BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 3 tygodni temu #635058 przez Patrizia
ja dla siebie mam do kupienia tak
podklady poporodowe 3szt
majtki poporodowe 7szt tyle jest w paczce
podklady higieniczne na lozko 4sz
nakladki sedesowe 4szt
biustonosz do karmienia 2szt
wkladki laktacyjne 1opakowanie
koszula do karmienia
krem na odparzenia i na sutki bepanthen
pas sciagajacy

a te tantum rosa to do podmywania rany po porodzie ??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635062 przez poziomka-1801
tak, w szkole rodzenia mówiły babki ze przez tydzien stosujesz i rana wygojona. Znieczula dezynfekuje i przyspiesza całe gojenie. Ja pas tez kupuje:p zeby sie sciągnac i szybciej miec brzuch doprowadzony do ładu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635075 przez Patrizia
no to dopisze do mojej listy :) no a pas to obowiazkowo bo nie chce zeby mi skora wisiala :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635081 przez poziomka-1801
a jak tam Twoj burzusiowy domek? mały daje się we znaki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635093 przez Patrizia
oj daje brzuch mi teraz faluje ze czasem to tak dziwnie wyglada juz mozna wyczuc pod reka jakas pupulke :P :) od przyszlego tygodnia musze zaczac juz liczyc ruchy malucha na dobe musi byc 10 serii ruchow mam taka tabelke od poloznej wiec trzeba zapisywac




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635104 przez poziomka-1801
hmm o tym zapisie ruchów wiedziałam tylko z netu moj gin nawet nie raczył mnie poinformowac...za to teraz dzidziol bardzo mało wojuje ale jak juz zacznie to boli jak cholera :( mam wrazenie ze gniecie sie w moim brzuchu juz na maksa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635113 przez Patrizia
no moj gin tez mi nic nie powiedzial dopiero polozna na szkole rodzenia, no licze sie z tym ze to juz ostatnie figle mojego maluszka bo juz zaczyna mu sie robic ciasno i nie bedzie sie tak wyciagal w brzuszku ale jak narazie to jeszcze nie kopnol mnie tak bolesnie no i czkawki nie mial albo ja przegapilam :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635120 przez poziomka-1801
a mnie znów plecy bolą i brzucho sie napina....masakra jak nie urok to sr***** :dry:
mój men kupił dla małego wdzianko
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635141 przez Patrizia
no macica sobie cwiczenia robi ;) ale jak nie boli to jest wszystko oki tak mowila polozna a ubranko cudne :cheer: ja sie musze zmobilizowac i poprac te wszystkie ubranka i poukladac w szafeczce bo juz sama nawet nie wiem co tam mam




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635150 przez poziomka-1801
a brzusio duzo Ci urósł od ostatniej sesji? ja juz mam 110cm :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635216 przez Patrizia
az sie zmierzylam mam 108cm a teraz siedze i ogladam top model :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635394 przez poziomka-1801
o odpadla moja faworytka niestety....wydawala sie mega sympatyczna...teraz obstawiam na ta zuze bo byla druga moja z ulubionych :)
Cholera jutro musze dzwonic do gina...mylam sie i wysmyralam sluchajcie zgladzona szyjke doslownie nic nie bylo zadnej wypuklosci...a czuc tylko w kanale rodnym okragle ,,cos,, czy to jest mozliwe ze glowka tak nisko zeszla i szyjka dlatego jest zgladzona? juz mam sraczke z nerwow...nie wiem co myslec..moze i panikuje a wczesniej jak sie badalam nic takiego nie bylo....moze te napinanie sie brzucha to pierwsze oznaki porodu ktory jest tuz tuz....

klaudia Ty jezstes doswiadczona...jak masz gam na fole przy badaniu szyjki,czujesz ja???

Jutro akcja morfologia mocz ginekolog

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635443 przez Kataleja
Dzien dobry wszystkim :kiss:

poziomka-1801 Superoqe ubranko ! juz sobie w nim wyobrazam malucha jak paradnie bedzie wygladal :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635550 przez klaudia69
poziomka wiesz co ja nie potrafie badac szyjki i szczerze to zastanawiam sie jak Ty to robisz. ale wydaje mi sie ze nie masz co sie martwic jak dostaniesz skurcy to wtedy panikuj i jedz na izbe bo moze Ci sie wydaje ze to glowka. mnie sie wczoraj tez bardzo brzuszek stawial i balal ale wzielam dwie tabletki magnezu i juz jest dzis ok poza tym ze mnie miednica z lewej strony boli. a jak juz Cie to tak bardzo nie pokoi to sie wybierz do gin napewno Cie zbada i uspokoi:)

a jak humorki? ja na szczescie dzis juz troszke lepiej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635859 przez pasal
Poziomka super wdzianko :) mały cwaniaczek będzie :D gdyby miałabyć to głowka, to chyba odeszłyby najpierw wody no i wyleciałby czop śluzowy. Tak mi się wydaje.

Pofarbowałam włosy i tak jak mowiłyście odrost chwyciło a te czarne tylko nabrały blasku, ale nawet fajnie to wygląda ;) Odwiedziłam dziś pepco, dokupiłam kocyków i kilka pierdołek których mi brakowało i wyprawka chyba już gotowa. Zastanawiam się ile pieluszek tetrowych będzie mi potrzebnych, duzo tego brałyście? u mnie humorek super - jak zawsze po zakupach :)
Choć jak pomyślę, że jutro ginekologowi muszę się przyznać do poytu w szpitalu i o poziomie hemoglobiny to uśmiech mi znika.

dziewczyny coś pisałyście o pasie naciągającym, co to jest? myślicie że to działa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl