070092 przez Kaczmarczyk

ulke napisał: Skoro chcesz odejść to złóż jednostronne oświadczenie woli, jakim jest wypowiedzenie. Musisz tylko utrzymać w nim obowiązujący termin wypowiedzenia. Nikt tego nie musi zatwierdzać ani się na to zgadzać. Musisz jedynie dostarczyć pismo skutecznie
wyszukiwarkafunduszy.pl/poradnik-przedsi...porozumieniem-stron/
Na stronie jest opisane, jak wygląda rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.


bardzo cenna rada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl