BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 1 tydzień temu #653830 przez Patrizia
pasal ja tez bylam lunatykiem ale naszczescie mi to minelo uwazaj na siebie bo jak cie gdzies poniesie t co ?? :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #653841 przez pasal
poziomka, Twój się przynajmniej pokazuje, ja swoich nie widziałam już ho hoo.. jakbym zapłaciła 250 zł żeby obejrzeć ich łyse główki to bym miała nerwa ::) niestety takie uroki ciąży, że brzuch pęka. Nie tyle co przy wzroscie ale gdy staje się ciężki. Ja przy bliźniakach w 30 tyg. powinnam miec taką wagę jak kobieta z jednym przy porodzie, no i to by się mogło zgadzać. maluchy razem juz na pewno przekraczają 3 kilo. Wiesz, jestem lunatykiem lubie pogadac przez sen, ale chyba nie zdarzyło mi się wyjść z domu, ale to było dziwne :) miałam zrobić zakupy do szpitala i oczywiście nie zrobiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #653847 przez poziomka-1801
żeby nie było ze kiedys otworze drzwi a tam Ty w kapciach i płaszczu :lol:
a ciekawe czy sie w ogole spakowałas tak jak obiecywałas? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #653853 przez Patrizia
ja sie zaczne pakowac w przyszlym tygodniu moj ma wtedy na popoludnie wiec wiecej czasu i spokoju :) a jutro mamy jechac na dzialke bo musimy ja obkosic bo nas wkoncu wyrzuca z tamtad moze przy okazjii opale sobie nogi zebym mogla wkoncu w sukience wyjsc bo juz zaczyna sie tak cieplo robic ze w getrach nie wyrbie




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #653855 przez pasal
nic a nic :) wszystko w domu w innym miejscu, nie jest za wcześnie na pakowanie? kurka nie chcę wywoływać wilka z lasu. Kupiłam wkładki laktacyjne to zaraz po tym zaczęło mi lecieć z cycka, teraz się spakuję i zaraz na porodówkę? mają siedzieć, niech wiedzą że matka jeszcze nie gotowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #653857 przez poziomka-1801
Patrizia ja juz tez sie gotuje w getrach, mysle o dobrym samoopalaczu kiedys miałam taki w piance dax cosmetics czy jak to tam i był rewelka,wtedy mogłabym tez popylac sobie w czym lzejszym a tak to wstyd z takimi białymi nogami sie pokazac :silly:

Pasalchoc prowizorycznie bo wiesz ze zblizniakami to tak 36-37tc to maks

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #653864 przez pasal
o dziwo ja mam teraz ładniejszą opaleniznę niż po natryskowym opalaniu :) dwa dni nad morzem wystarczyły. tylko trochę obciach takie spuchnięte nogi wystawiać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #653870 przez DoMI*
wiecie co znalazłam tylko tyle ze 13 napisałam ze czekam wiec chyba dostałam 14..
zapisałam sobie w komore kiedy dostaeje a teraz niema teogo zapisanego.i sie zdenerwowałam...

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #653871 przez DoMI*
wiecie co znalazłam tylko tyle ze 13 napisałam ze czekam wiec chyba dostałam 14..
zapisałam sobie w komore kiedy dostaeje a teraz niema teogo zapisanego.i sie zdenerwowałam...

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #653876 przez DoMI*
spoznia sie dopiero 2 albo 3 dzien...
niepokoja mnie moje sutki sa strasznie wrazliwe
piersi sa troche duze i troszku bolace ale sutki sa masakrycznie wrazliwe.
moze mi sie tylko spozni... poczekam do 19.. zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja..

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #653877 przez Patrizia
pasal to sobie chociaz przygotuj gdzies w szafce te rzeczy zeby pozniej szybko spakowac no teraz to u nas nigdy nie wiadomo kiedy nas zlapie ja wole miec wszystko gotowe niz sie zamartwiac czy oby czegos mi nie brakuje

no ja nie moge patrzec na te moje nogi jak maka a kiedys jak sobie posmarowalam samoopalaczem przadny z loreala to dwa dni byl ok ale pzniej jak sie kapalam to zaczelo mi to zlazic i mialam smugi musial sie chyba godzine szorowac zeby wygladac jako tako




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #653880 przez poziomka-1801
a ja blada...akurat tak mi w okna bije słonce ze tylko sypialnia i kuchnia sa mega słoneczne a balkon dopiero ok 17-18 wiec słonca juz wtedy nie ma w ogole :dry: ale jak jutro będzie takie słonko jak dzisiaj pójde sobie do mamki i sie rozwale na ogrodzie jedynie brzucho przykryje by sie mi tak pączek nie usmażył

patriziajak jakies smugi wyjda to cytryna natrzyj i blakna,ten z daxa w miare ładnie schodził i nie brudził ubran

Musze normalnie Wam sie pochwalic..mojemu wczoraj przeszła awaria w mózgu na seks..nie wiem czy juz poprostu nie mógł czy jak ale sam z siebie zaczął sie podlizywac..chyba ze tez cos knuje :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #653881 przez Patrizia
domi moze ci sie spozniac tez przez te twoje nerwy, i zabieganie czasem tak jest




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #653887 przez DoMI*
moze dlatego spokojnie poczekam sobie,bez emocjii..zbednych.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #653892 przez Patrizia
no ja na mojego tez ostatnio nie moge narzekac chyba musial sie gdzies w glowe uderzyc bo taki milusi dla mnie jest ze szok no i seks tez jest codziennie :ohmy: ale wczoraj musialam odmowic bo mnie tak pipa bolala ze nie chcialm to chyba po tych cwiczeniach w szkole rodzenia bo rozciagalysmy krocze




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl