BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 3 tygodni temu #635868 przez DoMI*
Czesc Dziewczynki byłam u gina ..
powiedziała ze czasem jest tak ze niama sie owulacjiia czasem jest to jest normalne..
i ze jestem w pełni zdrowa ...badała i jest wszystko ok.
ja niewiem czemu tak jest/
ach
a jeszcze moja mama meczy nas abysmy wreszcie zrobili sobie dziecko i teraz kady o to pyta ..niełapie doła
chciała bym ale bała bym sie ze niedamy finansowo rady ....

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635871 przez Patrizia
hej :)

pasal hemoglobine to ja od poczatku mam niska i zarzywam specjalne zelazo na recepte i hemoglobina nie rosnie ale naszczescie nie spada :) ja kupuje pas sciagajacy bo niby wszystko powinno sie samo zejsc ale jak nie zejdzie to co skora wisi i nic z nia nie zrobisz wiec ja nie bede ryzykowac wokol mnie pare dziewczyn go uzywalo i brzuszki maja ladne nic nie zwisa poprostu pomoge troche naturze :P ale oczywiscie to kazda sama sobie zdecyduje czy chce go zakladac czy nie .

poziomka tez mi sie wydaje ze to nie glowka bo najpierw jest ten czop co chroni maluszka i on najpierw wypada i w przeciagu 3 dni jest porod tak mowila ostatnio polozna no i jak wody zaczynaja odchodzic to wtedy trzeba ruszyc do szpitala ale i tak Cie podziwiam za badanie szyjki ja tam paluchow nie wsadzalam ani razu :P i lekarz mnie tez przez pochwe nie bada ani tam narazie nie zaglada wiec nawet nie wiem jak to ma tam wygladac ;)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635874 przez Patrizia
domi a dostalas jakies badnania na hormony czy tylko cie tak zbadala ginekologicznie??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635883 przez DoMI*
tylko zbadała i powiedziała ze takie cos nic nie daje bo to jest tylko na jeden cykl a drogim moze niebyc owulacjii.. wiedziała m ze mnie troche wysmieje..
ale coz powiedziała ze zdrowa ..

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635899 przez poziomka-1801
Hej dziewczyny,tak jak myslalam rozpadam sie.
Bylam u gina a tam....wstawiona glowka w szyjke a ona prawie zgladzona z rozwarciem wewnetrznym 3cm do tego lekarz stwierdzil polowiczny brak czopu(a ja tak owego nawet nie widzialam nawet na majtkach....) gin mowi ze czasami wzmożone wydzielanie sluzu jest wraz z czopem ktory sie odkleja warstwowo. Oczywiscie skierowanie na patole ciazy...wiec przyszlam sie spakowac i napisac do was. Jesli szyjka sie w miare nieunormuje porod mam miec indukowany w 35tyg ciazy albo i wczesniej to zalezy od nastepnych dni :( musza zobaczyc czy leki powstrzymujace pomoga i zadzialaja na takie rozwarcia jak nie to jazda....i czekam az zaworek pusci co jest bardzoooo prawdopodobne ze bedzie to szybciej niz w planach..

pasal pas poporodowy to taki opinaczz na brzucho poporodzie szybciej macica sie chlania i brzuch splaszcza doprowadzajac do ladu,w tik taku sa takie od 35zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635901 przez DoMI*
Poziomka kochana trzymaj sie ...
bedZie dobrze

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635903 przez Patrizia
poziomka to trzymam kciku za Ciebie dasz rade i wszystko bedzie dobrze informuj nas w miare mozliwosci jak tam u Ciebie kochana :*




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635911 przez poziomka-1801
Mi gin mowil ze raz na kilka dni mozna a wlasciwie trzeba zbadac szyjke macicy jak sie jest w 3trym....ja robie to tak ze myje lapy mydlem antybakteryjnym,wycieram w papierowy recznik,na dwa palce nakladam zelu durex by byl poslizg kucam najczesciej botak mi wygodniej dojsc choc mozna tez noge na sedes zadrzec i szukam paluchami tymi szyjki....kiedys jesli stosowalyscie tampony to pewnie nieraz przy aplikacji czulyscie opor tampona...to byl wlasnie opor o szyjke,w ciazy jesli jest ok czzuc taki hmmmm maly jakby guziczek z otworkiem i dosc twardy jesli sie skraca jest on miekki podatny na nacisk palca i dalej niz zawsze...ja na poczatku przy rozwarciu czulam ze zmiekla i miala ten otworek otworzony jak usta zrobione w dziubek...wczoraj jak sie badalam nie moglam jej wyczuc bylo gladko mięsiscie i czulam napor okraglego czegos co okazalo sie jednak glowka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635918 przez poziomka-1801
Podwijam kiece i lece mam nadzieje ze cala mojowke nie przeleze. Caluje was i postaram sie wrocic w dwupaku a jak nie to choc z dobra nowinka;))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635920 przez Karo290392
Poziomka
Przyłączam się do dziewczyn. Trzymam Kciuki.
Trzymaj sie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635959 przez pasal
Jestem w szoku, że poziomka tak wyczuła :) To ja też chcę taki pas, u mnie troche tej macicy będzie do pozbierania dziś mamy 104 cm w obwodzie a do końca conajmniej 10 tygodni.

Domi nie do końca rozumiem.. to Ty chcesz mieć dziecko, ale nie możesz ale jak by było to i tak źle bo nie wiesz czy poradzicie sobie finansowo? Ciesz się, że wszystko z Tobą ok, że nie masz żadnego guza czy problemów z jajnikami. Nie wiem na jakiej podstawie po jednym ginekologicznym badaniu Twój lekarz stwierdził, że raz masz owulację a raz nie.. wydaje mi się że do tego jakieś konkretne badania bądź przynajmniej obserwacja jest potrzebna.

Dziewczyny macie jakieś plany na majówkę ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #636005 przez DoMI*
pasal
byłam u nowej gin.i mowiłam jej ze ostatnio byłam u innej ginekolog i powiedziała mi ze nie jajeczkowałam.i ona podejrzewa ze tak mam,
a ta co teraz mnie badała mowi ze wszystko jest dobrze zdrowa kobieta jestem.
Tak chciała bym miec dziecko moj chłopak tez ale.. zawsze jest takie czy podołamy finansowo...
moze lepiej nieplanowac a poprostu niech bedzie co ma byc..
ciesze sie ze zdrowa jestem ale chciałam sprawdzic jakie mam hormony tarczycy..ale ona powiedziała ze to niejest mi potrzebne...
no zobaczymy moze sie uda zajsc.. a przecietny czas par starania sie o dziecko to pół roku.. dowiedziałam sie.. wiec nie ma tragedii
musze sobie poprostu odpoczac i poukładac chociaz chciała bym juz.....ACH

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #636027 przez pasal
ewentualnie na czas starań odkładajcie sobie pieniądze na wyprawkę dla dziecka. Niech będą to małe kwoty, żebyście za bardzo nie odczuli a jak przyjdzie do zakupów dla dziecka to na pewno dużo to może pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #636040 przez DoMI*
mniej wiecej jaki jest koszt wyprawki..
bo ja mam łuzeczko,kołyske, wuzekn ,jakieś ciuszki,mam pościel nawet

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #636047 przez klaudia69
no wchodze i czytam co ta poziomka pisze i normalnie jestem w ciezkim szoku. podziwiam ja strasznie i ze badanie i za to ze jest taka silna. ale skoro mowi ze to podanie nie jest takie trudne i warto je robic to czemu nie sprobowac. hm... mam nadzieje ze nia i dzidziusiem wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl