Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

5 lata 9 miesiąc temu #567777 przez pasal
nazywam się Paulina i jestem 22 letnią mamą bliźniąt a raczej dwojaczków. Jestem w 17 tygodniu i 3 dniu ciąży, która dość długo nie chciała się ujawnić :) nie mogę się doczekać, aż maluszki pojawią się na świecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #567784 przez Dave
Pasal - no to dobrze, że się zdecydowałaś wyjść z cienia :side: :side:

Gratuluję maluszków :lol: :lol: A ile maja bliźniaki??

Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

5 lata 9 miesiąc temu #567802 przez pasal
Nie tyle ja wyjść z cienia, co moje maluszki :) podejrzewałam ciąże dość szybko mimo, że brałam tabletki antykoncepcyjne, po prostu czułam, że coś się zmieniło. Dopiero trzeci z kolei lekarz wykrył ciążę ( dopiero w 8 tygodniu ciąży ) w 6 tygodniu lekarz ginekolog zapewniała mnie, że ciąży nie ma i zalecała nadal brać pigułki :/ na szczęście zaufałam swojej intuicji i masie testów ciążowych. Moje maluszki mają się świetnie, mają 14 cm długości ( choć to podobno więcej niż powinny mieć w 17 tygodniu) a i prawdopodobnie są to dziewczynki. Od tygodnia czuję ich delikatne ruchy, to jest niesamowite! :)

5 lata 9 miesiąc temu #567814 przez Magdalena9t
pasal witam na forum :) i gratuluję podwójnego szczęścia ;)
Widzę,że jesteśmy w tym samym wieku ;)
Ja jestem już w 32 tygodniu i nie mogę się doczekać jak pojawi się mój pierwszy synek :kiss:

5 lata 9 miesiąc temu #567827 przez pasal
Magdalena jaka była reakcja znajomych i rodziny na Twoją ciążę ?

5 lata 9 miesiąc temu #567851 przez Magdalena9t
pasal wszyscy dobrze przyjęli wiadomość,że jestem w ciąży, niektórzy może troszkę zaskoczeni :) a teraz z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie, :) babcie już zaczynają powoli wariować :laugh: a jak u Ciebie? ;)

5 lata 9 miesiąc temu #567885 przez pasal
W pracy byli wściekli :) robili mi na złość do tego stopnia, że musiałam iść na zwolnienie lekarskie
znajomi i rodzina zaskoczeni, ale miło to przyjeli. Dla wszystkich szokiem było to, że noszę w sobie dwoje dzieci :) Niestety była też taka grupa, która patrzy na mnie " dzieci mają dzieci". Ciąża to wieeelki plus w trakcie sesji egzaminacyjnej na uczelni :D muszę powiedzieć, że dzięki brzuszkowi mam spore ulgi :) Ja sama przez jakiś czas też się krępowałam tak młodego wieku, ale podobno to dobry wiek na rodzenie.

5 lata 9 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #567893 przez Monix
Witaj pasal :) Ja również spodziewam się bliźniąt. Na forum jest jeszcze jedna podwójna mamusia - także jest nas w sumie 3. Ja noszę w sobie prawdopodobnie chłopców.
A na kiedy masz wyznaczony termin?
Pozdrawiam

5 lata 9 miesiąc temu #567930 przez Magdalena9t
To fajnie,że jednak dobrze Ci się układa ;) też cieszyłam się jak szłam na chorobowe , bo już miałam dość tej atmosfery w pracy, nie chciałam się niepotrzebnie denerwować :P

5 lata 9 miesiąc temu #568066 przez Anielicja
Witam serdecznie!

Mam na imię Ania, mam 28 lat, jestem w 7 tc,
Termin mam na 10 października:)
Pewnie szybko zleci!

Pozdrawiam cieplutko:*

5 lata 9 miesiąc temu #568157 przez Magdalena9t
Witaj Anielicja :) Bardzo się cieszę ,że do nas dołączyłaś :)
Gratuluję błogosławionego stanu :) oby wszystko było dobrze i maleństwo rosło zdrowo :blink:

5 lata 9 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #568257 przez pasal
Monix napisał:

Witaj pascal :) Ja również spodziewam się bliźniąt. Na forum jest jeszcze jedna podwójna mamusia - także jest nas w sumie 3. Ja noszę w sobie prawdopodobnie chłopców.
A na kiedy masz wyznaczony termin?
Pozdrawiam

Ojejku gratuluję! Faktycznie jest nas ( mam bliźniaków ) malutko :) powiedz jak się czujesz? w którym jesteś tygodniu ? i jaka była Twoja reakcja, gdy dowiedziałaś się, że ciąża jest bliźniacza? Termin mam na 29 lipca 2013

5 lata 9 miesiąc temu #568364 przez tysiiiak
Pasal gratuluje podwójnego szczęścia :* :kiss:
Ja we wrzesniu koncze 22 lata :) a maju przyjdzie na świat mój Kubuś :) i wcale nie czuje sie za mloda na dziecko :)
fakt znajomi w moim wieku jeszcze sie bawia i imprezuja w najlepsze ale kazdy ma swoje priorytety i ja zawsze wiedzialam ze chce szybko dziecko :)
i nie ma co patrzec na gadanie innych, zawsze beda mieli cos do powiedzenia ;/ jak nie za mloda to za stara, a gdzie slub, a moze jednak kariera ... nie dogodzisz :)
po za tym nie mamy lat 14-15 zeby ktos mogl nam zarzucic ze "dzieci maja dzieci" ...

przykro mi ze tak cie w pracy potraktowali :( u mnie przyjeli to raczej dobrze :) pomagali mi :) ale bywaly sytuacje ze nie bylo akurat nikogo do pomocy a ja sama musialam dzwigac ciezke przedmioty i tez namowili mnie zeby poszla na zwolnienie szybko ...

3maj sie cieplutko :) i dbaj o was :* :kiss: :kiss:

5 lata 9 miesiąc temu #568425 przez ewelcia
Witam was mam na imie ewelina ale wole ewcia mam 28 lat mam juz kochana jedna coreczke a teraz spodziewam sie drugiej na 20 maja mam termin

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51519 [/url]

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51522

5 lata 9 miesiąc temu #568469 przez tysiiiak
Ewelcia gratuluje córeczki :* i zapraszam do nas majówek :) www.zapytajpolozna.pl/121-iv-vi/413635-mamusie-maj-2013.html

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka