BezpiecznaCiaza112023

SERDECZNE PRZYWITANIE!

11 lata 5 miesiąc temu #468656 przez offca87
Kochane Mamusie, drodzy tatusiowie!

Mam 25 lat, jestem obecnie w 21 tygodniu mojej pierwszej ciąży. Mój mały mężczyzna ma przyjść na świat po 20 marca 2013. Oboje z narzeczonym z niecierpliwością wyczekujemy, kiedy będziemy mogli popatrzeć w - jak podejrzewam - najpiękniejsze dla nas oczy na świecie. Ciąża była dla nas kompletnym zaskoczeniem - kobiety będące na tabletkach antykoncepcyjnych i widzące dwie kreski na teście, zrozumieją, jak wielka to była niespodzianka. Dodam - najpiękniejsza jaką mi kiedykolwiek podarował los.

Chciałabym wszystkich serdecznie przywitać i powiedzieć, że bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do Waszej społeczności - to bardzo ważne, miłe, komfortowe, kiedy w tym niezwykłym stanie ma się wsparcie ludzi będących w temacie, przeżywających te same rozterki. Pozdrawiam! :)

Ps. Jak się robi suwaczki? Gdzie? :D Bo widzę, że wszystkie przyszłe Mamy je mają i też bym chciała taki mieć ;)
[/color]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468690 przez Alina2408
hey

witamy serdecznie marcowa mame :)

co do suwaczkow to albo masz je na gorze obok poradnikow albo wejdz na nasze to tez cie przekieruje na stronke :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468702 przez Mirella
wszystko o suwaczkach jest tu www.zapytajpolozna.pl/39-miejsce-na-suge...-jak-je-dodawac.html

a tu jest wątek marcówek 2012 www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/386464-mamusie-marzec-2013.html sporo lektury Cię czeka :D

a tak w ogóle to witaj i rozgość się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468757 przez offca87
Dzięki za sugestie i linki. Właśnie się rozgaszczam - czytam wszystko jak leci, głowa mi już puchnie i powiem Wam - sporo już wiem, mimo niewielkiego doświadczenia, ale też właśnie sobie naocznie uświadomiłam, jak wiele jeszcze powinnam wiedzieć - reasumując, cieszę się, że tutaj trafiłam. Raźniej mi :):) Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468942 przez lania
Pozdrawiam cieplutko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469508 przez kasik
Witamy na forum:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl