BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 2 tygodni temu #654827 przez DoMI*
dzwonie ale nikt jakna złosc nie odbiera.
moze dzis pojde na wizyte jaks ie uda.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #654955 przez Patrizia
domi GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!! PZARAZALYSMY CIE TYMI NASZYMI CIAZAMI :) jejku ciesze sie strasznie teraz bedziesz czesciej z nami gadac i nie bedzie cie draznic ze to temat dzieci :) kochana naprawde ci gratuluje :) moze nie przyznawaj sie narazie w pracy bo cie moga wyrzucic i zostaniesz z niczym




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #654964 przez DoMI*
no narazie nic nie powiem.
ale i ja sie ciesze ale niewiem jak sobie poradze aby powiedziec grzesiowi.
teraz sie szykuje do gina na 15.20
masakra niemogłam uwierzyc ze zobaczyłam te II kreski.
moje zdziwienie było nie do opisania.
nieda sie tego wyrazic słowami.
niespodziewałam sie

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #654968 przez Patrizia
daj znac jak bedziesz po, no i moze jakies skarpeteczki kupisz maluskie aby pokazac Grzeskowi naprawde sie ciesze :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #655134 przez DoMI*
a oto moja kruszynka :) potwierdził gin powiedział ze to jest 5 tydzien .. i mam przyjsc za 2 tygodnie io załorzy karte ciazy :)
nie umiem dodac zdiecie:(
:laugh: :kiss:

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #655192 przez DoMI*
moja mała kruszyna

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #655292 przez pasal
Domi, jeszcze raz ogromne gratulacje :) też robiłam ten test :D

poziomka, na dniach będę jechała oddać suknię ślubną do salonu żeby mi sprzedały i wtedy możemy się spotkać, jak u dentysty? Super, że udało Ci się z podgrzewaczem :)

byłam dziś pierwszy raz w szkole rodzenia na ćwiczeniach, mąż okazał się całkowicie zbędny i tylko się ze mnie śmiał przy ćwiczeniach oddechowych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #655583 przez Karo290392
Hej Domi i jak tam po rozmowie juz ?:) Jak poszło ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #655600 przez Patrizia
hej mamciue :)

Ja juz od godzinki na nogach bo czekalam az mi onka przywioza i postanowilam tam zadzwonic w jakis godzinach sie zjawia a pan mi mowi ze wystapily problemy techniczne a ja jakie a n ze okno sie zbilo :( normalnie mnie szlak trafi bo maz mial juz jutro zaczynac remont a tak musze czekac na nowe i znwu wszystko stoi jak tak dalej pojdzie to nie wiem czy sie ze wszystkim zdazy wkurzona jestem jak cholera
Musze zerknac na neta co tam sie pakuje do tej torby i zobaczyc czy wszystko mam, mj maly wczoraj byl bardzo pobudzony chyba z 2godzinki caly czas sie wiercil w brzuchu :)

domi tez robilam ten test :) jak tam niespodzianka podobala sie Grzeskowi :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #655646 przez Karo290392
patrizia
Z mężem pracowaliśmy w firmie produkujacej okna i jesli jakies okno przy dostawie badz przy pakowaniu sie zbiło badz cokolwiek sie uszkodziło to było zgłaszane i robilismy na cito i praktycznie w ciagu kilku godzin było gotowe do wywieienia. ale nie wiem jak tam w tej firmie w której ty zamawiałaś.
A to jak juz torbe pakujesz to juz czujesz ze to coraz bliżej? myslisz o porodzie ? czy narazie jeszcze nie ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #655658 przez Patrizia
kurcze musze zaczac ja pakowac bo w lipcowkach jedna juz urodzila a druga lezy w szpitalu bo zaczely jej sie skurcze i narazie powstrzymuja porod wiec chyba raczej lepiej byc przygotowanym na wszystko chociaz nie czuje zebym miala juz urodzic ;) wlasnie pisze liste do szpitala zaraz ja wrzuce to moze mi podpowiecie czy nie zapomnilam o czyms :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #655661 przez Patrizia
DO SZPITALA:

-dowód osobisty
-ubezpieczenie ( MOZE BYC DRUK rmua z pracy??)
-karta ciąży + badania

DLA MAMY:

-3 koszule ( jedna do porodu)
-szlafrok
-kapcie i klapki pod prysznic
-podklady na łóżko
-podpaski duze poporodowe
-bepanthen
-tantum rosa
-majtki jednorazowe
-wkladki laktacyjne
-gumka do wlosów
-woda z dziubkiem
-cos do jedzenia na zeba
-chusteczki hignieniczne

PO PORODZIE:

-przybory toaletowe 9szampon,zel pod prysznic delikatne lub bezzapachowe)
-recznik
-stanik do karmienia
-chusteczki nawilzane dla malego

DLA DZIECKA:

-ciuszki na wyjscie
-rekawiczki niedrapki
-rozek
-pieluszki tetra
-pieluszki jednorazowe paczka
-fotelik

no i oczywiscie aparat jesli o czyms zapomnialam to mi napiszcie




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #655725 przez poziomka-1801
Hej Piękne,
Po wczorajszym dentyscie walnełam takiego zgona ze sie nie da opisac..jeszcze jedna wizyta i bez pomocy urodze,ta baba to jak z horroru wyjęta no nie wiem co z nia ale zero delikatnosci jakiejkolwiek...zapierdzieliła mi druga trutke i mówi ze ta nówka sztuka nie będzie bolec,ale jak mi stara wyskubywała to jakby mi tym dłutkiem mogła to by w mózgu dziure druga zrobiła. Nie płaciłam kolejnej stówy-całe szczescie bo bym sie wsciekła,niby nie bolało jak wyszłam ale po 3 h.....no armagedon! Wziełam apap bo juz nie szło wyrobic. Przestało na godzine dwie..a potem znów...tak mnie bolał ten ząb w środku ze chyba z wrazenia dostałam skurcyz jak na okres i sama do siebie modliłam sie by teraz jeszcze na porodówie nie pojawic sie nie dosc ze z bolem zeba to i porodem. Całe szczescie skurcze przeszły i juz tylko w nocy wojowałam z zębem ale za to rano jak wstałam na gatkach brazowowawy śluz..no dzisiaj jak mnie piorun nie weznie to będzie świeto...bo ząb nadal boli cholernie i niby trutka ma pomóc zabic nerwy..ciekawe kiedy :unsure:
Pasal to jakby co dajesz znac esem i będe gotowa na lodziarnie, w następnym tyg? :blink: Jak to się Twoj smiał jak oddychałas? ja to bym go opieprzyła jakby mój sie nabijał...dobrze ze przy porodzie go nie będzie bo by dopiero miał komedie :dry:

Patrizia ja mam jeszcze ubranka swoje by w spzitalnych nieparadowało..tak sie zastanawiam po jaki grzyb ja kupiłam kombinezon?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #655788 przez pasal
patrizia - zapakuj jakieś krzyżówki, sudoku cokolwiek co zabije Ci czas przed porodem. Papier toaletowy - nie w każdym szpitalu jest, grube skarpetki, sztucce i kubek nic więcej nie przychodzi mi na myśl. Szkoda z tymi oknami, ja tak już czekam 4 tygodnie na meble do salonu i nie mogę się doczekać :/

poziomka - może być przyszły tydzień, dam znać jak przyjadę :D ja też go opierdzieliłam i powiedziałam, że był tam ostatni raz. Coś sobie chyba zaplanował na weekend, bo mu powiedziałam, że w tym tygodniu ma przynajmniej coś zacząć robić z pokojem dla dzieci a on, że będzie powoli sobie po pracy robił bo nie chce weekendu marnować. PEWNIE - szykowanie pokoju dla własnych dzieci to STRATA CZASU. Oczywiście nadal nic nie jest zrobione, jeżeli do przyszłego tygodnia tego nie zrobi to poproszę o to swojego ojca i niech się przed nim wstydzi. Jedyny jego udział w tym wszystkim to szkoła rodzenia i pokoik dla dziecka a on to zlewa jak się da. I Ty się jeszcze wybierasz do tej dentystki ? brawo za odwagę :D jeszcze jedna taka wizyta i na prawdę urodzisz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #655799 przez Patrizia
pasal wlasnie to mnie denerwuje ze nic nie zaczyna robi wczesniej bylo ze najpierw musza okno wymienic i wtedy sie wezmie a teraz znowu termin sie odwlecze :/ jak jestem u rodzicow to mj tata tez mi za kazdym razem mowi ze on moze cos pomoc tylko zeby dac mu znac czesciej o tym remoncie mowi moj tata niz moj maz a powinno byc odwrotnie,juz dopisal sobie do listy te rzeczy i oczywiscie jeszcze szczoteczka i pasta do zebow :) biore sie za chalupke :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl