BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 9 miesiąc temu #703644 przez Patrizia
Czesc kochane :)

poziomka Ty to masz pewnosc ze Ci malego w szpitalu nie podmienili bo kropla w krople podobny do Ciebie jest slicznym bobaskiem :)

pasal Twoje malenstwa tez widzialam i sa urcze, widze ze daja mamusi popalic no ale musisz to przetrwac i pozniej bedzie juz lepiej wazne ze wszystk u Was sie dobrze skonczylo i malutkie sa zdrowe i przy Tobie. Wow szybko okres wrocil ja jeszcze nie dostalam

Ja nie uzywam pasa bo nie zdazylam kupic :P ale kupilam majtki sciagajace i sa tak niewygodne ze mialam je moze 3 razy na sobie. 26lipca mam wizyte u gina znalazlam takiego fajnego ktory kazal mi przyniesc wszystkie dokumenty z okresu ciazy i wszystkie wyniki badan mojego maluszka i mi wszystko wytlumaczy i mam nadzieje ze u mnie tam na dole jest wszystko oki i bedziemy mogli starac sie znowu o dziecko czytalam ze po porodzie jest wieksza plodnosc wiec musze to wykorzystac bo o pierwsze dziecko staralismy sie 6 lat moze teraz bedzie szybciej i wkncu bede mogla zostac mama pelna para trzymajcie za mnie kciuki

Pozdrowionka :*




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703707 przez Pat
Witajcie :)
Jestem Patrycja i mam 21 lat. Jestem w 20 tygodniu ciąży. Będzie chłopczyk :)
Termin mam na 27 listopada. Już nie mogę się doczekać. Choć szczerze powiedziawszy bardzo się boję, że sobie nie poradzę...
Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703790 przez srenka_918
Patrizia oczywiście że będziemy mocno trzymać kciuki ;) no chyba że będzie trzeba małego przewinąć to puszczę ;) Bycie mamą to piękna sprawa ;)

Pat witaj ;)
To normalne że boimy się tego co będzie, w końcu nasze życie ulegnie zmianie o 180stopni!!!
Ale słysząc pierwszy płacz dziecka obawy mijają i pojawia się bezgraniczna miłość oraz odpowiedzialność i to daje siłę do wszystkiego co się potem wydarzy, uwierz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704043 przez Kinia1712
Patrizia trzymam kciuki za Ciebie kochana i probujcie napewno sie uda :) A to ze po porodzie szybko sie zachodzi w nastepna ciaze to prawda moja kuzynka nie planowala nastepnego i chyba jakos po 3 mies byla juz w ciazy nastepnej :) ja szczerze powiem ze po poronieniu mialam odczekac conajmniej 3 mies i uwazalismy z mezem i jak widac po pierwszej miesiaczce zaszalam w ciaze..tak ze trzymam za Was kciuki uda sie napewno kochana :)


Pat witaj i gratuluje syneczka :) imie juz wybrane ?

Ja tez sie boje jak to bedzie, jak tu dziewczyny opowiadaja ze zycie do gory nogami im sie przewrocilo..ale mysle ze dzidziusie nam wynagrodza wysilek swoimi minkami,pierwszymi slowami itp :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704238 przez pasal
Patrizia a odebrałaś już wyniki małego i wiesz już może przez co to wszystko ? trzymam kciuki żebyś szybko zaszla znowu w ciążę.

Dziewczyny nie ma co się bać, fakt ze życie zmienia się całkowicie, ale jakoś instynkt macierzyński działa od pierwszej chwili. Są gorsze chwile, ale to trzeba po prostu przetrwać.

Byłam u ginekologa, macica juz prawie obkurczona i faktycznie to krwawienie to miesiączka. Wykorzystując sytuacje od razu lekarz założył mi spiralę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704263 przez Patrizia
pasal w srode jade po wyniki i mam umowiona wizyte z lekarzem ktory monitorowal malego wiec jak bede wiedziec to dam znac




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705017 przez DoMI*
parizia Trzymam za Was kciuki i sercem calym zycze m=wam rodziceilstwa.
pieknie ze sie nie poddajesz.

<3
Pozdrawiam

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705323 przez srenka_918
U nas męczący dzień, przyjęliśmy chyba z 30 gości!!
Pomyślałam sobie że się zrelaksuję tu, poczytam coś... Zastój widzę ;)

Spokojnej nocki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #705448 przez poziomka-1801
pasal ja powitalam tak samo okres..w zeszly pon i wczoraj dopiero skonczylam! Trwal masakryczny zajebiscie obfity tydzien....co przed ciaza mialam 4dni.
Widzialam na fejsie Cie i nie wygladasz zle wrecz przeciwnie :) :)


patrizia podziwiam determinacje ja bym chyba nie umiala tak szybko podjac decyzji o kolejnej probie..wiec 3mam u rak i nog kciuki by podwojnie mocniej Cie wesprzec :)
A to fakt maly to strasznie podobny do mnie...nie da sie go wyprzec bo po moim menie to tylko siusiaka odziedziczyl :silly: a szkoda bo nos by mogl miec po nim a nie takiego kulfona jak ja :laugh:

kinia to link do pasa m.allegro.pl/przedmiot,pas-wyszczuplajac...h-sm,3366526632.html

Mnie po ciazy zostalo 2kilo...i chyba w gebie sie ulokowalo bo brzuch jest super po tym pasie,skora sie b dobrze sciagnela gdyby nie te paskudztwo- rozstepy to by nic nie bylo widac ze zaciazona.

Ja tez bylam na przegladzie i tabl anty wzielam bo tez chcialam spirale ale gin powiedzial ze bywa ze ons sie przekreca....a ja kolejnego terrorysty bym nie przezyla....moje marzenie o dwojce peklo jak banka mydlana potym jak pojawil sie Filip...kochany jewst to fakt ale to co on wyprawia jak go w tylku z glodu muci to jest masakra....od dzisiaj stwierdzilam ze ide na silownie....bo czuje sie jak kura domowa..nic nie robie a piore gotuje karmie zmieniam pieluchy..no normalnie nie mam nawet 5min dla siebie :dry:
Dluzej tak byc nie moze bo wyladuje w psychistryku..pasal podziwiam Cie bo ja bym ocipiala z 2krzykaczy takich jak moj fifi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705852 przez pereueczka
Witam wszystkie przyszłe mamy ! Mam na imie Marta i jestem w 18tc. Termin przewidywany na 22 grudzień. Mam nadzieje, ze dotrzymacie mi towarzystwa, udzielicie cennych porad oraz wesprzecie w ostatnich tygodniach Pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705889 przez darmag21
Gratulacje ...bliźniaki to podwojone szczęście, co do wieku ... spoko, ja miałam 22 latajak urodziałam pierwsze dziecko, teraz mam 29 lat a jak urodzę bede miała 30 bo termin dopiero na marca 2014. I jest to fajny wiek na pierwsze jak i drugie dziecko. Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706012 przez srenka_918
Witaj pereueczka ;)
Pewnie że dotrzymamy Ci towarzystwa ;) Przyjmujemy Cię z otwartymi ramionami ;)

Ja też potrzebuję wsparcia :) Piersi mi zaraz rozsadzi a mały tak słodko śpi że żal budzić ;) Od 2 dni śpi po 4 godz a nie po 3 i po karmieniu przez godzinę a czasem i dłużej rozgląda się i podziwia świat, czasem pomarudzi i postęka a dopiero potem kładzie się dalej spać, po krótkim zasypianiu na cysiu, bo smoka mu więcej nie dam, po nim mnie gryzie w sutki. A moje cycuchy nie potrafią się przyzwyczaić do tej godziny dłużej, produkują mleko na starą porę jeszcze... Ech... Boję się że jak sobie odciągnę nadmiar to właśnie wtedy Pawełek się obudzi i będzie miał za mało...

darmag21 no pewnie że to świetny wiek ;) Ja też właśnie urodziłam moje pierwsze dziecko i mam 22 lata ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706023 przez WhiteBlackberry
Cześć cześć :)
Jestem Natala i mam 20 lat ;)
Jestem w 16 tygodniu ciąży i mam termin na 30 grudnia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706368 przez pasal
Dziewczyny które chodzą z brzuszkami - zazdroszczę Wam! Ja już się wiekiem przestałam przejmować, bo widzę, że radzimy sobie lepiej i materialnie i z opieką nad dziećmi lepiej niż nasi starsi znajomi.

Poziomka - jak ja bym chciała na siłownię! powiem Ci, że gdybym nie miała podwójnego pakietu nie zdecydowałabym się na kolejne dziecko. Zwłaszcza jakbym miała tylko Zuzię - taka awanturnica, że ręce opadają. W szpitalu zalecenie by karmić 50 - 60 ml co 3 godziny. Zuzia zjada 90 ml co 2,5 i krzyczy, że chce jeszcze. I kto by pomyślał, że ona taka chora była. Oczywiście mój okres też jeszcze się nie kończy. PRzed porodem 4 dni a teraz 6 dzień i końca nie widać. Co do tabletek - ja już im nie zaufam. Przy mercilonie pojawiły się dziewczyny :) jestem pewna na 10000%, że nie pominęłam żadnej tabletki a i brałam zawsze o tej samej godzinie. Spirala niby najpewniejszy środek anty, choć z moim szczęściem...

co do pasa to ja kupiłam L i jest za duży, musze zamówić s :) jednak nie jest ze mnaaz tak źle.

Przerąbane miec grudniowy termin. Cale lato z brzuchem a i po wyjściu lipa ze spacerkiem. Ale obyście były silne babeczki to na pewno dacie radę :)

A powiedzcie mi, czy u Was też każdy sie zapowiadał, że bedzie woził, pomagał a teraz cisza? i jakie macie sposoby na usypianie maluszka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706369 przez pasal
Aaa i zamówiłam dla dziewczyn 11 kilo modyfikowanego mleka :D udało mi się zasuszyć pokarm :) teraz mam ciut więcej czasu bo wcześniej wstawałam pół godziny przed karmieniem ( o ile się udawało) sciągałam pokarm, przebierałam, karmilam, odbijałam, usypiałam, ściągałam pokarm, przebierałam.. i tak cały dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl