BezpiecznaCiaza112023

Siemanko. Odrazu z problemem.

12 lata 10 miesiąc temu #121936 przez agniecham
jestem w 35 tyg ciąży i coraz częściej, np po wstaniu z łóżka, albo gdy pokonuję pieszo dłuższy dystans czuję ból w dole brzucha. wy też tak macie/miałyście? do tej pory czułam się bardzo dobrze. nie zamierzam siedzieć w domu ze względu na dodatkowy bagaż którego niestety nie mogę zostawić w domu :silly: często wychodzę ze znajomymi i choć moja kondycja bądź co bądź trochę się pogorszyła :blink: to i tak nadal prześcigam niektóre moje koleżanki :laugh: :-) jedynie na początku ciąży byłam osłabiona i ciągle zmęczona, ale od 4 miesiąca tak naprawdę nie zmieniłam zbytnio swojego trybu życia... nadal robiłam to samo co wcześniej :) dopiero teraz zaczynam się troszkę oszczędzać zamiast pieszo czy rowerem częściej biorę samochód :blink: no i zdarza mi się poleżeć chwilę w ciągu dnia co wcześniej mi się nie zdarzało :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #121959 przez sylwira1721
ja z tym bólem podbrzusza mialam to samo... moja gin. powiedziala mi ze to jest normalne poniewaz macica sie rozciaga do porodu... a ja czulam jakby mi normalnie dziecko z dolu brzucha zwisało! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #122024 przez kaja9329
Obliczajac termin ost miesiaczki itp ja jestem w 5-7tyg, to jest moja pierwsza ciaza.
Bol w podbrzuszu mam od wczoraj tylko podczas oddawania moczu.
Martwie sie bo nie wiem czy to normalne ale wczoraj zauwazylam ze po wysikaniu sie jak tak 'odkopelkuje' leci czerwonawy kolor. Dzisiaj ten mocz jest pomarańczowy a koncowka czerwonawa jak podczas okresu (bez skrzepow itp- tylko barwa). Ból jest nie do zniesienia.
Czy powinnam sie martwić poronieniem?
Niestety do gin mam termin dopiero 2czerwca (pierwsza wizyta) a na prywatnego niestety mnie nie stać bo nie pracuje tylko praktyki... :/
Byłam dzisiaj u rodzinnej to stwierdzila ze to zapalenie ale nie pytalam o poronienie.
Mimo wszystko boje sie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #122035 przez kaja9329
No więc dzisiaj założyłam sobie tytaj konto ze względu że czyałam rożne wątki i w zasadzie sama mam problem...
Obliczajac termin ost miesiaczki itp ja jestem w 5-7tyg, to jest moja pierwsza ciaza.
Od wczoraj podczas oddawania moczu towarzyszy mi okropny bol w podbrzuszu. Martwie sie bo nie wiem czy to normalne ale wczoraj zauwazylam ze po wysikaniu sie jak tak 'odkopelkuje' leci czerwonawy kolor. Dzisiaj ten mocz jest pomarańczowy a koncowka czerwonawa jak podczas okresu (bez skrzepow itp- tylko barwa). Ból jest nie do zniesienia.
Czy powinnam sie martwić poronieniem?
Niestety do gin mam termin dopiero 2czerwca (pierwsza wizyta) a na prywatnego niestety mnie nie stać bo nie pracuje tylko praktyki... :/
Byłam dzisiaj u rodzinnej to stwierdzila ze to zapalenie ale nie pytalam o poronienie.
Mimo wszystko boje sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #122065 przez bewipo
kaja myślę, że to od pęcherza. Gdyby coś nie tak z maluszkiem, to krew by była niezależnie od oddawania moczu. Co ci poradziła lekarka, jakieś badanie moczu czy posiew?? Zrób badania i szybko wylecz, bo nieleczone może dopiero wywołać coś niedobrego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #122068 przez sylka
najprawdopodobniej masz zapalenie pęcherza jeśli już jest krew to silne. Jak najszybciej zrób badnia moczu i do lekarza. myślę ze to nie poronienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #122083 przez angellika1
kaja dokładnie tak jak pisze bewipo może to być krwotoczne zapalenie pęcherza, ja tak miałam przed ciążą,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #122138 przez kaja9329
lekarka kazala mi zrobic w pon badanie moczu i przepisala jakas zurawine (chyba tabletki) a jakby nie przeszlo to dala mi 2 recepte z jakimis tabletkami co gin przepisuje podczas ciazy...
no mam nadzieje ze tylko zapalenie a nie nic z malenstwem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #122142 przez Emme
W związku, że treść wątku jest taka sama jak w poprzednim założonym przez Panią, wątki zostaną połączone ^^ MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #122143 przez madziaska
kaja przed ciaza zapalenie pecherza bylo moja zmora... Lekarze zazwyczaj to bagatelizowali... moja rada: zrob jak najszybciej posiew moczu, tam wyjdzie czy jest jakas bakteria... ja w tej chwili mam nieliczne bakterie wiec nie muisze sie martwic... Łykam tabletki z zurawiny, to napewno nie zaszkodzi, no i zajadam sie zurawina.... Jeszcze jedna rada wypij naraz bardzo duzo wody niegazowanej, nawet 1l jak dasz rade... Mocz bedzie rozcienczony i powinno mniej piec przy siusianiu... Nie rob cieplych okladow czasami... Do wody mozesz wcisnac cytryne, ona zakwasi mocz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #123666 przez kaja9329
poza bolem nie bylo innych dolegliwosci typu pieczenie...
na szczescie juz minelo dzieki tabletkom [albo mezczyznie ;) hehe]
no teraz pije wode :) dowiedzialam sie ze jod jest potrzebny podczas ciazy w 1-3tyg i ok 12 a ze nie mieszkam nad możem pozostaje mi jedzenie albo picie jodu wiec kupilam sobie ustronianke z jodem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #135828 przez sonia3466
To supr ze wszystko dobrze już :)Twój gin. na pewno przepisze albo już przepisał ci witaminki które tez dostarczają odpowiednia ilość jodu i innych ważnych składników w ciąży :)Pamiętam dzień kiedy to ja byłam w 7 tyg a już mi stukną 24 :D

Powodzenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl