BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 3 dni temu #653373 przez poziomka-1801
pasal To z ta krwia dali czadu masakra jakas...przeciez moglo skonczyc sie to tragicznie w razie przetaczania.
Ja nie kupilam termometru..mama mowila ze na lokiec wode sie maca i tez jest ok a pewnie kilka razy bym uzyla termometru i bym go potem olala...
A moj bobo powiem szczerze ze na 4d w zeszly piatek wyszedl tragicznie :silly:
Wyglada na foto jak pączek ssajacy palca,a na drugim jak zmarszczony paczek z jezykiem..byl duzy i na ekranie caly nie wchodzil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #653427 przez pasal
najgorsze jest to, że ja pewnie dostanę po porodzie trochę krwi bo już teraz mam słabe wyniki a co dopiero jak jeszcze trochę stracę przy porodzie. Jestem wściekła, bo weź tu miej zaufanie do lekarzy.. a oni uważają że nic się nie stało. Poziomka, bobo już się dużo nie zmieni do porodu :D ciekawa jestem jak będzie wyglądał jak wyjdzie :) tak samo mnie ciekawi po kim moje pindy będą miały kolor oczu, włosów, karnację, budowę. Ja i mąż to totalne przeciwieństwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #653522 przez DoMI*
Czesc Dziewczyn Kochane ..
ale was zaniedbałam az wstyd :(
u mnie brak jakiego kolwiek czasu. na cokolwiek.jestem prawie nonstop w robocie i nocki ach.
i te komunie mnie wyczerpały.wogole nieumiem sie wyspac,i odpoczac :dry: :dry:
masakra//
myslałam ze po rozwodzie jakos sie ułozy ale moj były maz chciał mnie odesłac ze świstkiem abym nic niedostała co mi sie nalerzy i miałam jechac po moje rzeczy do niego a on ze musze podpisac ze niebede nic roscic od niego wiecej wkorwiłam sie i powiedziałam ze nic nie podpisze i chyba zakładam sprawe o majatek tylko musze dobrze przeliczyc czy mi sie to opłaci.
ach :angry:
chciała bym byc juz po wszystkim :pinch:

teraz czekam jeszcze na @ i niewiem kiedy miałam oststnia ...
i taka jestem padnieta.
mam dosc czasem tego zycia :dry: :huh:

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #653600 przez Patrizia
hej ::)

pasal no masakra z ta krwia moglo sie to sknczyc naprawde zle ale dobrze ze mialas to drugie badanie ja kupila termometr chociaz nie potrzebnie mi mowia ale 8zl to nie majatek a ladny byl :)

domi wlasnie Tobie wczraj myslalam :) nic sie nie odzywalas, no to jeszcze troche sie bedziesz musial pdenerwowac z bylym ale napewno sie wszystko ulozy po twjej mysli trzymam kciuki :) a w nowej paracy jak jest oki?? dajesz rade na nockach?

Mnie obudzilo piekne slonko i trzeba sie wziasc za chlaupke bo lada moment sie remoncik zaczyna hurrra :) wczraj w szkole rodzenia uczylysmy sie oddychac w czasie skurczow no i mamy cwiczyc w domu jak sie tego nauczymy to bedziemy mialy spokojna glowe ze podczas parcia maluszek dostanie wystarczajaco duzo tlenu




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #653708 przez poziomka-1801
Pasal to mnie pocieszyłaś :lol: jak wyjdzie taka pyza z takim kinolem to wszystko na mojego zwale :silly: my za to mamy oboje ciemne kręcone włosy i niebieskie oczy więc pewnie i mały będzie pokręcony,karnacje tez mamy ciemniejsza..urodzi się pączkowy czarnuch :lol:
ale pocieszam sie ze na zdjeciach moze chłopak mało fotogenicznie wyszeł a w realu nadrobi :blush: a jak tam sprawy z kwiatkiem? bedzie impra weekendowa czy sam z siebie dał? bo nie wiem czy mam naroznik szykowac w takim razie dla Ciebie na ucieczke od garów :silly:

Domi kupe czasu! a jak tam nowa praca daje Ci satysfakcje?

Patrizia ja dopiero zwłoki zwlokłam,wczoraj przyniosłam od mamy piłke i mam zamiar lekko podrygiwac na niej by sie z tym porodem zmiescic w czasie bo juz naprawde dopada mnie akt desperacji...brzuch jak kamien,tyłek obolały cycami mogłabym puszki gnieść...no tragedia i jeszcze te słonko za oknem..w domu zyc sie da ale jak wyjde chwila moment i puchne.



Modelem to on nie zostanie :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #653773 przez Patrizia
poziomka n juz duze te nasze dzieciaczki i corac ciezej je widac na usg trzeba bedzie poczekac na zywo :)

A oto my z dzisiaj :)






wlasnie przyszedl mi rozek wiec tez sie pochwale :P :)






Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #653787 przez poziomka-1801
Patrizia śliczne zdjecia i nie masz na brzuszku ani jednego rozstępa?????? :ohmy:

Rożek ładny,będzie nawet pasowac do drugiego dzieciaczka nawet jak trafi sie dziewczynka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #653788 przez DoMI*
oj Kobitki praca jako recepcjonistka ..hm jest fajna,jakos daje rade na nockach bo mozna czasem kimnac sobie.niejest zle.
teraz moze bede dorabiac jako opiekunka do dzieci na sali zabaw.
teraz pochłaia mnie praca...niewiem dlaczego.
niemam na nic czasu.
a z byłym bedzie ciezka walka,jest taki zawziety i pewny swego..
traktuje mnie jak najgorsze z mozliwych.
ach szkoda gadac o takim ...

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #653801 przez Patrizia
oh dziekuje za mile slowa :* na brzuchu nie mam roztepw ale na cyckach od spodu mi sie zrobily wiec tez udam sie do sklepu po ten bio oil bo naprawde ma dobre opinie, sama nie wiem jak moj brzuchl daje rade :)

domi jeszcze jako opiekunka dzieci to ty juz wogole bedziesz padnieta dzieci nie dadza ci spokoju :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #653811 przez poziomka-1801
To chyba jakies uwarunkowania genetyczne bo ja mam takiego zwisowego mikrusa a rozstepów dośc sporo a Ty taka piłeczke i ani jednego...zazdroszcze,bedziesz mogła po plazy paradowac a ja...masakra :dry:

Rozpoznaj sie w cenach bo ja kupiłam za 36 a na allegro za 29 juz z przesyłka jest bio oil


Domijak pójdziesz na opiekunke to juz w ogole sie zarobisz...tylko praca dom praca dom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #653816 przez pasal
poziomka a Ty jaką byś miała minę jakbyś się cisnęła w takim małym brzuchu ? :P w razie czego duży nos to wina teściowej :D jeszcze się nie przyznał o co chodzi, ale widzę, że coś kombinuje :) NIE MA IMPREZ pokoik stoi pusty, w środku zapakowane w folię i kartony drzwi, łóżeczka, materace, karnisze, przewijak, dziś przyjdzie moja pufa a on mi tu o imprezach, nie ma tak dobrze samo się nie zrobi.

domi tak myślałam, że pochłonęła Cię praca. Zaskakujące jest to jak bardzo zmienia się stosunek byłych do siebie co? zwłaszcza jeśli chodzi o majątek.

patrizia jak to zrobiłaś, że nie masz rozstępów? to chyba faktycznie sprawka genetyki. Ja smarowałam i oliwką i kremami i troche bio oil i mój brzuch wygląda jak fioletowe słoneczko. Ale urodzę, bio oil w ruch duużo opalanka i mam nadzieję, że choć w połowie poznikają. Rożek ładny, ale coś mi się wydaje, że będziesz musiała go bardzo często prać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #653818 przez DoMI*
patrizia świetnie wygladasz :) normalnie promieniejesz :)
a u poziomki w brzuszku artysta :) model :D

kochane wiem ze niebede miec czasu .. ale musze odkuc sie z pieniedzmi bo miałam duzo wydatkow 500 zł 2 rata za adwokata ,oddanie byłemu kase za rozprawe 360,miałam 2 komunie w de i musiałam 3 prezety kupic..paliwo... nic tylko siasc i płakac.
tyle wydatkow.
a zapytam sie was moze wiecie jak znales c w histori tego forum kiedy ja pisałam ze dostałam @?
w kwietniu...

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #653822 przez pasal
zapomniałam wspomnieć, dzisiaj w nocy znowu lunatykowałam. Ubrałam na siebie płaszcz wyszłam na klatkę schodową i tam się obudziłam bo zrobiło mi się zimno. I zdziwko, co ja tu robię do cholery. Czasami boję się sama siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #653825 przez poziomka-1801
Pasalmały brzuch ,małym brzuchem ale żeby wyglądac tak niewyjsciowo :silly: nie tylko nos po tesciowej heh cały zmarszczony kapuśniak jak nie zadowolony po niej :lol:
Ja tez sie szprycowałam a lewa strona posiekana za to na prawej tylko jeden..i weź tu doła nie załap..mam nadzieje ze pojasnieja bo jak na nie patrze to wygladaja mega tragicznie :dry:

Heh kiedys do mnie moze w płaszczu wpadniesz :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #653826 przez pasal
domi ewentualnie tu: www.zapytajpolozna.pl/7292-domi*/ po datach może trafisz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl