BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708826 przez poziomka-1801
patrizia ja Cie moge przenocowac wpadlabys w piatek i zostala na weekend bylo by mega :lol: czuje juz tego kapcia w gebie na kacu :silly: ja tez czuje sie nieatrakcyjna...w ciazy chyba dumniej chodzilam i usprawiedliwieniem byl brzzuszek,.a teraz jakos tak....hmmm nie wiem co ubrac to nie pasuje to zle lezy w tym wygladam jakbym wazyla stowe..moja samoocena spadla nieziemsko..i mam cellulit chjolerny na udach od wew :dry:

pasal mnie pasuje wrzesien wlasciwie cale wakacje 3mies mam free wiec dawaj cynka szukamy ofert i znikamy. Z radoscia na twarzy zobacze zdziwienie mojego jak mu walne tekstem wychodze wroce jak sie zrelaksuje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708878 przez pasal
Poziomka ja mam brzuch teraz taki jak Ty miałaś do porodu. Sama nie wiem czy to skóra czy pozostałości po MCdonaldzie.

Kurka Patrizia super by było!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709118 przez poziomka-1801
ja mam takie sadło aktualnie..i tylko doprowadzone do ,,ładu,,tym pasem niestety cwiczyc jeszcze nie cwiczyłam zadnych brzuszków..troche sie boje ze moge popekac tam w srodku wiec zwlekam,widac ze nie jest on jakis super ale jak na miesiac po uwazam ze nie jest zle(pocieszam sie :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709230 przez pasal
w wolnej chwili na pocieszenie dla Was pokażę Wam jak wygląda mój brzuch.. i jeszcze te rozstępy. Ja już brzuszki robię. Muszę zamówić mniejszy pas, bo u mnie nie tyle co sadełko lecz od groma skóry zostało więc może ją trochę zbije.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709263 przez Patrizia
poziomka nie no u Ciebie nie jest zle, ja jak narazie tez nic nie zaczelam cwiczyc no i tego pasa nie uzywam bo go nie kupilam ale mam wrazenie ze tak strasznie nie jest jak na fakt ze niczego nie uzywam na brzuchol, po porodzie zrobily mi sie 4 rozstepy ale traktuje je teraz bio oil zobaczymy czy cos daje. oto moj brzuch zdjecie z dzis :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709276 przez pasal
no to i mój bzuszek po. Ja mam rozstęp na rozstępnie, ale już w ciąży miałam cały brzuch popękany

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709299 przez Patrizia
pasal no tak to opisywalas ze muslalam ze Ci naprawde brzuch zwisa ;) ale nie jest zle dziewczyny to dopiero niecale 2 miesiace damy rade jakos ;) mam nadzieje, a wiecie ze ta brazowa linia na brzuchu to sie utrzymuje pare miesiecy a nawet do roku moze jeszcze byc widoczna u mnie caly czas taka sama jak byla




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709330 przez pasal
no mi się też wydaje, że za bardzo się nie zapuściłyśmy :) u mnie ta linia już trochę zeszła bo miałam ją aż pod piersi. teraz jest trochę nad pępkiem aż do spojenia łonowego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709333 przez poziomka-1801
Ja pitole wygladacie jak lekko wzdete a nie pociazowe :) tylki macie takie chudzinki..moj jak okraglak :) bio oio jest b dobry ja mam jasniutkie juz rozstepy a byly krwisto sine,pasal jak na blizniaki brzuch rewelka nie jedna po jednym nie ma takiego a skora sie wciagnie bo mlode jestesmy :)

Ja wlasciwie lini nie mam w ciazy byla b blada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709430 przez pasal
dziewczyny Wasze maluchy śpią już pod kołderką czy w rożkach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709487 przez srenka_918
pasal mój maluch śpi w rożku i dodatkowo przykrywam go leciutkim kocyczkiem bo inaczej co chwilę się budzi i ma zimne nóżki, ostatnio na dworze się chłodno zrobiło, ogrzewania brak bo lato a w chałupie zimno...

Śliczne macie te brzuszki ;) takie wciągnięte... Mój jest obrzydliwy... może jutro się przełamię i też pokażę... ale jestem 2 tyg po porodzie więc może niedługo się go pozbędę... Moja kresa chyba jest nawet ciemniejsza niż była! Do tego pępek miałam aż czarny w ciąży i też nie zjaśniał zbytnio, no może bardziej pod brąz idzie niż pod czerń jak w ciąży, a moje rozstępy na nic nie reagują, są sine i brzydkie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709605 przez klaudia69
ja nie mam ani kreski ani rozstepow i brzuch w zasadzie tez juz zszedl caly:) no i wszyscy mi mowia ze chudne w oczach, ciekawe choc nie ukrywam ze widze to po ciuchach ktore juz prawie na mnie wisza a jeszcze dwa tyg temu sie do nich nie miescilam.

moj maly spi w samych bodziakach w mieszkaniu mamy 26 stopni i okno caly czas otwarte nawet w nocy. takze nie potrzebny ani rozek zreszta tego wogole nie uzywalam ani kocyk...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709677 przez pasal
Moje kurduple od powrotu ze szpitala spią właśnie w rożkach i pod kocykiem. Z racji wcześniactwa są strasznymi zmarźluchami i zastanawiałam się czy wrzucać je pod kołderkę czy jak..

Sernka ja dwa tygodnie po porodzie wyglądałam jak chodzące nieszczęscie :)

Klaudia z tego co kojarzę to Ty bardzo mało przybrałaś na wadze będąc w ciąży prawda?

Poziomka jak tam na zumbie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709835 przez poziomka-1801
pasal moj spi pod kocykiem jak jest chlodniej a tak to tylko w pajacu ale za to lubi byc przy glowie owiniety pielucha a na zumbie..kochana bosko..myslalam ze nie podolam temu skakaniu ale bylo super potem bierznia i ploty wracac nie chcialam i bylam w domu,, po kapieli,,ktora z racji ze mnie nie bylo sie nie odbyla bo jak moglobyc inaczej ale nic mi nie popsulo humoru bylam tak naladowana pozytywnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709891 przez srenka_918
pasal skoro maleństwa się nie pocą to niech śpią jeszcze w tych rożkach i pod kocykiem, mój był przenoszony i też jest zmarźlak po mamusi ;)mi też ciągle zimno ;)
Ja w ciąży przybrałam 18 kg z czego 15 już zeszło ;) ale za to zwisy zostały... Okropnie wyglądają... A brzuch mnie w środku jeszcze boli jak próbuję ścisnąć go jakimś pasem żeby skóra się wciągła...
Na poprawę humoru byłam dziś na zakupach ;) mały pod opieką babci, ta panikowała że sobie nie poradzi, nie było mnie 3 godz a jak wróciłam to mały spał jak go zostawiłam na środku łóżka dookoła poduszki żeby czasem się niesturlał a obok chrapał dziadek ;) zdążyłam tylko zrobić herbatę i mały się obudził, także miałam wyczucie czasu żeby wrócić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl