BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 3 dni temu #654156 przez poziomka-1801
ja biore 3 pary spiochów i kaftaników i tyle samo bodziaków, na Koszalinie jest ten system room -in i mamy same przebieraja dzieciaki wiec wole by było w moje ubrane.
Pasala taka byłas niechetna do pakowania :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654320 przez pasal
A chciałam kupić dokładnie ten podgrzewacz! poziomka, było otworzyć przy kurierze i pisać protokół i oczywiście nie odbierać przesyłki. Facet jaki dupek, bez gadania powinien prosić o odesłanie. A co do dentysty, chodzisz z kasy chorych a płacisz za trutkę? chore.. bardzo Ci współczuję, że musisz przechodzić nerwówkę przed dentystą drugi raz, chyba, że nie jesteś z tych które się stresują dentystą.

Co do pakowania to właściwie otworzyłam walizkę i wrzuciłam: 2 ręczniki, papier toaletowy, kapcie basenowe i zwykłe, skarpety ciepłe i zwykłe, wkładki laktacyjne, podpaski, majtki jednorazowe, kosmetyczkę z pierdołami, piżamę do rodzenia ( taką po rodzeniu chcę kupić w biedronie ale jeszcze nie ma) i tyle, więc niby coś jest ale większości brakuje :) przynajmniej sobie nie mogę zarzucić, że jeszcze o tym nie pomyślałam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654331 przez poziomka-1801
Wiesz no myślałam by otworzyc..ale gosciu szybko szybko to tylko ogladnełam czy opakowanie całe i..aj...szkoda gadac...
allegro.pl/happyfamily-podgrzewacz-do-bu...cja-i3225555907.html ten kupiłam bo o ponad 60zł taniej niz w tik taku a naprawde fajny i dostałam szajs jakich mało...czekam az gosciu sie odezwie jak do jutra popołudniu sie nie raczy odezwac dzwonie i gnębie bo wkoncu troche kosztował.
Kasa chorych kobiete w ciazy obejmuje na lakowanie i borowanie a reszta powazniejszych to juz portfelik. Ta baba tak mnie skatowała ostatnio ze mam stresa na sama mysl o niej..i jeszcze taka zlewka z jej strony..gdzie nie pojdziesz to chamstwo sie szerzy normalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #654362 przez pasal
Może uda Ci się wymienić ten podgrzewacz, niestety tak jest z kupowaniem na allegro a uszkodzić mógł się przy przewalaniu paczek, bo kurierzy delikatni nie są. Dziś wyglądamy tak:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tak dla porównania 10 tygodni temu wyglądałam tak:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Teraz się nie dziwię skąd te rozstępy ::)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654382 przez poziomka-1801
ja Cię kręce Pasal ale Twoje kobitki sobie domek rozbudowały! pępek jest fajniuchny jak przycisk :lol: no ale jak tak urosłyście to ja tez sie nie dziwie ze skóra nie daje rady i pęka

ale zobacz jakie ja mam rozstępy... :( a przeciez brzucho nie rozciągnał sie tak :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654385 przez pasal
daj mi te swoje rozstępy :( chcesz to zrobię dla Ciebie zdjęcie od przodu i pokażę Ci co to są rozstępy. Boziu, Ty masz normalny pępek. Mój już się konkretnie zepsuł :/ nie mam nic, jakby zszyta skóra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654392 przez poziomka-1801
nie mam pojęcia od czego to jest zalezne z tymi rozstępami..moja mama urodziła mnie i siore a nie ma na brzuchu nic ani jednego paskudztwa...jedynie kilka sztuk na wew stronie ud,moja siora duzo przytyła bo 20kg i ma ich pełno a brzuch jak fartuch jej lata...a ja 8kg na plusie a brzuszysko popękane..no szlag mnie trafia a dbam o ten pęchor,teraz szprycuje sie tym bio oil 2xdziennie a na noc smaruje sie oliwa z oliwek naczytałam sie ze ma duzo witaminy e i wpływa na elastycznosc skóry.
Weź Pasal pod uwage to ze masz tam dwie dupcie a ja jedna,wiec pewnie przy dwóch miałabym pępek jak Ty:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #654401 przez poziomka-1801
a tu moja historia brzuszkowa zobacz ze w miare równomiernie rósł i własciwie od 29tc zmieniał kształt a powiększał sie tyle o ile a Twój był mały 10tygodni temu a z czasem tak wystrzelił więc i skóra mocniej to odczuła dlatego tez możesz miec wiecej tych rozstępichów

ja zaczełam tyc tak od 24tc i potem poszło z górki ze co miesiac 2kg potem 1 i na przemian az teraz jest ich 8
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654402 przez pasal
eh, żebym miała jedno i taaakie rozstępy to bym chodziła wściekła, ale jako że siedzą tam we dwie to mogę to sobie wybaczyć. Z tymi rozstępami jest też chyba tak, że jak zbyt szybko się przybiera na wadze to się pojawiają. Ja tyłam co wizytę po kilogram, po pół aż pewnego razu w ciągu 2 tygodni w których tylko leżałam i jadłam... 4 kilo i rozstępy. Naszło to się na okres kiedy pindy zaczęły nabierać na wadze więc brzuszek miał obciążenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #654420 przez poziomka-1801
Mnie to najbardziej irytuja teksty typu: Ada...widze ze troche sie przytyło albo się zaookrągliłas kobietto...jak odpowiadam ze jestem w ciazy to wielkie oczy bo mój brzuch wygląda jak po dobrym miesięcznym balangowaniu z piwem w ręce i grillami oraz fast foodami i przez to w ogole czuje sie jak spaślak...nigdy nie byłam 90/60/90 ale teraz to juz w ogole...buzia jak tatar d*** taka okrągła,jak siadam to brzuch na udach..zamiast wysoko jak powinno byc prawidłow...i w ogole szkoda słów..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654431 przez pasal
mnie najbardziej drażni gdy ktoś mi mówi, że widać, że dziewczynki bo zrobiłam się brzydka.. fakt że na twarzy przytyłam, poliki papuśne do tego spuchnięte, ale po co to takie gadanie. Każdy mnie po brzuchu maca nie pytając czy mi to nie przeszkadza i gdzie nie pójdę to jak główna atrakcja w cyrku. Co nie wchodze na zajęcia na uczelni to: " ja pierdzielę, teraz to dopiero cie wypchało" a jak ja mam do cholery wyglądać z dwojgiem dzieci, przecież nie noszę ich w torebce tylko w brzuchu. Ludzie to tak czasem palną głupotę i nie patrzą czy to stosowne czy nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654447 przez poziomka-1801
jak na dwójke to i tak dobrze wyglądasz bynajmniej ja tak uwazam,są dziewczyny co maja jedno a brzuch wiekszy niż Twój,no moja siostra to miała monstrum...wyglądała jak sumo bo brzucho nie dosc ze był big to jeszcze sie rozlewał na boki,moja kumpela ta co gronkowca jej córcia załapała tez miała z dwa razy taki jak Ty a teraz ma brzuszek jak mój i z dnia na dzien sie zmniejsza,więc ciesz sie ze dwójka za jednym trafem,potem się scisniesz pasem poporodowym i będzie gicior

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654449 przez pasal
a no właśnie, już wpisuję na listę rzeczy i spraw do załatwienia ten pas :) ojj lista długa na jutro. Cholera znowu jestem głodna.. skąd u mnie taki apetyt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654463 przez poziomka-1801
ja kupiłam w tik taku za 29zł czarny i jest naprawde solidny, ma 3 regulacje do sciskania i usztywniacze by sie nie rolował, mnie tez cos ssie...ale staram sie nie jesc po 20 :dry: wiec musze do rana wytrzymac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #654625 przez DoMI*
DZIEWCZYNY !!!!
JESTEM W CIĄŻY .......
dzis zobaczyłam na tescie II kreski ....

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl